ελληνική μουσική
    437 online   ·  210.817 μέλη
    Mapras10
    04.03.2010, 14:51

    ...............

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Mapras10 στις 17-10-2011 12:15 ]

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Mapras10 στις 17-10-2011 12:16 ]


    PHILIPPOSSM
    04.03.2010, 15:33
    Me to kalo megale...
    noizreduction
    04.03.2010, 15:38
    Τυχαια η επιλογη του site ή ειδαμε φως και μπηκαμε?
    Mapras10
    04.03.2010, 15:52

    Παράθεση:

    Το μέλος PHILIPPOSSM στις 04-03-2010 στις 15:33 έγραψε...
    Me to kalo megale...

    Euxaristooo

     

    Παράθεση:

    Το μέλος noizreduction στις 04-03-2010 στις 15:38 έγραψε...
    Τυχαια η επιλογη του site ή ειδαμε φως και μπηκαμε?

    Tixea to vrika alla dn ekana egrafi tixea diavasa arketa post prin kano egrafi, gt omos?


    djmetronomos
    04.03.2010, 16:10

    ΓΡΑΜΜΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΕΣ

    801 801 9999


    ThanassisB
    04.03.2010, 16:36

    Φίλε είσαι ΠΑΡΑ πολυ τυχερός !!!

    Πήγαινε άναψε λαμπάδα και παίξε Λοττο !!!

    Σκέψου όλα αυτά να γινόντουσαν κανα  3-4 χρόνια μετά, παντρεμένος με υποχρεώσεις και δάνεια και 2 παιδιά...

    Αν είναι να μην κάτσει κάτι , για οποιονδήποτε λόγο, το νωρίτερο - το καλύτερο...

     

    Θα με θυμηθείς...θα αργήσεις λίγο ΑΛΛΑ  ...θα με θυμηθείς!!!


    musichell
    04.03.2010, 20:12

    βαλε να ακουσεις τερλεγκα και πιες κανενα μπουκαλι ουισκι,,,,,και χαλαρωσε......ο πιο ηλιθιος λογος ειναι να αυτοκτονησεις για μια γυναικα....


    kasel
    04.03.2010, 20:56

    Το σίγουρο είναι οτι δεν αυτοκτονούμε για κανένα λόγο,πόσο μάλλον για γυναίκα.Προφανώς η κοπέλα τώρα που μεγάλωσε,θέλει ν'ανοίξει τα φτερά της,ενώ όσο ήταν μικρή γαντζωνόταν από εσεένα.Αδιαφόρησε κι εσύ λίγο γιατί όσο βλέπει να την κυνηγάς μπορεί και να το απολαμβάνει.Αν πάλι δε νοιαστεί με την αδιαφορία σου,πάει να πει οτι δεν αξίζει πλέον.Είσαι πολύ νέος για να κολάς σε μια σχέση από εγωισμό ίσως.Υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές κι όταν το συνηδειτοποιήσεις θα δεις οτι έχανες το χρόνο σου.


    starg
    04.03.2010, 23:05

    ρε φίλε...

    δεν φτάνει που μας έκανες τα  @@..δια τσουρέκια  να διαβάσουμε το μήνυμα σου, θες να κάνεις και τα δικά σου, αλοιφή στο πεζοδρόμιο;

    Έλεος ρε,

    "αν τελείωνε η ζωή γιά μιά γυναίκα ,
     θα ξοφλούσαν απ' τους άντρες οι εννιά από τους δέκα"
    Στράτος

    Γι' αυτό σε έφεραν στον κόσμο οι γονείς σου;
     
    Χιλιάδες άνθρωποι καθημερινά περνάνε γολγοθά αλλά δεν κάνουν έτσι!!!

    άει σοβαρέψου...και δεν έχω και μαύρο κουστούμι...(κι ούτε άσπρα παππούτσια...!!!)


    Mapras10
    05.03.2010, 00:33

    Παράθεση:

    Το μέλος harmonizer στις 05-03-2010 στις 00:14 έγραψε...

    Το πρόβλημα του πληκτρολογίου λέγεται alt+shift.

     

    an ekanes ton kopo na diavazes olo to kimeno k oxi mono tin proti grammi dn tha petages exipnada

    p tha mas pi k alt+shift (exo kapies gnosis se ipologistes opos ipa)

     

    euxaristoo pedia gia tis simvules, fones, vrisies  sas prospatho na tis peraso sto mialo m k na min kano dialogo giauto k dn poliapntao

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Mapras10 στις 05-03-2010 00:35 ]


    djmetronomos
    05.03.2010, 01:10

    Φίλε μου, πρέπει να σε έχει πονέσει πολύ αυτή η ιστορία και σε καταλαβαίνω... Δεν είσαι ο μοναδικός σ' αυτόν τον πλανήτη με πληγωμένα φτερά... Μου κάνει εντύπωση που βγάζεις τον πόνο σου για να τον μοιραστείς με δεκάδες αγνώστους.... Δεν ξέρω αν θα το έκανα αυτό... Θέλω να πω, υπάρχουν ιστορίες που μοιράζομαι και υπάρχουν και "προσωπικά δεδομένα"... Οπότε μην εκπλήσσεσαι αν που και που σου κάνουν και κανένα πείραγμα...
    Όπως και να'χει, η ζωή δεν αρχίζει και δεν τελειώνει με μια σχέση. Ξέρω πως ό,τι κι αν σου πει κάποιος αυτή τη στιγμή, για σένα είναι η μοναδική γυναίκα και δεν μεταπείθεσαι.... Αλλά να της δώσεις την ευχαρίστηση ότι πέθανες για πάρτι της? Τι θα κερδίσεις? Άσε που θα στεναχωρήσεις ανθρώπους που σε αγαπούν... Αν είναι στα άστρα να σου ξανάρθει, θα γίνει εκεί που δεν το περιμένεις. Να είσαι έτοιμος όμως για κάθε ενδεχόμενο... 
    Κρατήσου γερά - οι ερωτικές απογοητεύσεις είναι μέσα στη ζωή... Κι όπως μετά την καταιγίδα εμφανίζεται ο ήλιος, έτσι κι εσύ σε κάποιες βδομάδες θα αρχίσεις να σκέπτεσαι κι άλλα πράγματα. Ο χρόνος γιατρεύει τις πληγές.... Just hold on...
    Το μόνο που μπορώ να σου προσφέρω, σαν άγνωστος μεταξύ αγνώστων, είναι ένα τραγούδι μου με τίτλο "Γυναίκα του Διαβόλου"... Έλα στο λάιβ που θα κάνω στις 19/3 στην Αθήνα (θα υπάρξει ανακοίνωση) και θα στο αφιερώσω... Ορίστε, σου δίνω έν λόγο για να κρατηθείς γερός τις επόμενες δύο βδομάδες...


    Mapras10
    05.03.2010, 01:30

    Παράθεση:

    Το μέλος djmetronomos στις 05-03-2010 στις 01:10 έγραψε...

    Φίλε μου, πρέπει να σε έχει πονέσει πολύ αυτή η ιστορία και σε καταλαβαίνω... Δεν είσαι ο μοναδικός σ' αυτόν τον πλανήτη με πληγωμένα φτερά... Μου κάνει εντύπωση που βγάζεις τον πόνο σου για να τον μοιραστείς με δεκάδες αγνώστους.... Δεν ξέρω αν θα το έκανα αυτό... Θέλω να πω, υπάρχουν ιστορίες που μοιράζομαι και υπάρχουν και "προσωπικά δεδομένα"... Οπότε μην εκπλήσσεσαι αν που και που σου κάνουν και κανένα πείραγμα...
    Όπως και να'χει, η ζωή δεν αρχίζει και δεν τελειώνει με μια σχέση. Ξέρω πως ό,τι κι αν σου πει κάποιος αυτή τη στιγμή, για σένα είναι η μοναδική γυναίκα και δεν μεταπείθεσαι.... Αλλά να της δώσεις την ευχαρίστηση ότι πέθανες για πάρτι της? Τι θα κερδίσεις? Άσε που θα στεναχωρήσεις ανθρώπους που σε αγαπούν... Αν είναι στα άστρα να σου ξανάρθει, θα γίνει εκεί που δεν το περιμένεις. Να είσαι έτοιμος όμως για κάθε ενδεχόμενο... 
    Κρατήσου γερά - οι ερωτικές απογοητεύσεις είναι μέσα στη ζωή... Κι όπως μετά την καταιγίδα εμφανίζεται ο ήλιος, έτσι κι εσύ σε κάποιες βδομάδες θα αρχίσεις να σκέπτεσαι κι άλλα πράγματα. Ο χρόνος γιατρεύει τις πληγές.... Just hold on...
    Το μόνο που μπορώ να σου προσφέρω, σαν άγνωστος μεταξύ αγνώστων, είναι ένα τραγούδι μου με τίτλο "Γυναίκα του Διαβόλου"... Έλα στο λάιβ που θα κάνω στις 19/3 στην Αθήνα (θα υπάρξει ανακοίνωση) και θα στο αφιερώσω... Ορίστε, σου δίνω έν λόγο για να κρατηθείς γερός τις επόμενες δύο βδομάδες...



    ...........

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Mapras10 στις 18-10-2011 14:14 ]


    Mapras10
    05.03.2010, 01:32

    Παράθεση:

    Το μέλος harmonizer στις 05-03-2010 στις 01:28 έγραψε...

    http://blogs.msdn.com/michkap/articles/279997.aspx

     

    to gnorizoo aurio apogeuma tha exo to cd me ta XP ta sigkekrimena p xriazome gia tin glossa...

    epidi theli restart me to cd mesa gia na di tin elliniki =)


    punkster
    05.03.2010, 17:49

    Με το συμπάθειο κίολας...... Αλλα ενα ατομο που βαζει κοριό στον υπολογιστη της κοπελας του, που απειλει ξαφνικα με αυτοκτονιες, που πρηζει καποιον μεχρι να γινει το δικό του, που θυμαται την αγαπη μονο μετα το "φτύσιμο" απ το αλλο του μισο δεν ειναι ακριβως αυτο που λεμε "φυσιολογικο".

    Βεβαια, η πλειονοτητα των ανθρωπων εχουμε καποια ψυχολογικη "παραξενια". Το σημειο απ οπου ξεκιναει ο διαχωρισμός τον "φυσιολογικων" απο αυτους που πρεπει να ζητησουν ψυχολογικη στηριξη ειναι οταν αυτες οι "παραξενιες" αρχισουν να δημιουργουν προβλημα στον ιδιο ή στους άλλους.

    Αυτο το διαστημα που θα ειστε χωρια, επικοινωνησε με καποιον ψυχολογο, γιατι οι συμπεριφερα σου φανερωνει οτι κατι υπαρχει μεσα σου που θελει διαλευκανση.


    thanaish
    07.03.2010, 00:49

    ρομαντικός: αυτός που νομίζει ότι μιά γυναίκα είναι διαφορετική από μία άλλη (Μίλαν Κούντερα)

    Mapras10 Το μόνο που έχω να σου πω, είναι ότι την ζωή την ζεις ουσιαστικά όταν βιώσεις, συνειδητοποιήσεις (και το αποφασίσεις) ότι σε αυτόν τον κόσμο είσαι μόνος. Μόνο τότε θα μπορείς να γίνεις πραγματικός σύντροφος, φίλος, γονέας.

    Μέχρι τότε (και αν) σου εύχομαι καλό κουράγιο.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : thanaish στις 07-03-2010 00:50 ]


    Disasterpiece
    07.03.2010, 03:41

    Ενας κυκλος προφανως κλεινει,παρε αγκαλια την περδικα για ενα διαστημα ακουγοντας Πλουταρχο για ψυχοθεραπεια(λολ) και να εισαι σιγουρος πως ενας νεος κυκλος θα ανοιξει στο μελλον,με μια αλλη γυναικα.Η ζωη αλλωστε δεν θα ειχε ενδιαφερον αν τα πραγματα εμεναν για παντα ιδια.Δες το θετικα:

    σκεψου σφιχτα μπουτακια,σκεψου στητα στηθη,σκεψου σπασμενες καποτες και χαπια της επομενης μερας,σκεψου ψευδαισθησεις ψυχικης ενωσης και πνευματικης επικοινωνιας με ημερομηνια ληξης,σκεψου την Ελλαδα που θα παει στην Αφρικη για το μουντιαλ,την Γιουροβιζιον που θα βγουμε τελευταιοι,σκεψου οτι θα ζησουμε χρεωκοπια σε 6 μηνες και εχουμε  επισης να διελευκανουμε το μυστηριο εαν το βιντεο της Τζουλιας ηταν home video η' ηταν τσοντα κανονικη.Πες ναι στη ζωη και ζησε.Στη Ελλαδα ειναι θεμα χιουμορ να θες να ζεις,η ζωη δεν μπορει να γινει τραγωδια,γιατι ειναι απλα κωμωδια{#emotions_dlg.thumbup}

     


    tago
    07.03.2010, 10:31

    Παράθεση:

    Το μέλος Disasterpiece στις 07-03-2010 στις 03:41 έγραψε...

    Ενας κυκλος προφανως κλεινει,παρε αγκαλια την περδικα για ενα διαστημα ακουγοντας Πλουταρχο για ψυχοθεραπεια(λολ) και να εισαι σιγουρος πως ενας νεος κυκλος θα ανοιξει στο μελλον,με μια αλλη γυναικα.Η ζωη αλλωστε δεν θα ειχε ενδιαφερον αν τα πραγματα εμεναν για παντα ιδια.Δες το θετικα:

    σκεψου σφιχτα μπουτακια,σκεψου στητα στηθη,σκεψου σπασμενες καποτες και χαπια της επομενης μερας,σκεψου ψευδαισθησεις ψυχικης ενωσης και πνευματικης επικοινωνιας με ημερομηνια ληξης,σκεψου την Ελλαδα που θα παει στην Αφρικη για το μουντιαλ,την Γιουροβιζιον που θα βγουμε τελευταιοι,σκεψου οτι θα ζησουμε χρεωκοπια σε 6 μηνες και εχουμε  επισης να διελευκανουμε το μυστηριο εαν το βιντεο της Τζουλιας ηταν home video η' ηταν τσοντα κανονικη.Πες ναι στη ζωη και ζησε.Στη Ελλαδα ειναι θεμα χιουμορ να θες να ζεις,η ζωη δεν μπορει να γινει τραγωδια,γιατι ειναι απλα κωμωδια{#emotions_dlg.thumbup}

     



    {#emotions_dlg.thumbup}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.thumbup}