ελληνική μουσική
    838 online   ·  210.851 μέλη

    O Σημαντικότερος δίσκος του 2004...

    KIT_KAT
    10.01.2005, 01:09
    Quote:

    Το μέλος jorge στις 10-01-2005 στις 00:59 έγραψε:

    Όσον αφορά το σύστημα, αυτό λειτουργεί όπως πολλά αντίστοιχα συστήματα μεγάλων sites της Ελλάδας και του εξωτερικού....





    Κι εμείς ένα από αυτά είμαστε άλλωστε

    tsuku_elf
    10.01.2005, 12:08
    Quote:

    Το μέλος Sideline στις 05-01-2005 στις 20:20 έγραψε:

    Nαι, το γκαλλοπ αυτό είναι λίγο περίεργο...δηλαδή τι εννοούμε όταν λέμε "σημαντικός";

    Οσο για τα αποτελέσματα εγώ προσωπικά υποψιάζομαι νοθεία... :)





    Για να προσέχουμε λίγο τις εκφράσεις μας......
    SteliosG
    10.01.2005, 18:16
    ρε παιδια μη το τραγικοποιουμε και τοσο το θεμα! δεν ειμαστε εδω για να κερδισουμε κατι ή να δωσουμε κανα δωρο!!! ΕΛΕΟΣ!! ενα απλο δημοψηφισμα εβαλε ο ανθρωπος με καποιυς πολυ καλους δισκους του χρονου που περασε!!!

    να βαλουμε καμια 10ρια ακομα μπας και ευχαριστηθουμε ολοι και βγει και ο αγαπημενος μας δισμος νικητης!!!


    ZOI
    10.01.2005, 22:51
    αντε ηρθε η ωρα να ομολογησω οτι εγω εχω δωσει τις περισσοτερες ψηφους στο χατζηγιαννη ψηφιζοντας συνεχως ετσι επειδη μ'αρεσει η φωνη του ο,τι και να πει,ακομα και το "ηταν ενα μικρο καραβι"

    μια ψηφοφορια ειναι αμα θελετε απαντατε αν δε θελετε δεν απαντατε,ζητημα το καναμε παλι...
    Sideline
    10.01.2005, 23:31
    Πολύ απλά.

    Εαν το γκαλοπ επιτρέπει στο ίδιο άτομο να ψηφίζει πολλές φορές τότε η λέξη νοθεία είναι απόλυτα ταιριαστή. Και δικαιούμαι να υποψιάζομαι ότι έγινε κάτι τέτοιο.. γιατί το έκανα και γω σε άλλα sites. Αυτό είναι και το πρόβλημα με τα δικτυακά γκάλοπ. Και προσέχω ΠΑΝΤΑ τι λέω.





    Love is like Oxygen; you get too much you get too high;not enough and you're gonna die.


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: Sideline on 10-01-2005 23:35 ]
    jorge
    11.01.2005, 00:30
    Πάντως, για να είμαι ειλικρινής, μου κάνει μεγάλη εντύπωση που ο Πάνος είναι στη 2η θέση των προτιμήσεων. Αξιόλογος δίσκος, δε λέω. Αλλά μήπως είναι τόσο ψηλά λόγω ...πόλωσης;;

    Πάντως Ζωή από εσένα δεν περίμενα κάτι τέτοιο γιατί είσαι παλιό μέλος και πρέπει να δείχνεις το καλό παράδειγμα. Προς τιμήν σου βέβαια το οτι το παραδέχθηκες...