ελληνική μουσική
    641 online   ·  210.830 μέλη

    Ο Γιάννης Νανόπουλος μαζί με το ΠΕΤΑΓΜΑ, live στο Τσάι στη Σαχάρα 8/5/2010

    cineboy
    01.05.2010, 13:09

    To ερχόμενο Σάββατο 8 Μαίου,θα έχω την χαρά να βρεθώ γιά τελευταία φορά φέτος, στην μουσική σκηνή Τσάι στη Σαχάρα.
    Η παράσταση θα ξεκινήσει στις 10.30 το βράδυ,και στην μουσική αυλαία εκτός απο εμένα θα είναι και ο Γιώργος Οικονομάκης στο πιάνο.
    Το πρόγραμμα θα περιλαμβάνει εκτός πολύ αγαπημένων μου τραγουδιών απο την Ελληνική μουσική σκηνή και ένα μέρος τραγουδιών απο την πρόσφατη προσωπική μου δουλειά,ανάμεσα στα οποία θα είναι και το ΠΕΤΑΓΜΑ, το οποίο κατέκτησε και την πρώτη θέση στον 2ο διαγωνισμό Ελληνικού τραγουδιού, που έγινε πρόσφατα εδω.
    Μέρος απο τον δικό μου κύκλο τραγουδιών που θα ερμηνεύσω, θα παρουσιάζονται ταυτόχρονα και εικονοποιημένα στην μεγάλη οθόνη προβολής της μουσικής σκηνής.
    Θα χαρώ πολύ να δω εκείνο το βράδυ και φίλους και απο αυτην εδω την κοινότητα .
    Τέλος θα πρέπει να σας πω ότι,επειδή η προσέλευση κόσμου αναμένεται να είναι πολύ μεγάλη,καλό θα είναι γιά όποιον θελήσει να μοιραστεί εκείνη την βραδιά μαζί μας,να κλείσει κάποια θέση στο Τσάι γιά να μην ταλαιπωρηθεί τελευταία στιγμή.
    Να είστε καλά και σας ευχαριστώ πολύ γιά το ενδιαφέρον.
    Με εκτίμηση....
    Γιάννης Νανόπουλος.  

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : cineboy στις 03-05-2010 00:56 ]


    AlfaWolf
    01.05.2010, 23:36

     

     

    Καλή Επιτυχία Γιάννη

    θα ήθελα πολύ να μπορούσα να έρθω να γνωριστούμε κι απο κοντά αλλά Σάββατο δουλεύω κι εγώ


    cineboy
    02.05.2010, 13:29

    Παράθεση:

    Το μέλος AlfaWolf στις 01-05-2010 στις 23:36 έγραψε...

     

     

    Καλή Επιτυχία Γιάννη

    θα ήθελα πολύ να μπορούσα να έρθω να γνωριστούμε κι απο κοντά αλλά Σάββατο δουλεύω κι εγώ



    Δεν πειράζει Νικόλα....αρκεί η διάθεσή σου και αυτή πολλές φορές είναι που μετράει περισσότερο απο οτιδήποτε.

    Χίλια ευχαριστώ....


    -----------------
    Τα πάντα σε τούτη τη ζωή είναι ένας αέρας και μιά στιγμή άτυχη η τυχερή.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : cineboy στις 02-05-2010 13:30 ]


    cineboy
    06.05.2010, 03:53

    http://www.tsaistisaxara.gr/nanopoulosmay.html


    cineboy
    09.05.2010, 22:47
    Απο ότι τελικά κατάλαβα η παρουσίαση πήγε πολύ καλά και χαίρομαι απίστευτα γιά αυτό. Απο την δική μου πλευρά έκανα ότι περνούσε απο τα χέρια μου, γιά σχεδόν 4 ώρες ζωντανής μουσικής πλημυρισμένης με εικόνες στο μεγάλο πανί,χωρίς απολύτως κανένα διάλειμμα. Αντε...του χρόνου παλι εκεί, να είμαστε πρώτα καλά.