ελληνική μουσική
    734 online   ·  210.849 μέλη

    Συνελήφθη ο Μανώλης Λιδάκης

    jorge
    28.01.2010, 11:14
    Ωραιος
    guitarteacher
    28.01.2010, 11:22

    Μπράβο σου Μανώλη{#emotions_dlg.thumbup}


    anastasisk
    28.01.2010, 12:52
    Συγχαρητήρια στον σύντροφο Μανώλη Λιδάκη ! Μανώλη είσαι θεός,ημίθεος,μεγάλος σταρ!Εσύ και η Ντενίση !!!! Σ'αγαπάμε πολύ όμως ! Συνέχιζε να πουλάς τρέλα,δεν είσαι ο μόνος !!
    Hastaroth
    28.01.2010, 13:16

    Δέν νομίζω ότι πούλησε κανενός είδους τρέλλα ο άνθρωπος.

    Παραδέχθηκε τό λάθος του καί τήν ευθύνη του γιά την περιπέτειά του.

    (Πάντως όταν τόν είδα εγώ στό Κύτταρο,λίγο μετά τό συμβάν,μιά χαρά ήταν και μιά χαρά τραγουδούσε.Τό ότι όπως φαίνεται κατέφυγε σέ κάποιο ναρκωτικό γιά να καταπολεμήση την κατάθλιψη την οποία παραδέχεται οτι έχει,είναι ακριβώς τό λάθος γιά το οποίο μιλάει και συνεπώς προτρέπει τούς "ομοιοπαθούντες να αγωνιστούν καί να μήν φοβηθούν,βραχυκύκλωμα είναι,θά περάση").

     


    tago
    28.01.2010, 13:39

    Φίλε Αλβέρτο, για άλλη μια φορά σε βρίσκω απόλυτα σωστό!{#emotions_dlg.beer}

     


    kithara-woman
    28.01.2010, 18:08

    Θέλει πολύ θάρρος από κάποιον να βγει και να παραδεχτεί ότι έκανε λάθος,οι περισσότεροι ρίχνουν αλλού το φταίξιμο,εκτός από τον εαυτό τους.Από αυτό και μόνο του αξίζουν χίλια μπράβο!!

    Στο κάτω κάτω δεν έβλαψε κανέναν,τον εαυτό του μόνο.

    Στις εμφανίσεις στο Κύτταρο ήταν καταπληκτικός πάντως.Εμένα με χαροποίησε περισσότερο από όλα που το μαγαζί ήταν γεμάτο,ο κόσμος αντέδρασε θετικά,κάτι το οποίο με ξάφνιασε,επειδή συνήθως ο κόσμος κρίνει αυστηρά και κατακρίνει,ενώ δεν πρέπει.Όλοι κάνουμε λάθη.Πέφτουμε,αλλά είναι στο χέρι μας να σηκωθούμε.

    Ό,τι δεν σε σκοτώνει,σε κάνει πιο δυνατό...