ελληνική μουσική
    523 online   ·  210.844 μέλη
    Aiolos_m
    13.11.2009, 20:53

    Πριν λίγο μου ήρθε αυτό σε πμ, επί λέξη:


    sonia.4u34@yahoo.com

    Hello αγαπητέ,
    Χαιρετισμούς σε σας, το όνομά μου είναι Σόνια ένα νεαρό κορίτσι, μπορώ να δω το προφίλ σας σήμερα
    www.musicheaven.gr και μου αρέσει αυτό. θ αποφασίσει να επικοινωνήσει μαζί σας και θα μου παρακαλώ αν θα είναι φίλος μου, εύχομαι αν θα ανταποκριθεί στο ταχυδρομικό κουτί μου ώστε να μπορώ να σας δώσω εικόνα μου και να σας πω περισσότερα για το εαυτό μου, ελπίζω να ακούσω από εσάς .
    σύντομα δικό σου Σόνια.

    Hello dear,
    Greetings to you,My name is Sonia a young girl, i view your profile today at
    www.musicheaven.gr and i love it. i decide to communicate with you and it will please me if you will be my friend, i wish if you will respond to my mail box so that i will give you my picture and tell you more about my self, i hope to hear from you.
    soon yours Sonia.
    (Email)
    sonia.4u34@yahoo.com

     

    Προφανώς είναι ένας λογαριασμός που έχει πρόθεση να τσιμπήσει πελάτες και γι' αυτό όσοι το λάβετε μην κάνετε κανένα αστείο να προσθέσετε τη Σόνια στο msn σας.


    PashalinaMakia
    13.11.2009, 21:09
    σου'ρθε κι εσένα?Βασικά το κατάλαβα και γέλασα..
    heartbreak-kid
    14.11.2009, 19:16

    γιατί όλους τους καλούς τους παίρνουν ο αίολος και η πασχαλίνα, γαμώτα ?


    dessypris
    15.11.2009, 11:05

    Και σε μένα...Οπότε μάλλον έχει πάει σε όλους και άρα (οι Συντονιστές), διαγράψτε τον Χρήστη...

    Καλημέρα!


    jorge
    15.11.2009, 12:31
    Ένα μαζικό ΠΜ δεν είναι λόγος διαγραφής.
    kithara-woman
    15.11.2009, 19:28

    Κι εμένα μου ήρθε.Δεν απάντησα καν.Τι να απαντήσω,μήπως έβγαζες και νόημα τι λέει;{#emotions_dlg.wacko}


    delta66
    16.11.2009, 05:29

    Ευτυχως που δεν απαντησατε.

    Απαντησα εγω και βγηκαμε σημερα με τη Σονια και την γνωρισα απο κοντα.

    Δεν λεω τιποτα αλλο Cool


    XeniaRodo
    16.11.2009, 10:16
    κι εμένα μου ρθε.... :)
    Termite
    16.11.2009, 10:28

    Παράθεση:

    Το μέλος XeniaRodo στις 16-11-2009 στις 10:16 έγραψε...

    κι εμένα μου ρθε.... :)

     

    Εσύ όμως βγήκες με την Σόνια;


    GALOIS
    16.11.2009, 14:32

    Και δεν είστε οι μόνοι που σας ήρθε.Αλλά εμενα άλλο μου κάνει εντύπωση,..δεν βαριέτε να στέλνει ΠΜ.

    ....Αλλά θα μου πείς η οικονομική κρίση βάρεσε και τους spamer οπότε........{#emotions_dlg.excl}


    Hastaroth
    16.11.2009, 20:25

    Εγώ έχω να παρατηρήσω τά εξής:

    1.Τά αγγλικά τής "Σόνιας" είναι χειρότερα από τά αγγλικά Νιγηριανού πιλότου που ζητά άδεια απογείωσης από τό ΕλΒεν.

    2.Η μετάφραση αυτών τών αγγλικών είναι ακόμα χειρότερη,πρέπει να έχης γνώσεις γλωσσολογίας γιά να τήν καταλάβης.

    3.Εμένα ευτυχώς δέν μού ήρθε τέτοιο ΠΜ.

    4.Αν σκοπός εγγραφής τής εν λόγω "Σόνιας" στό MH είναι να στέλνη μαζικά ΠΜ γιά να τσιμπά πελάτες,θεωρώ οτι είναι λόγος διαγραφής τού συγκεκριμένου χρήστη.Αλλιώς θά αρχίσουν να μάς έρχωνται τέτοια "φρούτα" κάθε τρείς και λίγο.

    5.Υπάρχει και μιά περίεργη λεπτομέρεια:άν σκοπός τής "Σόνιας" είναι να τσιμπά πελάτες,γιατί το στέλνει και σέ γυναίκες;

    ΥΓ.Αν μού στείλη κι'εμένα ΠΜ,θά τής κλείσω ραντεβού αφού πρώτα θά έχω φάει πέντε πιάτα τζατζίκι...


    Orfeus
    16.11.2009, 21:51

    Παράθεση:

    Το μέλος Hastaroth στις 16-11-2009 στις 20:25 έγραψε...

    ΥΓ.Αν μού στείλη κι'εμένα ΠΜ,θά τής κλείσω ραντεβού αφού πρώτα θά έχω φάει πέντε πιάτα τζατζίκι...

     

    Τέτοια να της κάνεις να μην ξαναστείλει τίποτα...

    {#emotions_dlg.beer}


    Hastaroth
    17.11.2009, 20:34

    Γιά τό καλό τού MH θά τό κάνω,γιά να μήν σάς ξαναενοχλήση Smile

    {#emotions_dlg.beer}