ελληνική μουσική
    781 online   ·  210.833 μέλη
    ilio
    10.09.2011, 16:00

    Καλή αρχή Νικόλα και καλές εκπομπές!!!{#emotions_dlg.thumbup}

    (Αν η κόρη μας κάνει την χάρη και κοιμηθεί νωρίς η δόλια μάνα

    θα ναι παρούσα{#emotions_dlg.rolleyes} )


    AlfaWolf
    10.09.2011, 19:25

    Δυστυχώς ένα πρόβλημα τεχνικής φύσεως δεν θα μας επιτρέψει να είμαστε μαζί σήμερα  ας κρατήσουμε την όρεξη  για το επόμενο Σάββατο .

    Υ.Γ Αυτά έχουν τα νέα laptopπια :p

     


    AlfaWolf
    15.09.2011, 17:49

     

    Τελικά η έναρξη  προβών για τον χώρο που θα εμφανίζομαι τον χειμώνα...θα μας πάει λίγο πίσω στην έναρξη εκπομπών για την νέα σεζόν …

     

    Να περνάτε καλά και θα τα πούμε ραδιοφωνικά σύντομα και πάλι {#emotions_dlg.biggrin}

     


    AlfaWolf
    09.11.2011, 19:37

    Το Wolf On Air θα σιωπήσει για κάποιο καιρό λόγο ελλείψεως ελευθέρου χρόνου,

    σας περιμένω το Σάββατο 19/11 την ίδια ώρα 20-22 για μια αποχαιρετιστήρια εκπομπή





    επισυναπτόμενα: wolfblog.gif 
    sympetheros
    10.11.2011, 07:21
    εδω βρίσκει χρόνο ο δόλιος πατέρας και τον έχασες εσύ Νικόλα; Απλά δεν το δεχόμαστε!Αλλαξε ώρα άλλαξε μέρα αλλά η ψυχαγωγία μας το κέφι μας το εχουμε περιορίσει ήδη αρκετά......Σε κάθε περίπτωση αυτή η εκπομπή έχει ήδη καταγράψει ιστορικές στιγμές της μουσικής του τόπου μας μ ένα πολύ ξεχωριστό τρόπο ωραία φτιαγμένες ώστε να βγάζουν αλήθεια!Ευχαριστούμε για το δρομολόγιο μέχρι εδώ αλλά...μην διαβάζω για αποχαιρετισμούς....θα βάλω κοκκινη ζερμπερα!:)
    mary_omikron
    10.11.2011, 09:43

    Νικόλα συμφωνώ με τον Σύμπι απόλυτα. Η σιωπή σου είναι ηχηρότατη και κάτι πρέπει να κάνεις γι αυτό. Μια αλλαγή ώρας και ίσως χωρίς τις συνεντεύξεις (έφτασες μέχρι Γερμανία) που απαιτούν πολύ χρόνο, αλλά μια εκπομπή με δικό σου προσωπικό στυλ και επιλογές την θέλουμε και την περιμένουμε... Για σκέψου το καλλίτερα πριν μας κουνήσεις το μαντήλι... please...

    ΥΓ. Το live με το τουμπελέκι ακόμα μου το χρωστάς, μην ξεχνιόμαστε {#emotions_dlg.biggrin}


    AlfaWolf
    17.11.2011, 22:29

    Μαιρη και Δημητρη σας ευχαριστώ πολυ !!!

    κι εμενα μου λειπει ηδη η εκπομπη ... ελπιζω κι ευχομαι να επανέλθουν σύντομα οι ελευθερες μου ώρες :)

     


    ilio
    17.11.2011, 22:52

    Θα συμφωνήσω με τους προλαλίσαντες αλλά ο καθένας τον χρόνο τον ορίζει,τον μετράει

    και τον διευθετεί εντελώς διαφορετικά σχετικά με τα πράγματα που θέλει να κάνει.

    Συνεπώς Νικόλα  μολονότι ΔΟΛΙΑ ΜΑΝΑ {#emotions_dlg.biggrin} και πιεσμένη από χίλια μύρια κατανοώ το γιατί

    οι όμορφες,δημιουργικές και προσεγμένες εκπομπές σου σταματούν εδώ προσωρινά...(ευελπιστώ)!!Smile

    Εύχομαι σύντομα να αποφορτιστείς και να επανέλθεις στο ραδιόφωνο μας!!!{#emotions_dlg.walkman}


    AlfaWolf
    17.11.2011, 22:58

    Σε ευχαριστώ πολύ Ερατώ {#emotions_dlg.biggrin}

    κι εγώ το ίδιο θέλω κι ελπίζω {#emotions_dlg.beer}


    aitherovamonas
    18.11.2011, 00:59

    ... Νικόλα, καλή τύχη να έχεις όποια απόφαση κι΄αν πάρεις ....


    sillia
    19.11.2011, 08:34

    Μια ζεστή φωνή που έστελνε σήματα θετικής ενέργειας !!ΑΠΑΙΤΩ να την έχουμε και πάλι στα αυτάκια μας{#emotions_dlg.walkman}

    Οτι κι αν κάνεις να είναι πάντα δημιουργικό!Την συνταγή την έχεις!

    Φιλάκια

    Υ.Γ Θα μας λείπεις....μην το ξεχνάς{#emotions_dlg.huh}


    vp68
    19.11.2011, 19:25

    Νικόλα μου θα μας λείψεις, αλλά ευελπιστώ σε λίγο καιρό να σε ακούμε πάλι ραδιοφωνικά. Να είσαι πάντα καλά και να καταφέρεις ότι προσπαθείς και ονειρεύεσαι..


    alkyoni
    19.11.2011, 21:39

    Ουφφ.... προλαβα να ειμαι λιγο παρουσα και στην αποχαιρετηστηρια (προς το παρων) εκπομπη σου.Smile

    Σ' ευχαριστουμε για ολες τις ενδιαφερουσες συνεντευξεις και εκπομπες που μας χαρησες και σε περιμενουμε συντομα και παλι κοντα μας με "γεματες μπαταριες".Wink

    Καλη επιτυχια σε οτι κανεις {#emotions_dlg.thumbup} και συντομα εις το επανειδειν και εις το επανακουειν!{#emotions_dlg.walkman} {#emotions_dlg.beer}

    υ.γ. ελπιζω να διατηρεις ενεργα τα links απο τις "κονσερβες" σουWink

    -----------------
    ♫♪ΑΛΚΥΟΝΙΔΕΣ ΝΟΤΕΣ♫♪ Τετάρτη βράδυ 01:00-02:00, Πέμπτη βράδυ 00:00-01:00 Radio MusicHeaven www.listen.musicheaven.gr

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : alkyoni στις 19-11-2011 21:43 ]


    IronGirl
    21.11.2011, 19:33

    Καλή συνέχεια σε ότι και να κάνεις και από μένα!!!

    Εις το επανιδείν!!!

     

    Καλές μουσικές εύχομαι!!!


    AlfaWolf
    05.12.2011, 22:56

    Σας ευχαριστώ πολυ όλους και όλες ...{#emotions_dlg.thumbup}

    θα τα ξανα πουμε {#emotions_dlg.walkman}

    κι αυτό ειναι απειλη χεχεχεε {#emotions_dlg.tt2}


    -----------------
    Η πραγματική Ευτυχία δεν κρύβεται στον προορισμό αλλά στον τρόπο που ταξιδεύεις. http://blogs.musicheaven.gr/alfawolf http://www.musicheaven.gr/live/101

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : AlfaWolf στις 05-12-2011 23:13 ]





    επισυναπτόμενα: nikolas WEB.jpg 
    AlfaWolf
    22.12.2011, 06:06

    Οι ευχές μου για όλους μας !!!

    δείτε το βίντεο...


    mary_omikron
    22.12.2011, 09:05

    χαχαχα....ωραίο Νικόλα {#emotions_dlg.thumbup} Χρόνια Πολλά και σε σένα με υγεία {#emotions_dlg.biggrin}


    AlfaWolf
    22.12.2011, 18:07
    Να σαι καλά Μαίρη μου !!! καλά να περάσεις αυτές τις άγιες ημέρες :)))