ελληνική μουσική
    481 online   ·  210.844 μέλη
    freakhood
    22.02.2010, 18:38

    Εγώ κάθησα από περιέργεια για πέντε λεπτά να δω το πρώτο big brother. Ξέρασα. Αντιλαμβάνεται κανείς πολλά από πολύ λίγα.

    Όσο σκέφτομαι πως πάρα πολλά ζώα καθόντουσταν στον τελικό να δουν αν θα βγει ο Πρόδρομος ή ο Τσάκας, αντιλαμβάνομαι και που ζω...


    reteos
    22.02.2010, 18:49

    Παράθεση:

    Το μέλος freakhood στις 22-02-2010 στις 18:38 έγραψε...

    Εγώ κάθησα από περιέργεια για πέντε λεπτά να δω το πρώτο big brother. Ξέρασα. Αντιλαμβάνεται κανείς πολλά από πολύ λίγα.

    Όσο σκέφτομαι πως πάρα πολλά ζώα καθόντουσταν στον τελικό να δουν αν θα βγει ο Πρόδρομος ή ο Τσάκας, αντιλαμβάνομαι και που ζω...



    Χαχαχαχα. Πράγματι ! !


    Nikkolakis
    22.02.2010, 20:36
    Να αν ειναι στημενο ΝΑ και αν δεν ειναι (Χαριτολογοντας παντα :P). Δε παβει να ειναι ενα ανουσιο παιχνιδι χωρις ουσια και νοημα.....
    PakosDylan
    27.02.2010, 13:32
    H αγανακτηση οδηγει τους νεους σε αυτα τα παιχνιδια και μερικοι καθονται και τα βλεπουν(30%) γιατι απλα δεν μπορουν να βλεπουν αλλο για οικονομικα χρεη,πολεμους,κομματα και φτωχια.στημενο ισως να ειναι αλλα κανεναν δεν νοιαζει.
    noizreduction
    28.02.2010, 16:07
    Μπορουν να ανοιξουν ενα βιβλιο, να βγουν μια βολτα ή να απολαυσουν μια αγκαλια με το συντροφο τους...Δεν ειναι μονη διεξοδος τα παιχνιδια στην τηλεοραση!
    Stray
    28.02.2010, 20:03

    Εγώ ρε παιδιά εκπλήσομαι που εξεπλάγην κάποια άτομα που αποκαλίφθυκε ότι είναι στημένο αυτό το παιχνίδι.

    Εδώ είχαν ακουστεί ότι πειράζαν τα αποτελέσματα απο παλιότερο παιχνίδι (δε θυμάμαι ποιο) απο τη ψηφοφορία των θεατών. Όπως κ να χει είναι δεδομένο ότι είναι σικέ παιχνίδια...


    nataschenka
    01.03.2010, 18:36
    Αγαπητέ Stray από Θεσσαλονίκη, σωστή η αντίδρασή σου! Όσο για το παλιότερο παιχνίδι, νομίζω ότι αν διάβαζες τα ποστ μου, θα έβλεπες ότι έκανα κ εγώ μια νύξη στο παλαιότερο παιχνίδι, που δεν είναι άλλο από το Fame Story 2. Για το συγκεκριμένο, ακούστηκε σε δημοσιογραφική εκπομπή ότι κανονικά νικήτρια έπρεπε να είναι η δεύτερη (ονόματα δεν λέμε, για ευνόητους λόγους), η οποία δέχτηκε να είναι δεύτερη, για να "νικήσει" η γνωστή ελληνοαμερικανίδα "γατούλα" που ταίριαζε πιο πολύ στο προφίλ του παιχνιδιού. Φυσικά η "δεύτερη" πήρε ως αντάλλαγμα επιπλέον προβολή και διάρκεια καριέρας μεγαλύτερη από αυτήν της "νικήτριας". Τι να πει κανείς!