ελληνική μουσική
    776 online   ·  210.833 μέλη

    Χριστουγεννιάτικη Συνάντηση & Ανταλλαγή Δώρων! (19/12, Αθηναϊκό Καφενείο)

    GuitarJournal
    10.12.2009, 20:27

    ωραία πολύ ωραία. Πέρυσι δεν κατάφερα να έρθω, μα φέτος ......

    θα 'ερθω και εγώ με μια φίλη μου (αρκεί να είμαστε καλά!)

     


    Deos
    12.12.2009, 17:47

    Σύντομα θα αναρτηθεί κι ο χάρτης

     

     

    ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ & ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΔΩΡΩΝ

    Σάββατο 19 Δεκεμβρίου 2009 στις 19.00

    Αθηναϊκό Καφενείο, Σόλωνος, δίπλα στη Νομική (κτίριο Πνευματικού Κέντρου, Ακαδημίας 50)

    Deos
    Nairouz
    gogos81
    Orfeus
    Jorge
    kwstasagas
    philippossm
    music-fan
    Athinais
    tolaruba+1
    augustina+1
    Hastaroth
    sylviaki
    mpara (seule)
    rivera
    Moysikh
    GuitarJournal+1



    AR-ON
    13.12.2009, 00:49

    Μέσα με τρέλαααααα!!!

    (Ελπίζω μόνο να μαζευτούμε όλοι από νωρίς, γιατί θα πρέπει να είμαι στις 10:00 επί των επάλξεων, στην εκπομπή μου στο radioMH...)

     

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : AR-ON στις 13-12-2009 00:54 ]


    sympetheros
    13.12.2009, 14:10

    Αθηναικό καφενείο! Εξαιρετική επιλογή!

    Χριστούγεννα στο κέντρο είναι ότι καλύτερο με μουσική και καλή παρέα!

    χοχοχοχο!


    Deos
    13.12.2009, 17:44

    Συμπέθερε χοχοχο! = 2 άτομα??


    jorge
    13.12.2009, 18:18

    Παράθεση:

    Το μέλος AR-ON στις 13-12-2009 στις 00:49 έγραψε...

    Μέσα με τρέλαααααα!!!

    (Ελπίζω μόνο να μαζευτούμε όλοι από νωρίς, γιατί θα πρέπει να είμαι στις 10:00 επί των επάλξεων, στην εκπομπή μου στο radioMH...)

    Κρίμα θα είναι να φύγεις νωρίς. Να φέρω laptop με 3G να την κάνουμε από εκεί;


    alkyoni
    13.12.2009, 18:57

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 13-12-2009 στις 18:18 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος AR-ON στις 13-12-2009 στις 00:49 έγραψε...

    Μέσα με τρέλαααααα!!!

    (Ελπίζω μόνο να μαζευτούμε όλοι από νωρίς, γιατί θα πρέπει να είμαι στις 10:00 επί των επάλξεων, στην εκπομπή μου στο radioMH...)

    Κρίμα θα είναι να φύγεις νωρίς. Να φέρω laptop με 3G να την κάνουμε από εκεί;



    ΝΑΙΙΙΙΙΙ, ΝΑΙΙΙΙΙ!!!!{#emotions_dlg.clap} ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ,  ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ!!!{#emotions_dlg.walkman}{#emotions_dlg.biggrin}

    Και σκεφτομουν εχθες να απαντησω στον ar-on:  "και γιατι δεν την κανεις απο εκει?"{#emotions_dlg.whistling}
    Θα ειναι ωραια να παρουμε λιγο απο τον ηχο (την ατμοσφαιρα) της συναντησης, κι εμεις οι απομακρυσμενοι {#emotions_dlg.crying}
    Στελνω απο δω τους χαιρετισμους μου σε οσους παραβρεθειτε και τις ευχες μου για καλες γιορτες , Καλα Χριστουγεννα και καλα να περασετε!!!{#emotions_dlg.beer}





    -----------------
    Ακούστε ♫♪ ΑΛΚΥΟΝΙΔΕΣ ΝΟΤΕΣ ♫♪ Τρίτη βράδι 01:00-02:00 :)^_^(: "ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΡΔΑΡΗ... ΚΑΙ ΜΕ ΝΟΤΙΑ" Πέμπτη βράδι 00:00-02:00 Radio MusicHeaven Tune in!www.listen.musicheaven.gr

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : alkyoni στις 13-12-2009 19:00 ]


    επισυναπτόμενα: snoopy s christmas house and woodstock.jpg 
    kwstasagas
    13.12.2009, 20:00

    "Καλα Χριστουγεννα και καλα να περασετε!!!{#emotions_dlg.beer}


    "
    Πολύ ωραίες οι Σνουπο - ευχές Αλκυόνη, ό,τι πρέπει για την περίσταση !!!!!! Για εμάς που κοντεύουμε να σαρανταρίσουμε, αυτό το καταπληκτικό σκυλί [ράτσας Beagal], μαζί με την παρέα του βεβαίως βεβαίως [Τσάρλι Μπράουν, Λούσι, το κίτρινο πουλάκι ονόματι Γούντστοκ κλπ κλπ], σημαίνει πάαααααααρα πολλά .... σχεδόν είναι ταυτισμένος με την παιδική μας ηλικία .....   {#emotions_dlg.oops}{#emotions_dlg.oops}

    CHE
    13.12.2009, 20:15

    Δυστυχώς με πολλή λύπη σας ενημερώνω ότι δεν θα μπορέσω να έρθω, καθώς την ίδια μέρα είμαι καλεσμένος σε γενέθλια από τα οποία είναι αδύνατον να απουσιάσω. Ειλικρινά στεναχωρήθηκα διότι είναι η δεύτερη συνεχόμενη χρονιά που απουσιάζω και χάνω έτσι την ευκαιρία να δω φίλους αλλά και να γνωρίσω ανθρώπους που θα ήθελα πολύ. Ευελπιστώ να είμαι πιο τυχερός τις... Απόκριες.


    spiroos
    13.12.2009, 22:40

    ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ & ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΔΩΡΩΝ

    Σάββατο 19 Δεκεμβρίου 2009 στις 19.00

    Αθηναϊκό Καφενείο, Σόλωνος, δίπλα στη Νομική (κτίριο Πνευματικού Κέντρου, Ακαδημίας 50)

    Deos
    Nairouz
    gogos81
    Orfeus
    Jorge
    kwstasagas
    philippossm
    music-fan
    Athinais
    tolaruba+1
    augustina+1
    Hastaroth
    sylviaki
    mpara (seule)
    rivera
    Moysikh
    GuitarJournal+1

     AR-ON

    spiroos

     


    PHILIPPOSSM
    15.12.2009, 11:38

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 07-12-2009 στις 18:47 έγραψε...

    Στο χώρο του Καφενείου θα υπάρχουν και T-Shirts MusicHeaven, τα οποία θα δίνονται στα μέλη, προς 10 ευρώ το ένα.

    Όλο το καθαρό κέρδος θα δοθεί στο ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ, ενώ το MusicHeaven θα κάνει δωρεά από το "ταμείο" του 4 ευρώ για κάθε μπλουζάκι που θα αγοραστεί (κάθε μπλουζάκι μας κόστισε 7 ευρώ).

    Άρα για κάθε ένα μπλουζάκι που θα αγοραστεί, τα 7 ευρώ πάνε στο ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ, ενώ τα 3 ευρώ καλύπτουν κατά ένα μικρό μέρος τα λεφτά που έχουμε ήδη δόσει για να το φτιάξουμε.

    Η δωρεά θα συνοδευτεί με απόδειξη της κατάθεσης από την τράπεζα και απόδειξη της είσπραξης από το ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ, τα οποία θα βγουν online σε σχετικό topic.

    Πάρα πολύ καλή κίνηση αυτή.... μα να προτείνω και κάτι άλλο;

    Έχω πολλά cd που μου είναι αχρείαστα και λέω να τα φέρω και έναντι ενός συμβολικού ποσού  να πουληθούν στα μέλη και τα χρήματα να προστεθούν στο πόσο που θα διατεθεί στο Χαμόγελο του παιδιού.

     


    kithara-woman
    15.12.2009, 13:01

    Αυτό πιστεύω μπορούμε όλοι να το κάνουμε,θα ήταν πολυ καλή κίνηση.Σιγουρα όλοι έχουμε cd που δεν θέλουμε,αν ψάξουμε,και μπορεί τα συγκεκριμένα να αρέσουν σε κάποιον άλλο.Πολυ καλή ιδέα!{#emotions_dlg.thumbup}

    kithara-woman εντός λίστας,με ένα ερωτηματικό.Θα έρθω,αλλά υπάρχει και ένα ενδεχόμενο να μην τα καταφέρω...Λόγοι ανωτέρας βίας...

    Ερώτηση κρίσεως:Τα μπλουζάκια musicheaven τι μεγέθη έχουν;

    {#emotions_dlg.beer}


    jorge
    15.12.2009, 14:45
    Παιδιά ωραία η ιδέα για τα CD, αλλά θα μπλέξουμε και θα γίνει ένα μεγάλο bazaar όλο αυτό... ενώ σκοπός είναι να χαλαρώσουμε. Προσωπικά, επειδή έχω την ευθύνη για ότι έχει να κάνει με τα ...λογιστικά και τα οικονομικά, δεν μπορώ και δεν προλαβαίνω να το οργανώσω όπως πρέπει. Ούτε έχω όρεξη να τρέχω από δω και από 'κει.

    Μπορούμε να το οργανώσουμε καλύτερα το Πάσχα, με ανακοίνωση που θα βγει πολύ πιο πριν και με αρκετό χρόνο για σωστή οργάνωση.
    jorge
    15.12.2009, 14:46

    Παράθεση:

    Το μέλος kithara-woman στις 15-12-2009 στις 13:01 έγραψε...

    Ερώτηση κρίσεως:Τα μπλουζάκια musicheaven τι μεγέθη έχουν;

    S, M, L, XL (κοντομάνικα + μακρυμάνικα)


    Deos
    15.12.2009, 14:52

    Να τονίσω ότι το Αθηναϊκό Καφενείο, καθότι καφενείο κλείνει κατά τις 22.00-22.30, οπότε καλό είναι η ώρα προσέλευσής μας να τηρηθεί στις 19.00 για να έχουμε ένα γεμάτο 3ωρο :)

    Jorge έχεις διαθέσιμο χάρτη?


    beatlus
    15.12.2009, 17:32

    Δεν θα υπάρξει πρόβλημα κι αν καθίσουμε μέχρι τις 11 Smile. Με ενημέρωσαν.

    beatlus μέσα Smile{#emotions_dlg.beer}


    uNick
    15.12.2009, 18:07

    Αν αυτό που έχω ΔΕΝ είναι Η1Ν1, και αν δεν είμαι τάβλα στο κρεβάτι {#emotions_dlg.wacko}

    uNick? & sunena θα είμαστε εκεί...

     

     

     


    Deos
    15.12.2009, 20:33

    - Νίκο από τη ρακή είναι

    - Σωτήρη έχουμε χάρτη ή τηλέφωνο διαθέσιμο να μη χαθούν όσοι δεν έχουν ξαναέρθει?

    - ΑγιοΒασίληδες τα σκουφάκια σας παρακαλώ!

     

     

    ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ & ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΔΩΡΩΝ

    Σάββατο 19 Δεκεμβρίου 2009 στις 19.00

    Αθηναϊκό Καφενείο, Σόλωνος, δίπλα στη Νομική (κτίριο Πνευματικού Κέντρου, Ακαδημίας 50)

    Deos
    Nairouz
    gogos81
    Orfeus
    Jorge
    kwstasagas
    philippossm
    music-fan
    Athinais
    tolaruba+1
    augustina+1
    Hastaroth
    sylviaki
    mpara (seule)
    rivera
    Moysikh
    GuitarJournal+1
    AR-ON
    spiroos
    kithara-woman
    beatlus
    uNick? & sunena

     

     


    beatlus
    15.12.2009, 21:52

    Αθηναϊκό Καφενείο

    Ακαδημίας 50 (είσοδος από Σόλωνος), Αθήνα

    τηλ.: 210 3603309

    Smile{#emotions_dlg.rockon} c u there {#emotions_dlg.clap}


    eleni
    16.12.2009, 11:08

    Αλήθεια, Άγιος Βασίλης ποιός θα ντυθεί?  {#emotions_dlg.rolleyes}

    Σας ενημερώνω πως σάκοι για τα δωράκια μας υπάρχουν.  {#emotions_dlg.yes}

    Φυσικά θα είμαι και εγώ εκεί.  {#emotions_dlg.clap}