ελληνική μουσική
    450 online   ·  210.833 μέλη

    Συνάντηση - Γενέθλια Musicheaven στη Θεσσαλονίκη

    Hastaroth
    27.01.2005, 22:30
    Quote:

    Το μέλος falimento στις 27-01-2005 στις 14:04 έγραψε:

    Εδώ βέβαια γράφουμε για να δηλώσουμε συμμετοχή και όχι για το αντίθετο.

    Απλά επειδή οι φίλοι μου θεσσαλονικείς και αθηναίοι θα με αφορήσουν(!) θεωρώ ηθική υποχρέωση να δικαιολογηθώ για την απουσία μου!

    Θα είμαι στο νησί της Αφροδίτης από αύριο μέχρι το Σαββάτο για επαγγελματικούς λόγους...

    Λέτε να κανονίσουμε off the record meeting στη Κύπρο?

    Πιείτε μπυρίτσα και για μένα που θα τρώω χαλούμι!


    Δεν εύχομαι να περάσετε καλά αφού έτσι κι αλλιώς θα περάσετε με τέτοια παρέα..

    Οrfeus,Orpheus,Hastaroth,Jorge,Kit kat (τελευταία σε άφησα!)







    Δέν μπορείς να επισπεύσης τους επαγγελματικούς λόγους σου και να είσαι το Σάββατο στην συνάντηση;Αφού ούτως ή άλλως Σάββατο θα φύγης από Κύπρο..
    (Φέρε και την Andri14 μαζί σου,μιά που θα είσαι εκεί "ψήσε" την να έρθη :)

    Φέρε και ολίγον χαλούμι γιά μάς που θα πίνουμε

    Αντε,να μήν σού βάλη και απουσία ο απουσιολόγος (και αφορισιολόγος) μας ο Orfeus
    andri14
    27.01.2005, 22:40
    χαχαχαχαχ!!καλοοοοοοοοοο...αντε εγω ψήνομαι...να φέρω να ψήσουμε και χαλλούμι!!!Νασαι καλα!
    Hastaroth
    27.01.2005, 22:53
    Φέρε,φέρε!

    Εμ τί,μόνο με μπουγάτσα θα την βγάλουμε;


    rapsodos
    28.01.2005, 09:58
    Αχ βρε Falimento με τις δουλειές σου. (Αλήθεια τόσο καιρό , ακόμα να σε ρωτήσω τι δουλειά κάνεις - η μηπως σε ρωτησα? Τελος πάντων, θα τα πούμε απο κοντά). Κριμα και για ολους οσους θελουν αλλα δε μπορούν να παρευρεθουν. Δεν πειραζει ομως, συναντησεις θα γινονται συχνά. Και σίγουρα δεν είναι αυτά τα τελευταία γενέθλια. Εχουν να έρθουν γενέθλια ακόμα ... ουουουουουου......(το ανεκδοτο με τον παππου μου θυμισε τωρα)


    jazzer79
    28.01.2005, 10:59
    Egw pantws proteinw na kanume mia synanthsh to kalokairi sth Kypro!8a nai teleia!!!A , orpheus twra pou to 8ymh8hka yparxei mia periptwsh na ferw&gw ena atomo akoma.Xilioi kaloi xwrane etsi den einai?Ante ta leme avrio paidia!!!
    jorge
    28.01.2005, 11:42
    Το τρένο φεύγει στις (τέσσερις και πενηντα) οχτώ
    ταξίδι για τη Σαλονίκη.

    Πάω να φτιάξω τα πράγματα και να σας εγγυηθώ πως θα με αντικαταστήσουν αυτές τις μέρες τα άγρυπνα μάτια του Μάρκου και του Μάνου



    pastella
    28.01.2005, 11:51
    Άντε καλό ταξίδι σε όλους όσους έρθουν είτε αύριο είτε απόψε...
    jorge
    28.01.2005, 11:54
    Ευχαριστούμε :)
    Κάτι άλλο... όσοι έχουν κερδίσει στο Διαγωνισμό και θα έρθουν στα γενέθλια, να μου θυμήσουν να τους δώσω το δώρο τους.

    Τα λέμε πάνω :)
    pastella
    28.01.2005, 11:59
    Quote:

    Το μέλος jorge στις 28-01-2005 στις 11:54 έγραψε:

    Ευχαριστούμε :)
    Κάτι άλλο... όσοι έχουν κερδίσει στο Διαγωνισμό και θα έρθουν στα γενέθλια, να μου θυμήσουν να τους δώσω το δώρο τους.

    Τα λέμε πάνω :)





    Δεν θα το ξεχάσουμε Γιώργο....
    MariannaP
    28.01.2005, 14:04
    Ακόμη δεν τα ετοίμασες;;;
    Μα τι θα πάρεις επιτέλους;;;
    Δε σε βλέπω να το προλαβαίνεις το τρενάκι...

    Quote:

    Το μέλος jorge στις 28-01-2005 στις 11:42 έγραψε:

    Το τρένο φεύγει στις (τέσσερις και πενηντα) οχτώ
    ταξίδι για τη Σαλονίκη.
    Πάω να φτιάξω τα πράγματα...




    Καλέ ποιός είναι ο Μάνος;;; Τι έγινε η Άννα;;;

    Quote:

    Το μέλος jorge στις 28-01-2005 στις 11:42 έγραψε:

    ...και να σας εγγυηθώ πως θα με αντικαταστήσουν αυτές τις μέρες τα άγρυπνα μάτια του Μάρκου και του Μάνου



    jorge
    28.01.2005, 14:09
    Quote:

    Το μέλος Aggelina στις 28-01-2005 στις 14:04 έγραψε:
    Καλέ ποιός είναι ο Μάνος;;; Τι έγινε η Άννα;;;




    Κάνε ένα κλικ στο "Μάρκου και του Μάνου"
    Έχασες επεισόδια.

    Πώρε κάτι ύπνους που θα ρίξω στο τρένο
    MariannaP
    28.01.2005, 14:15
    Πρόσεχε μην ξυπνήσεις στην Ορεστειάδα και χάσεις το πραξικόπημα!!!


    Χμμμμμ, καλή ιδέα!!!
    gia
    28.01.2005, 15:41

    Τα "παιδιά" της γενιάς μου να μη διστάσουν να έρθουν, θα είμαστε στο διπλανό τραπέζι (gia + "έκφραση"), μόνο που δεν ξέρω ακόμη πόσα άτομα, το βράδυ θα το μάθω.
    Γιώργο (Orpheus), στην προηγούμενη συνάντηση είχαμε ζωντανή παρουσία στο Internet μέσω sms και Jorge. Τώρα θα τα γράψεις απ ευθείας. Θα έχω το laptop (με σύνδεση Vodafon). Θα μπορούσαμε να στείλουμε και ένα μικρό mp3 συνημμένο, αν υπάρχει τρόπος ηχογράφησης.
    Φροντίστε για κιθάρες. Δεν μας φτάνει μόνο μία.

    rapsodos
    28.01.2005, 15:57
    Μια εγω , μια εσυ ... δυο. Αντε και οι υπόλοιποι...

    Τελικα θα ερθετε? Το λεω για να κανονισω για τραπέζι Γιαννη.
    Θα χαρουμε πολυ να σας δουμε ξανα. Να τα ξαναπούμε, να τα ξανατραγουδήσουμε ...
    katerina
    28.01.2005, 22:24
    Παιδιά άκουσα στον καιρό οτι θα βρέξει αύριο. Ξέρεται λοιπόν, όποιος έχει βάρκα τη φέρνει μαζί του γιατί δε μας βλέπω καλα...
    flyingfox
    29.01.2005, 00:24
    Σαν νέο σχετικά μέλος θα ήθελα να περάσω και γω για να μπω στο κλιμα της παρέας του musicheaven. Αν λοιπόν τα καταφέρω θα περάσω. 1ον που βρισκεται ακριβώς το μαγαζι? 2ον κατι ιδιαίτερο που θα πρέπει να γνωρίζω μιας και θα έιναι η πρώτη μου φορά που θα έρχομαι σε μια τέτοια συνάντηση?
    vouliakis
    29.01.2005, 01:15
    flyingfox, σε προηγούμενη σελίδα υπάρχει και χάρτης. Όμως καλύτερα να τον αντιγράψω εδώ:

    Quote:

    Το μέλος orpheus στις 17-01-2005 στις 20:59 έγραψε:

    και ενας χάρτης με την τοποθεσία του μαγαζιού

    Αν δεν εμφανιζεται σωστά-καθαρά κοιτάξτε και εδώ χαρτης










    Καλή διασκέδαση παιδιά!
    Sofia
    29.01.2005, 01:24
    Kαλό ταξίδι σε όσους ταξιδεύουν ή θα ταξιδέψουν προς την όμορφη Θεσσαλονίκη! Να περάσετε υπέροχα!! (αν και καμία αμφιβολία δεν υπάρχει για αυτό!! ) Πιείτε και κανένα ποτηράκι για εμάς τους υπόλοιπους που είναι αδύνατον να είμαστε στην παρέα σας αυριο! Orfeus μπυρίτσα?
    Περιμένουμε φωτογραφίες και εντυπώσεις!
    Άσπρο πάτο παίδες!!
    gia
    29.01.2005, 10:25
    τελικά gia + 2 μόνο

    istoxastis
    29.01.2005, 12:24
    Και μη ξεχάσετε...
    Ενα ποτηράκι και για τους άλλους, που θάναι μακριά, αλλα τόσο μαζί σας!!!
    ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!