ελληνική μουσική
    830 online   ·  210.833 μέλη

    Αναζήτηση δασκάλου για μπουζούκι

    arxontas7
    05.03.2010, 20:37

    Γειά σας,θα ήθελα κάποιος να με βοηθήσει να βρω δάσκαλο για 4χορδο μπουζούκι ο οποίος να μη στέκεται πολύ στη θεωρία αλλα ποιό πολυ στη πράξη.Παίζω 8 χρόνια μπουζούκι αλλα πιο πολυ μόνος μου.Σε δάσκαλο πήγα για 6 μήνες τον Θέμη Παπαβασιλείου,αλλα θα ήθελα να βρώ κάποιον ο οποίος να μου δώσει γνώσεις για να φτάσω σε πιο επαγγελματικό επιπεδο απο το ερασιτεχνικο που βρισκομαι τώρα σε σύντομο διάστημα και όχι να αρχίσω απο το μηδέν με εκμάθηση θεωρίας όπως στον Παπαβασιλείου.Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων αν θέλετε μου στέλνετε και στο email μου arxontas7@hotmail.com>

    soptom
    09.03.2010, 02:30

    Παράθεση:

    Το μέλος arxontas7 στις 05-03-2010 στις 20:37 έγραψε...

    Γειά σας,θα ήθελα κάποιος να με βοηθήσει να βρω δάσκαλο για 4χορδο μπουζούκι ο οποίος να μη στέκεται πολύ στη θεωρία αλλα ποιό πολυ στη πράξη.Παίζω 8 χρόνια μπουζούκι αλλα πιο πολυ μόνος μου.Σε δάσκαλο πήγα για 6 μήνες τον Θέμη Παπαβασιλείου,αλλα θα ήθελα να βρώ κάποιον ο οποίος να μου δώσει γνώσεις για να φτάσω σε πιο επαγγελματικό επιπεδο απο το ερασιτεχνικο που βρισκομαι τώρα σε σύντομο διάστημα και όχι να αρχίσω απο το μηδέν με εκμάθηση θεωρίας όπως στον Παπαβασιλείου.Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων αν θέλετε μου στέλνετε και στο email μου arxontas7@hotmail.com

    >

    Θα σε συμβούλευα να μη κουνηθείς από εκεί άν θέλεις να μάθεις  μπουζούκι. Σε σύντομο χρονικό διάστημα να γίνεις επαγγελματίας στη μουσική δεν γίνεται, μόνο σε άλλα επαγγέλματα.

    (και να φανταστείς στο προτείνω, ενώ παραδίδω μαθήματαμπουζουκιού,  και είμαι 20 χρόνια επαγγελματίας μουσικός...)


     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : soptom στις 09-03-2010 02:33 ]