ελληνική μουσική
    639 online   ·  210.846 μέλη

    Χαρίζω τα CD του αδελφού μου.

    KirkLeeHammett
    08.11.2009, 16:43
    Καταρχην συλληπητηρια,καλο ταξιδι. Judas Priest Painkiller
    Moonchild92
    28.12.2009, 13:23

    Έστω και με πολύ μεγάλη καθυστέρηση, ειλικρινά συλληπητήρια, φίλε μου..... Δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι που μπορεί να ειπωθεί αρκετό για να σε παρηγορήσει. Τουλάχιστον, έχει περάσει ήδη κάποιος καιρός και, απ' ό,τι λένε, ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός...

    Όσο για δίσκο, αν σου είναι εύκολο θα ήθελα το Gutter Ballet ή το Hall of the Mountain King των Savatage, όποιο σου είναι πιο εύκολο.... Πάντως, πρέπει να σου πω πως συγκινήθηκα από αυτήν σου την κίνηση...!

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Moonchild92 στις 28-12-2009 13:24 ]


    ifi-Korgialas4ever
    29.12.2009, 10:59

    Aν έστειλες στην  rockou το Secrets of Glory των Saxon δεν με πειράζει...Τότε θα ήθελα από το συγκρότημα Dark Angel-We have arrived αν δεν σου είναι κόπος..Αν είναι κάπως πολλά τα λεφτά για να το στείλεις πες μου..Αλήθεια!!

     

     

    Να σαι δυνατός δεν χριάζεται να είσαι χάλια,πάντα μα πάντα θα τον θυμάσαι!!!! SmileSmile


    ifi-Korgialas4ever
    29.12.2009, 10:59

    Aν έστειλες στην  rockou το Secrets of Glory των Saxon δεν με πειράζει...Τότε θα ήθελα από το συγκρότημα Dark Angel-We have arrived αν δεν σου είναι κόπος..Αν είναι κάπως πολλά τα λεφτά για να το στείλεις πες μου..Αλήθεια!!



    Να σαι δυνατός δεν χριάζεται να είσαι χάλια,πάντα μα πάντα θα τον θυμάσαι!!!! SmileSmile


    giorth
    17.02.2010, 23:17

    Ευχαριστώ και πάλι όλους τους φίλους για τα μηνύματα τους.


    MakisBOC
    18.02.2010, 16:40
    συλληπητηρια φιλε μου..εχω χασει κι εγω την αδερφη μου πριν 5 χρονια...δε θελω τιποτα..απλως να εισαι γερος να τον θυμασαι για παντα και νε σκεφτεσαι οτι ισως ειναι κοντα σου και σε βλεπει
    Gamer13
    20.02.2010, 20:39
    Δεν θελω καποιο CD συνληπητιρια ελπιζω να ειναι ευτηχησμενος οπου και να ειναι.
    llorona
    12.03.2010, 17:32

    Καλησπέρα.αποψε ειδα το μήνυμά σου και ένιωσα την επιθυμία να σου πωότι αυτό που έκανες, είναι μια πολύ συγκινητική χειρονομία και πολύ γενναία. Να είσαι καλά και να κρατάς τον αδελφό σου μέσα σου, όπως είμαι σίγουρη ΄΄οτι κάνεις. Σε ευχαριστούμε που μοιράστηκες με αγνωστους ανθρώπους μία τόσο προσωπική στιγμή.


    GregoryLondos
    12.03.2010, 18:29
    Saxon-Secrets of Glory ή άμα το θέλει καποιος άλλος φίλος τότε Judas Priest-Screaming for Vengeance. Ένα εχω να σου πώ είσαι μεγάλος. Υπόσχομαι ότι θα κρατήσω τον δίσκο και θα τον μοιραστώ και με άλλους. Κρίμα το παιδί
    cineboy
    12.03.2010, 18:51
    Δυστυχώς τώρα είδα το θέμα αυτό και έχω μείνει άφωνος. Μάταια ψάχνω να βρω λόγια......ας είναι καλά όπου και εαν είναι ο φίλος μας και χίλι αμπράβο απο καρδιάς γιά την ενέργεια αυτη των cd's
    bittersweethell
    13.03.2010, 11:52

    Καλημέρα κ απο την συννεφιασμένη Ηγουμενίτσα...Λυπάμαι για τον αδερφό σου..εχασα κ εγώ πρόσφατα τον παππού μου..ξέρω δεν είνα το ίδιο να φεύγει ένας νεος ανθρωπος απο εναν που εζησε την ζωη του απλα ημουν δεμενη μαζι του..κουραγιο!!να τον θυμάσαι με αγάπη!!! θα ήθελα αν γινετε το rock anthems ή ton bruce dickinson!!! σέυχαριστω ακομα κ αν δεν μπορεσεις να στειλεις καποιο!!


    BlueBloodRitual
    10.04.2010, 03:28
    Συλλυπητήρια φιλαράκι... Ένα μεγάλο μπράβο από 'μένα για την κίνησή σου.
    keinkei
    12.05.2010, 21:27

    εγω θα ηθελα το sign of the hammer apo manowar...

     

    ξερω οτι οτι και να πω δε θα αλλαξει τιποτα απλα κρατα γερα και κρατα τον για παντα στο μυαλο σου και στην καρδια σου... ποτε δεν πιστευα πολυ στη θρησκια η στη μεταθανατο ζωη αλλα πιστευω στην ιστεροφημια και πιστευω οτι θα ειναι κοντα σου και κοντα στους γυρο σου οσο τον κρατατε εσεις με τη σκεψη σας...