ελληνική μουσική
    829 online   ·  210.833 μέλη

    Εξεταστική Φεβρουαριου....

    frufru
    17.01.2005, 17:59
    ΟΣΟΙ ΕΧΕΤΕ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΠΑΡΗΓΟΡΗΤΙΚΟ!!!!!
    ΟΤΙ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΜΑΘΗΜΑΤΑ
    ...Ενταξει τουλαχιστον σε τι κατασταση ειστε βρ'αδερφε...
    anastasia27
    17.01.2005, 18:36
    'Οπως βλέπεις μικρό μου fru-fruδάκι κανείς δεν συμμερίζεται τον πόνο σου!!
    Κάτι το ευρώ που κάνει τους "σπόνσορες" (βλέπε μαμά, μπαμπάς, παππούς ...κτλ) να σφίγγουν τα ζωνάρια... κάτι κάποιες φημές για μέτρα που σούρνονται για τους αιώνιους φοιτητές ...
    Μην σε κακοκαρδίζω όμως. Καναδυό χρονάκια επιτρέπεται να το τραβήξεις. Αν δεν έχεις όρεξη να διαβάσεις σ΄αυτήν την εξεταστική δεν χάθηκε ο κόσμος.

    ΜΗΝ ΣΟΥ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΟΜΩΣ!!!!
    frufru
    17.01.2005, 18:42
    Quote:

    Το μέλος anastasia27 στις 17-01-2005 στις 18:36 έγραψε:

    'Οπως βλέπεις μικρό μου fru-fruδάκι κανείς δεν συμμερίζεται τον πόνο σου!!
    Κάτι το ευρώ που κάνει τους "σπόνσορες" (βλέπε μαμά, μπαμπάς, παππούς ...κτλ) να σφίγγουν τα ζωνάρια... κάτι κάποιες φημές για μέτρα που σούρνονται για τους αιώνιους φοιτητές ...
    Μην σε κακοκαρδίζω όμως. Καναδυό χρονάκια επιτρέπεται να το τραβήξεις. Αν δεν έχεις όρεξη να διαβάσεις σ΄αυτήν την εξεταστική δεν χάθηκε ο κόσμος.

    ΜΗΝ ΣΟΥ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΟΜΩΣ!!!!




    jorge
    17.01.2005, 19:29
    frufruδάκι αν σου πω πως αν δεν περάσω το μάθημα που δίνω στις 27, με διαγράφουν από το μεταπτυχιακό, τι θα πεις;; Εσύ τουλάχιστον δεν έχεις κανένα μαχαίρι στο λαιμό.

    Βέβαια έχεις το πασίγνωστο μέλος apostolidis που με τα ανυπέρβλητα solos του δε σ' αφήνει να συγκεντρωθείς. Τι να πω, υπομονή
    frufru
    17.01.2005, 19:35
    Ε ενταξει εχεις δικιο δεν ειναι τραγικη η κατασταση μου.
    Απλα ξερεις ειναι εδω το κλιμα τετοιο..Εχουν αρχισει ολοι να αγχωνονται και να το συζητανε και να κλεινονται μεσα,,,οποτε αγχωνομαι και εγω..
    Παντως για το δευτερο ευτυχως αγχωθηκε κι αυτος και πηγε Αθηνα κι αρχισε να γραφει την διπλωματικη μπας και το παρει τελικα το ρημαδι το πτυχιο!
    Παντως ελα τωρα εσυ τι αναγκει εχεις ? Θα το περασεις το μαθημα! Αφου μιλαμε για IQ!
    Kotsiraki
    17.01.2005, 21:01
    Frufru δεν είσαι η μόνη! Αυτός ο μήνας είναι αρκετά δύσκολος για όλους! Κι εδώ όλοι έχουν κλειστεί μέσα και διαβάζουν μετά μανίας, αγχώνονται και όλα τα σχετικά...

    Δε ξέρω σε ποια φάση βρίσκεσαι εσύ, έτος κλπ, αλλά ελπίζω να σε παρηγορεί το γεγονός ότι είμαι 4ο έτος και πρέπει οπωσδήποτε να περάσω 7 μαθήματα και άλλα 2 που χρωστάω από προηγούμενα έτη + την πτυχιακή που πρέπει σιγά σιγά να αρχίσω για να την τελειώσω στην ώρα της
    Βέβαια δε χρειάζεται να αγχωθείς κι όλας, γιατί και να χάσεις κάποιο μάθημα δε χάθηκε ο κόσμος, απλά στην περίπτωσή μου δεν ισχύει αυτό φέτος..

    Τη ζωή μου μηδενίζω πίσω δεν ξαναγυρίζω!

    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: Kotsiraki on 17-01-2005 21:11 ]
    SteliosG
    17.01.2005, 21:37
    αν και εχω τελειωσει τις σπουδες μου, θυμαμαι και εγω και γελαω ολες τις φορες που δεν ειχα ορεξη να διαβασω και εψαχνα απεγνοσμενα να βρω καναν "συμπασχοντα" για να μη νιωθω τυψεις!!!

    μην αγχωνεστε ρε παιδια!! αφου ετσι και αλλιως θα τα καταφερετε!!! υπαρχει ποτε περιπτωση να μεινετε φοιτητες για παντα??? ξερετε πολλους???
    frufru
    17.01.2005, 22:06
    Λοιπον ειμαι στο τριτο ετος και Κotsirakiδεν ειναι καθολου παρηγορητικο να λες πως εσυ που εισαι 4ο απο προηγουμενα χρωστας μονο 2
    Χρωσταω 12+7 του εξαμηνου....
    Κι επειδη τυχαινει να κανω κακες παρεες ξερω πολους 10ετεις,9ετεις και 8ετεις.Ασε Στελιο που ο μεσος ορος αποφοιτησης της σχολης μου ειναι 7,5 χρονια..
    Αλλα τι να κανεις....καλη καρδια βρ'αδερφε.
    Μολις επεσε και μηνυμα για εξω οποτε βρηκα και πως θα το αντιμετωπισω..
    Θα βγω εξω...
    SteliosG
    17.01.2005, 22:08
    εεεεετσι!!! βγες βγες!!! αλλα μη ξεχασεις να επιστρεψεις ε??!!!
    frufru
    17.01.2005, 22:12
    Λες ε???
    Δεν το ειχα στα υπ'οψιν αλλα ευτυχως μου το θυμησες!
    Θα βαλω και υπενθυμιση στο κιν. μπας και βρω το δρομο!
    elnor
    17.01.2005, 22:16
    Quote:

    Το μέλος frufru στις 17-01-2005 στις 22:06 έγραψε:

    Λοιπον ειμαι στο τριτο ετος και Κotsirakiδεν ειναι καθολου παρηγορητικο να λες πως εσυ που εισαι 4ο απο προηγουμενα χρωστας μονο 2
    Χρωσταω 12+7 του εξαμηνου....

    Μολις επεσε και μηνυμα για εξω οποτε βρηκα και πως θα το αντιμετωπισω..
    Θα βγω εξω...





    12+7;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
    ΜΩΡΗ ΘΑ ΣΕ ΣΚΟΤΩΣΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ!!!!!!!!!!!!
    andri14
    17.01.2005, 22:17
    ..κλαψ..σνιφ..συμμερίζομαι το πόνο....έχω πάρει παράταση για παραδοση thesis για μεταπτυχιακό και είμαι πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ πίσω...και έχω μόνοοοοοοο 1,5 μήνα...και δεν έχω όρεξη, και δουλεύω ρε γμτ @#$%%&*()(**&*^&%^#$$%#$%#%^$&^%&.....καταλάβατε εε???

    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: andri14 on 17-01-2005 22:18 ]
    tsuku_elf
    17.01.2005, 22:21
    Λοιπόν παίδες, αντί να γράφετε τον πόνο σας, στρώστε τον...απαυτό σας και διαβάστε γιατί σε βλέπω frufru στις φάμπρικες στη Γερμανία ή να βόσκεις πρόβατα στο Βούριακα και στη Δαφνόβρυση, καθώς το επίδομα θα κοπεί!!!!!!!
    Όσο για σένα jorge....άντε και ΚΑΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    frufru
    17.01.2005, 22:22
    Quote:

    Το μέλος elnor στις 17-01-2005 στις 22:16 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος frufru στις 17-01-2005 στις 22:06 έγραψε:
    [i]
    Λοιπον ειμαι στο τριτο ετος και Κotsirakiδεν ειναι καθολου παρηγορητικο να λες πως εσυ που εισαι 4ο απο προηγουμενα χρωστας μονο 2
    Χρωσταω 12+7 του εξαμηνου....

    Μολις επεσε και μηνυμα για εξω οποτε βρηκα και πως θα το αντιμετωπισω..
    Θα βγω εξω...





    12+7;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
    ΜΩΡΗ ΘΑ ΣΕ ΣΚΟΤΩΣΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ!!!!!!!!!!!!
    [/I]


    ......................................ΘΑ ΤΟ ΚΑ ΝΟ ΝΙ ΣΟΥ ΜΕ ΚΙ ΑΥΤΟ....... Ασε που ξερεις τωρα ο μπαμπας ειναι πολυ ευτυχισμενος που ειμαι ενας τοσο χαρουμενος ανθρωπος και δεν καθομαι να σκοτιζομαι με χημικα δυναμικα,αντιδραστηρες CSTR,και ολα τα συναφη,και βγαινω να ξεσκαω που και που βρ'αδερφε..!
    ....ή τουλαχιστον ετσι με βολευει να πιστευω!
    frufru
    17.01.2005, 22:25
    Quote:

    Το μέλος tsuku_elf στις 17-01-2005 στις 22:21 έγραψε:

    Λοιπόν παίδες, αντί να γράφετε τον πόνο σας, στρώστε τον...απαυτό σας και διαβάστε γιατί σε βλέπω frufru στις φάμπρικες στη Γερμανία ή να βόσκεις πρόβατα στο Βούριακα και στη Δαφνόβρυση, καθώς το επίδομα θα κοπεί!!!!!!!
    Όσο για σένα jorge....άντε και ΚΑΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



    Πω πω βρε παιδακι μου μες στην καταχνια....!!
    Πανω που ξεαγχωθηκα εκει εσυ να με στειλεις στο Βουριακα..
    Αντι να με φανταστεις στην Λημνουπολη να Ψαρευω κολιους και να με πληρωνει η καλη μου η αδερφη.....
    tsuku_elf
    17.01.2005, 22:29
    Quote:

    Το μέλος frufru στις 17-01-2005 στις 22:25 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος tsuku_elf στις 17-01-2005 στις 22:21 έγραψε:
    [i]
    Λοιπόν παίδες, αντί να γράφετε τον πόνο σας, στρώστε τον...απαυτό σας και διαβάστε γιατί σε βλέπω frufru στις φάμπρικες στη Γερμανία ή να βόσκεις πρόβατα στο Βούριακα και στη Δαφνόβρυση, καθώς το επίδομα θα κοπεί!!!!!!!
    Όσο για σένα jorge....άντε και ΚΑΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



    Πω πω βρε παιδακι μου μες στην καταχνια....!!
    Πανω που ξεαγχωθηκα εκει εσυ να με στειλεις στο Βουριακα..
    Αντι να με φανταστεις στην Λημνουπολη να Ψαρευω κολιους και να με πληρωνει η καλη μου η αδερφη.....
    [/I]



    Μήπως σήμερα σου έχει κολλήσει το άσμα "Άντε τσοπανάκος ήμουνα προβατάκια φύλαγα.. Πρόσεξε γιατί δεν είναι τυχαίο. Κάνε μαθήματα φλογέρας καλύτερα, αντί για πολυτεχνειο, φλάουτο και λοιπές ανοησίες! Θα σου χρειαστεί περισσότερο γλυκειά μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Επίσης, ένα καλό βιβλίο για την περιπτωσή σου είναι ο Αλχημιστής του Κοέλο!!!!!!! Μπορεί εκεί να βρεις σκηνές από το μέλλον σου!
    ssakiss1
    17.01.2005, 22:30
    αφου θελετε δε θελετε πρεπει να διαβασετε σας αφιερωνω το (καλη επιτυχια) της πωληνας Cheater Good Luck
    frufru
    17.01.2005, 22:33
    Quote:

    Το μέλος ssakiss1 στις 17-01-2005 στις 22:30 έγραψε:

    αφου θελετε δε θελετε πρεπει να διαβασετε σας αφιερωνω το (καλη επιτυχια) της πωληνας Cheater Good Luck




    Σ'αυτη την εξεταστικη παντως ειναι σιγουρο πως θα ειμαι το Cartoon δεξια βεβαιως βεβαιως...
    ααα και Tsuku το ξερεις πως κατι ψιλα τα ξερω απο φλαουτο μπορει οντως να βοηθησει...
    elnor
    17.01.2005, 22:36
    Quote:

    Το μέλος frufru στις 17-01-2005 στις 22:33 έγραψε:

    ... κατι ψιλα τα ξερω απο φλαουτο μπορει οντως να βοηθησει...




    Από κλαρίνο πώς τα πας;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: jorge on 17-01-2005 22:38 ]
    jorge
    17.01.2005, 22:37
    Quote:

    Το μέλος tsuku_elf στις 17-01-2005 στις 22:29 έγραψε:
    Επίσης, ένα καλό βιβλίο για την περιπτωσή σου είναι ο Αλχημιστής του Κοέλο!!!!!!! Μπορεί εκεί να βρεις σκηνές από το μέλλον σου!
    [/I]



    Για τη δική μου περίπτωση είναι καλό ρε Σοφάκι;; Το ξεκίνησα προχθές!
    Αντί για Θεωρία Πληροφορίας και Κωδίκων!

    Αχ αυτές οι κακές παρέες ρε frufru... Και στο λεγα εγώ... άσε το γαϊδουράγκαθο και τράβα να βρεις κανά γαϊδούρι...
    (σόρρυ για τους υπόλοιπους που δεν καταλαβαίνουν, αλλά είμαστε φίλοι και έχουμε το δικό μας κώδικα).