ελληνική μουσική
    499 online   ·  210.842 μέλη

    Λαμπάτος Ενισχυτής

    angelino
    14.07.2011, 09:39

    Παράθεση:

    Το μέλος inkve στις 13-07-2011 στις 19:31 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος angelino στις 09-07-2011 στις 09:46 έγραψε...

    εδω, σε κοβω να μην εχεις αξιοποιησει ουτε το ενα τεταρτο απο τις δυνατοτητες του βαλβ στειτ που λες οτι εχεις!χαχαχα,ακου για γκατζετακι θελω μια λαμπα με καμπινα!

    και εμενα μου εσκασε παραξενα η λεξη γκατζετ για τον ενισχυτη αλλα να σου πω κατι??και εγω που εχω κεφαλι-καμπινα αλλα εχω μεινει χωρις μπαντα τι νομιζεις οτι ειναι?

    επισης καλο θα ειναι αλλη φορα να αποφυγεις τοσο ειρωνικα μηνυματα ειδικα σε καποιον ο οποιος πολυ ευγενικα ζητησε ενημερωση και βοηθεια...

    φιλικα...



    ενταξει , δικιο εχεις,το παιρνω πισω! αλλα μην τα λες κι εσυ και πολλοι αλλοι ετσι απλα!τυπου,να παρω μια λαμπα με καμπινα,γκατζετακι,marshall.orange,50w,100w!!! me 100w λαμπαφιλε μου ,παιζεις στο wembley και του κοβεις και volume! ενας mesa boogie ενισχυτης με λαμπα 10w κανει ενα 1000ρικο και ειναι πολυ δυνατος ακομα και για οικιακη χρηση! ασε δε που πρεπει πρωτα να κατανοησεις τι σου δινει ενας με τρανζιστορ και μετα να μαθεις τι ειναι η λαμπα,τι μπορει να σου δωσει,που και ποσο! δεν ξερω αν σε βοηθησα..


    inkve
    14.07.2011, 19:55

    angelino??

    που ειδες να γραφω πως η αγορα τετοιου ενισχυτη ειναι γκατζετ?

    το αντιθετο μαλιστα!!

    τες πα μην ξεφυγει η συζητηση...

    οτι και να διαλεξει ο φιλος πιστευω θα το ευχαριστηθει...για την ακριβεια κανεις δεν μετανιωσε με τετοιες αγορες