ελληνική μουσική
    747 online   ·  210.832 μέλη

    Στραβά κι Αστεία μηνύματα που λάβαμε

    jorge
    24.01.2005, 16:11
    Σε αυτό το topic θα παραθέτουμε "περίεργα" μηνύματα που κατά καιρούς λαμβάνει το MusicHeaven. Έτσι για να γνωρίζετε τι βλέπουν καθημερινά τα μάτια μας. Σε καμιά περίπτωση δε θα αναφέρεται το όνομα ή το nick του αποστολέα.

    Το πρώτο που μας είχε έρθει προ καιρού έλεγε:

    "Γειά σας! Ξέρετε που μπορώ να βρω παρτιτούρες από Hi-5;;; "
    revekka
    24.01.2005, 16:39
    ωχ, αποκαλύφθηκα....οι hi-5 είναι το ίνδαλμά μου... διότι συνθέτουν σπουδαία μουσική, και είναι και πρωτότυπες. είδατε εσείς ξανά συγκρότημα απο 5 κορίτσια, 1 μελαχροινή, 1 ξανθή, 1 αφρικανή, μια κοκκιναμάλα, και 1 που να τραγουδάει καλά? για να έχουνε και leader δηλαδή...
    jorge
    24.01.2005, 16:43
    Άλλο ένα πρόσφατο:

    "tha ithela to e-mail tou Tasou Bouga"
    KIT_KAT
    24.01.2005, 22:16
    Εμένα με ρωτάνε που είναι τα Θυμαράκια. Πες μας jorge εσύ πού είναι τα Θυμαράκια??
    jorge
    27.01.2005, 09:25
    Κι ένα άλλο σημερινό που έγραψε κάποιος που μας πέρασε για τη δισκογραφική...

    "... JIAS SAS, ME EXOUN PEI OTI EXETAI POLLOUS TRAGOUDISTES STIN ETAIPIA SAS KAI DELO NA SUNEPGASTOUME, DELO TRAGOUDISTES JIA SUNAULIES EDO STI GERMANIA..."

    Orpheus, Astron, Οrfeus, Linda7 να σας στείλω;;
    linda7
    27.01.2005, 10:53
    Μα...αφού τον έχουν πει έτσι τον άνθρωπο , να τον χαλάσουμε το χατίρι? Άιντε...όλοι στη Γερμανία!
    frufru
    27.01.2005, 15:31
    Quote:

    Το μέλος jorge στις 27-01-2005 στις 09:25 έγραψε:

    Κι ένα άλλο σημερινό που έγραψε κάποιος που μας πέρασε για τη δισκογραφική...

    "... JIAS SAS, ME EXOUN PEI OTI EXETAI POLLOUS TRAGOUDISTES STIN ETAIPIA SAS KAI DELO NA SUNEPGASTOUME, DELO TRAGOUDISTES JIA SUNAULIES EDO STI GERMANIA..."

    Orpheus, Astron, Οrfeus, Linda7 να σας στείλω;;




    Εμενα παντως μου φαινεται οτι μας δουλευει κανονικα ο ανθρωπος!
    Orfeus
    27.01.2005, 16:29
    Quote:

    Το μέλος jorge στις 27-01-2005 στις 09:25 έγραψε:

    Κι ένα άλλο σημερινό που έγραψε κάποιος που μας πέρασε για τη δισκογραφική...

    "... JIAS SAS, ME EXOUN PEI OTI EXETAI POLLOUS TRAGOUDISTES STIN ETAIPIA SAS KAI DELO NA SUNEPGASTOUME, DELO TRAGOUDISTES JIA SUNAULIES EDO STI GERMANIA..."

    Orpheus, Astron, Οrfeus, Linda7 να σας στείλω;;





    Περίμενε να τελειώσουμε πρώτα με τα γενέθλια του ΜΗ!!!

    ΟΚ!!! Θα ονομαστούμε:...OAOL

    O
    rpheus
    Astron
    Orfeus
    Linda7

    ....Γιαβόλ???
    jorge
    28.01.2005, 00:28
    Quote:

    Το μέλος frufru στις 27-01-2005 στις 15:31 έγραψε:

    Εμενα παντως μου φαινεται οτι μας δουλευει κανονικα ο ανθρωπος!





    Δε μας δουλεύει καθόλου ο άνθρωπος. Δεν είναι ούτε ο πρώτος, ούτε ο τελευταίος που μας περνάει για τη δισκογραφική Heaven. Κι αυτό γιατί το site της συγκεκριμένης εταιρίας είναι το HeavenMusic.gr

    Ε και άμα βιάζεσαι λιγάκι, πας κατευθείαν στο επικοινωνία και αγνοείς αυτά περί "κοινότητας" κλπ κλπ. Ψιλά γράμματα...
    jorge
    23.02.2005, 01:14
    Το σημερινό δεν παίζεται... Απλά δεν παίζεται !

    Ορίστε:

    "geia se olousss!!! den xerw poios diavazei ayth th stigmh to mhnyma mou...(elpizw na einai kanenas panemorfos!!)_ kai an pote tha diavastei!giati synythws ginetai ena aplo delete..kai to mhnymataki tou kathenos paeei sta skoupidia.....elpizw mono na eimai apo tous tyxerous kai na rixete mia matia se ayta pou exw na sas pw.....lipon....me lene ....... eimai 17 xronwn...kai thelw na tragoudhswwwwwwwww!exw mia arketa xehwristh fwnoula apoti mou lene....kapws lepth kai vraxnh mazi kai anatrixiastiiki apoti mou lene......apla ithela na me akousete!!!ekfrazomai para poly mesa apo th mousikh!!oso kai an fanei paraxeno....xorevw kai tragoudaw olh th mera!!sovara!....exw pooly energeia kai zw me thn entash....genika eimai poly eyxaristos anthrwpos!!oute to paize diva oute tpt.... arketa gia tis vlakeies gia ton eayto mou..... sas parakalw na mou apanthsete....nomizw axizw 1 eykairia e???dhladh ola ta mpaza pou vgainoun xwris fwnh kalytera einai???Lol....sorry gia thn ekfrash mr.glykouli!!lol!!perimenw e?mhn me xehaseis!!!!filakiiaaaaaa sta magoulakiaaaaaa!!!den se xerw...alla...den peirazei!!!........geia!! "
    Orfeus
    23.02.2005, 01:27
    Στραβώθηκα με τα greeklish αλλά το διάβασα....


    Sofia
    23.02.2005, 01:31
    Καλά...όντως δεν παίζεται!!!
    composer
    23.02.2005, 03:55
    Quote:

    Το μέλος jorge στις 23-02-2005 στις 01:14 έγραψε:

    Το σημερινό δεν παίζεται... Απλά δεν παίζεται !

    Ορίστε:

    "geia se olousss!!! den xerw poios diavazei ayth th stigmh to mhnyma mou...(elpizw na einai kanenas panemorfos!!)_ kai an pote tha diavastei!giati synythws ginetai ena aplo delete..kai to mhnymataki tou kathenos paeei sta skoupidia.....elpizw mono na eimai apo tous tyxerous kai na rixete mia matia se ayta pou exw na sas pw.....lipon....me lene ....... eimai 17 xronwn...kai thelw na tragoudhswwwwwwwww!exw mia arketa xehwristh fwnoula apoti mou lene....kapws lepth kai vraxnh mazi kai anatrixiastiiki apoti mou lene......apla ithela na me akousete!!!ekfrazomai para poly mesa apo th mousikh!!oso kai an fanei paraxeno....xorevw kai tragoudaw olh th mera!!sovara!....exw pooly energeia kai zw me thn entash....genika eimai poly eyxaristos anthrwpos!!oute to paize diva oute tpt.... arketa gia tis vlakeies gia ton eayto mou..... sas parakalw na mou apanthsete....nomizw axizw 1 eykairia e???dhladh ola ta mpaza pou vgainoun xwris fwnh kalytera einai???Lol....sorry gia thn ekfrash mr.glykouli!!lol!!perimenw e?mhn me xehaseis!!!!filakiiaaaaaa sta magoulakiaaaaaa!!!den se xerw...alla...den peirazei!!!........geia!! "






    Να την προωθήσουμε ρε παιδιά την κοπέλα....έχει ταλέντο ....να την κανουμε την νεα Καλομοίρα!!


    ΥΓ... Α ρε jorge τυχερέ και φιλάκια στα μαγουλάκια
    χαχαχαχα
    falimento
    23.02.2005, 11:43
    Εμένα μου θυμίζει λίγο Pop Idol το μήνυμα. Ξέρετε ειδικά αυτό τον ξανθό πεταχτούλη που τον έχουμε και στα funny videos!

    Πάντως βάζω στοίχημα με όποιον θέλει τι χρώμα μαλλιού θα έχει η κοπελιά!

    Α ρε Jorge σε ζηλεύω κι εγώ θέλω φιλάκια στα μαγουλάκια!!
    Papillon
    23.02.2005, 14:06
    θα συμφονησω με την αποψη του φαλιμεντο!!παιζει να ειναι και κλωνος του ξανθου!!!παντως ειχε πλακα

    jorge το κραγιον να σβυσεις.μην εχουμε μπλεξιματα
    MariannaP
    23.02.2005, 18:52
    Quote:

    Το μέλος falimento στις 23-02-2005 στις 11:43 έγραψε:

    Πάντως βάζω στοίχημα με όποιον θέλει τι χρώμα μαλλιού θα έχει η κοπελιά!




    Για πες μας... για πες μας...

    Πάντως δεν πρέπει να έχει παράπονο!!! Το μήνυμά της δεν σβήστηκε.
    Ισα ίσα το διάβασε πολύς κόσμος
    Hastaroth
    23.02.2005, 23:15
    Quote:

    Το μέλος falimento στις 23-02-2005 στις 11:43 έγραψε:


    Πάντως βάζω στοίχημα με όποιον θέλει τι χρώμα μαλλιού θα έχει η κοπελιά!







    Χμμμμ κι'άν τα βάφει καστανά,γιά λόγους...καμουφλάζ;
    thanasis1987
    12.03.2005, 00:11
    Αυτο ηταν???Δεν εχει αλλα στραβα και αστεια μηνυματα???


    jorge
    07.04.2005, 22:54
    Να κι ένα soft:

    "GIEA SAS. AKOUSA OTI TORA EIPARHE CD ME TO TRAGOUDIA APO TO FAME STORY HORIZ FONI, MONO TO MOUZHKH. ALLA DISTIXOS DEN MPORO NA TO VRO POUFENA AYTO TO DISKO!!! PEITE MOU SAS PARAKALO POU KAI POTE FA VGI AYTO TO DISKO. SAS PARAKALO PERIMENO APANDESI"


    santourman
    07.04.2005, 23:06
    Μου θυμίζει τη μαύρη υπηρέτρια του Μπέζου (Ζάχος Δόγκανος) στη σειρά του ΑΝΤ1 'Εκείνες κι εγώ'
    Μα ακόμα και στη Ζιμπάμπουε παρακολουθούν fame story?