ελληνική μουσική
    755 online   ·  210.832 μέλη

    Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη (Σάββατο 3/10/09)

    sea_like_eyes
    22.09.2009, 01:27

    Μου ελειψαν καποιες φατσες . . . βρεθηκα προσφατα με καποιες αλλες . . . εεε και σκεφτηκα να παμε σε καμια ταβερνα να παιξουμε φαγητα και να φαμε μελωδιες . . . τι λετε?????Παιζει καμια συναντηση . . . ????Καμια ιδεα????Ορεξη υπαρχει????


    -----------------
    ‘’. . . Komm Und Traum Mitmirden Mitternacht Straum . . . ‘’

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : KIT_KAT στις 27-09-2009 11:13 ]


    thaliey
    22.09.2009, 16:59

    - βρεθηκα προσφατα με καποιες αλλες -......να υποθεσω για μενα βαραει η καμπανα ??χαχαχα ημ ε ρε μην τα κανετε παλι πριν ερθω 15 οκτωβρη ερχομαι αντεεεεε!!!!!!!!!ελα ρε sea like dancer!!!!!:P:)


    sitzoune81
    22.09.2009, 17:12

    Έκλεισε λοιπόν! 14 Οκτώβρη το meeting!!! {#emotions_dlg.tt2}

    Πλάκα πλάκα sea... πρέπει να κάνουμε ένα... fresh (με την κυριολεκτική έννοια της λέξης) meeting, ένα Dangerous Meeting...

    Προτείνω Μπιτ (beat για ντιπ) Παζάρ.

    Ημερομηνία και ώρα μου είναι αδιάφορα, θα την βρω την άκρη.

    back to the topic, που είχαμε μείνει?...{#emotions_dlg.biggrin}

    A ναι! Εδώ -->

    άκου τους στίχους και θα καταλάβεις πολλά!

    Tonight the circle is meeting again
    Who will be the first to fall in trance?
    In here nobody is sensing the rain
    Tonight a spirit will glance

    So as they're approaching ghostly hour
    Seven people here are joining hands
    They think they know the spirit to appear
    Contact, the table starts to dance

    Time is standing still
    It's a dangerous meeting
    They're gonna get themselves killed

    Tonight the circle is broken forever
    Seven people dead within a trance
    In here nobody is sensing the rain
    Tonight seven souls are reaching hell

    Time was standing still
    The meeting is over
    Their journey is on
    Oh, they should have known

    Not to play with the powers of hell
    Some people have lost their way
    Some people have lost their mind


    thaliey
    22.09.2009, 17:24

    ααα ρεεε νικοοο ααα!!!!!!!!!!!μην με βγαζεις γλωσσα εμενα αν ειναι 14 παντως εγω μεσα!χαχαχαInnocent


    sitzoune81
    22.09.2009, 17:50

    Παράθεση:

    Το μέλος thaliey στις 22-09-2009 στις 17:24 έγραψε...

    ααα ρεεε νικοοο ααα!!!!!!!


    Εναλλακτικά, μιας που μου το θύμησε το ξεφτέρι thaliey {#emotions_dlg.tt2} , μπορούμε να κανονίσουμε το meeting στην ταβέρνα που φαίνεται στις φώτοζ που βρίσκονται παρακάτω...








    επισυναπτόμενα: 1490.jpg 1490-2.jpg 
    pastella
    24.09.2009, 19:16

    Ωραια πραγματα!

    Εχω να προτεινω επίσης για μαγαζι τον "Οινοχόο" που είναι μικρο αλλα πολύ ζεστό και με εξαιρετικό κρασάκι και μεζέδες.

    Οποιο ΣΚ βολεύεστε ειμαι μεσα, δεν έχω κατι δεσμευμένο προς το παρόν.


    sea_like_eyes
    24.09.2009, 20:15

    Σαββατο 10-10-2009 . . . τι λετε ? ? ? Ας ξεκινησει καποιος-οια την κυριλε λιστα . . . thanks a lot . . .

    Υ.Γ πειτε οποιους-οιες θελετε . . . θελω τζερτζελε . . .


    KIT_KAT
    24.09.2009, 20:49

    Εγώ προτείνω ΣουΚου εκλογών  {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}


    axilleas23
    25.09.2009, 02:26

    {#emotions_dlg.clap}


    montechristos-ole
    25.09.2009, 11:35

    Εγω λεω να φτιαξουμε ακριβη λιστα προσκεκλμενων και οποιος δεν ειναι μεσα να τρωει πορτα...Να το κανουμε πριβε...Να κλεισουμε μια ολοκληρη ταβερνα για παρτυ μας και να παιζουμε οι ιδιοι μουσικη και να παρουμε και μπαλονια και να πινουμε πολυ και να εχουμε και μερικες βραζιλιανες να χορευουν και να εχουμε και μερικους σενεγαλεζους να μας κανουν αερα και να εχουμε και μερικους χρυσαυγιτες για να σπασουμε στο ξυλο οταν μεθυσουμε και να εχουμε και μηχανηματα καπνου και να εχουμε και φωτορυθμικα και να .... και να .... 

    ΑΑΑ!!!! και να παμε νωρις για υπνο γιατι πρεπει να σηκωθουμε νωρις να ψηφησουμε... {#emotions_dlg.lol}


    sitzoune81
    25.09.2009, 17:38

    Official V.U.P. (the "Verifying the Union" Project) List

     

    *Members (under the influence of Fun) :

    - sea_like_eyes

    - thaliey

    - sitzoune81

    - pastella

    - K(Ο)ΙΤ(Α)-ΚΑΤ(Ω)

    - axilleas23

    - montechristos-ole

     

    *Date : Saturday 03 October 2009

    *Time : after 21:00

    *Location : To Be Announced (very very soon)

    *Dress Code : Does Not Exist (don't forget to wear your happy smiley face!)

    *Phrase Of The Meeting : "Together As One"

     

    (Σημείωση: Ερωτηματικά και μαλακίες κομμένα! Ή συμμετέχεις ή όχι. Τυχόν κλίκες ή παραμερισμοί που θα εντοπιστούν και πέσουν στην αντίληψή μας, θα διαλύονται από μένα και τον sea_like_eyes χωρίς προειδοποίηση... Το "Together As One" θα υπερνικήσει!!!)


    sea_like_eyes
    25.09.2009, 18:05

    ακουστε το Song και φανταστειτε τι εχει να γινει αν ανακαλυψουμε κλικες . . . oxaOXAOxoaXOA . . .

    ο ninja Seatzoune ειναι ο μονος ανθρωπας που καρφωσε στις χιονισμενες κορφες(john korfas)του Ολυμπου . . . σε υψος 25.000 μετρα(Ναι ρε γιατι ειναι το ΒΟΥΝΟ των βουνων)σημαια-μπλουζακι Nevermore . . .

    Ο Sea παλι ηταν στην συναυλια των death . . . ναι ναι . . . σε ηλικια 12 ετων . . . με μπλουζα Napalm death να φΤανει μεχρι το γονατο . . .(Η μπλουζα ετσι . . . )

    Γι'αυτο παιδια . . . οχι κλικες . . . οχι σουξουμουξου . . . οχι ντιγκινταγκα και πσουτπσουτ στην συναντηση . . . θα πεσουν κεφτεδες . . . ΤΕΛΟΣ!!!


    -----------------
    ‘’. . . Komm Und Traum Mitmirden Mitternacht Straum . . . ‘’

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sea_like_eyes στις 25-09-2009 18:10 ]


    ageras
    25.09.2009, 20:57

    Με θέτε??


    jorge
    26.09.2009, 00:09

    Αμαν, φαντάσματα!


    dimitris1965
    26.09.2009, 01:17
    ginaikes kai paidia tha epitrepontai;;;(gia toys pantremenoys)
    pastella
    26.09.2009, 12:48

    Official V.U.P. (the "Verifying the Union" Project) List

     

    *Members (under the influence of Fun) :

    - sea_like_eyes

    - thaliey

    - sitzoune81

    - pastella

    - K(Ο)ΙΤ(Α)-ΚΑΤ(Ω) aka ΚΙΤ_ΚΑΤ

    - axilleas23

    - montechristos-ole

    - ageras

    - dimitris1965 (+familia)

     

     

    *Date : Saturday 03 October 2009

    *Time : after 21:00

    *Location : To Be Announced (very very soon)

    *Dress Code : Does Not Exist (don't forget to wear your happy smiley face!)

    *Phrase Of The Meeting : "Together As One"

    ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Η συναντηση θα εποπτευεται απο 2 εν ενεργεια Mods & 1 απόστρατο Innocent

    (Σημείωση: Ερωτηματικά και μαλακίες κομμένα! Ή συμμετέχεις ή όχι. Τυχόν κλίκες ή παραμερισμοί που θα εντοπιστούν και πέσουν στην αντίληψή μας, θα διαλύονται από μένα και τον sea_like_eyes χωρίς προειδοποίηση... Το "Together As One" θα υπερνικήσει!!!)

     


    KIT_KAT
    26.09.2009, 14:14


    Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη μετά από 2,5 χρόνια...!!! {#emotions_dlg.happycrazy}

    Μανώλη σαφώς σε θέλουμε..... και rapsodέ πού είσαι;;;

    phrase of the meeting: Σαν να μην πέρασε μια μέρα Cool

     

     

     


    sparticle
    27.09.2009, 17:55

    ...να υποθέσω ότι δεν διαπραγματευόμαστε πια την ημερομηνία ε !??

     

    Θα 'θελα πολύ να έρθω σε μια συνάντηση του Musicheaven έπειτα από 2,5 χρόνια, αλλά δυστυχώς το Σαββατοκύριακο των εκλογών θα λείπω από Θεσσαλονίκη, δεν ψηφίζω εδώ  {#emotions_dlg.sad}

    Επειδή υποθέτω ότι θα έχουν και άλλοι το ίδιο πρόβλημα, μήπως να ξανασκεφτόσασταν την ημερομηνία ???! (ειλικρινά το λέω δίχως εγωισμό!! Μόνο αν γενικά βολεύει την πλειοψηφία!)


    -Sadahzinia-
    27.09.2009, 23:37

    Αν και έχω αρχίσει να νιώθω λίγο...ξένη.... θέλω πολύ να έρθω.... ελπίζω να μην προκύψει πάλι κάτι....


    KIT_KAT
    28.09.2009, 00:13

    Παράθεση:

    Το μέλος sparticle στις 27-09-2009 στις 17:55 έγραψε...

    Θα 'θελα πολύ να έρθω σε μια συνάντηση του Musicheaven έπειτα από 2,5 χρόνια, αλλά δυστυχώς το Σαββατοκύριακο των εκλογών θα λείπω από Θεσσαλονίκη, δεν ψηφίζω εδώ  {#emotions_dlg.sad}

    Επειδή υποθέτω ότι θα έχουν και άλλοι το ίδιο πρόβλημα, μήπως να ξανασκεφτόσασταν την ημερομηνία ???! (ειλικρινά το λέω δίχως εγωισμό!! Μόνο αν γενικά βολεύει την πλειοψηφία!) 



    Sparticle το "μετά από 2.5 χρόνια" το έγραψα για μένα προσωπικά. Συναντήσεις στη Θεσσαλονίκη γίνονται αρκετά συχνά Smile

    Πρότεινα την ημερομηνία υποθέτοντας ότι περισσότεροι Θεσσαλονικείς θα είναι εκεί το συγκεκριμένο ΣΚ παρά οποιοδήποτε άλλο (και φυσικά επειδή το αυτό ισχύει και για εμένα). Αν υπάρξουν αντιρρήσεις είναι στην ευχέρεια του Βορείου Κλιμακίου (στο οποίο δεν ανήκω πια! {#emotions_dlg.sad}) να το επαναδιαπραγματευτεί.
    Πάντως όπως προείπα, ακόμα κι αν όχι τώρα θα έχεις την ευκαιρία να έρθεις σε συνάντηση αρκετά σύντομα Wink