ελληνική μουσική
    847 online   ·  210.833 μέλη

    Στραβά κι Αστεία μηνύματα που λάβαμε

    jorge
    22.01.2009, 22:10

    Μπα, πιο νωρίς είναι Κατερινιώ :)

     


    KIT_KAT
    22.01.2009, 22:18

    Αποκλείεταιιιι... {#emotions_dlg.rolleyes}


    sillia
    24.01.2009, 13:51

    {#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}ακόμα γελάω με μένα...{#emotions_dlg.lol}έστειλα αστεία videakia χωρίς να προσέξω ότι μόνο με μουσικό περιεχόμενο θα περνούσαν {#emotions_dlg.lol}

    Και περίμενα να ανέβουν ...είχα και μια αγωνία{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}

    Αρχισα να τα βάζω και με τους υπεύθυνους {#emotions_dlg.blink}

    σορρυ αλλά δεν είχα μπει στον χώρο των video ....ήταν η πρώτη μου και αδιάβαστη{#emotions_dlg.rolleyes}

    καλέ μην τα πετάξετε {#emotions_dlg.blink}είναι απο τα αγαπημένα μου{#emotions_dlg.tt2}


    MikeGnR
    03.08.2009, 23:22

    Πείτε και άλλα μηνύματα, δεν μπορεί, θα υπάρχουν... Όλα τα προηγούμενα + τα σχόλια  ήταν όλα τα λεφτά!


    Moonchild92
    04.08.2009, 01:21

    Όντως, μεσιέ Χόρχε! {#emotions_dlg.biggrin} Μισός χρόνος και βάλε πέρασε από την τελευταία φορά που ποστάρατε μήνυμα. Μήπως κρατάτε τα καλύτερα για τον εαυτό σας και μας τα στερείτε; {#emotions_dlg.tt2}


    jorge
    04.08.2009, 01:35

    Νομίζω πλέον πρέπει να διαλέξουμε τα καλύτερα και να τα βάλουμε σε μια δημοσίευση στο e-Περιοδικό, στη στήλη MusicHeaven Comedy :)

    Περιμένω τα αγαπημένα σας! (με παράθεση παρακαλώ)


    marakiasteraki
    16.08.2009, 18:59

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 18-04-2006 στις 17:25 έγραψε...

    Αυτό είναι θεϊκό!

    Quote:

    GEIA SAS, EIMAI APO THN XIO KAI THA HTHELA TO DVD THS ELENHS PETROYLAKI GIA THN EGYMOSYNH POY KYKLOFORISE PROSFATA.STH XIO DEN TO BRIKA POYTHENA KAI THA HTHELA NA MOY PEITE POY MPORO NA TO BRO H AN MPOREITE NA MOY TO STEILETE ANTIKATABOLH.AN NAI I DIEYTHINSH MOY EINAI ............ XIOS TK ........SAS EYXARISTO POLY .



     

    Kλαίω λέμε!!!! {#emotions_dlg.laugh}


    linkin-fan
    08.06.2010, 11:38
    κουράγιο χόρχε.... τι λιώσιμο είναι αυτό!!
    despinakontogianni
    11.06.2010, 14:20

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 22-01-2009 στις 01:06 έγραψε...
    1. "Στο ραδιοφωνικό σταθμό σας, λέει κάποιο μέλος on air.Τι κάνουν αυτοί που είναι on air?"

     

    {#emotions_dlg.wacko} Κι εμείς στα σύννεφα...


    AlfaWolf
    12.06.2010, 00:02

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 23-02-2005 στις 01:14 έγραψε...

    Το σημερινό δεν παίζεται... Απλά δεν παίζεται !

    Ορίστε:

    "geia se olousss!!! den xerw poios diavazei ayth th stigmh to mhnyma mou...(elpizw na einai kanenas panemorfos!!)_ kai an pote tha diavastei!giati synythws ginetai ena aplo delete..kai to mhnymataki tou kathenos paeei sta skoupidia.....elpizw mono na eimai apo tous tyxerous kai na rixete mia matia se ayta pou exw na sas pw.....lipon....me lene ....... eimai 17 xronwn...kai thelw na tragoudhswwwwwwwww!exw mia arketa xehwristh fwnoula apoti mou lene....kapws lepth kai vraxnh mazi kai anatrixiastiiki apoti mou lene......apla ithela na me akousete!!!ekfrazomai para poly mesa apo th mousikh!!oso kai an fanei paraxeno....xorevw kai tragoudaw olh th mera!!sovara!....exw pooly energeia kai zw me thn entash....genika eimai poly eyxaristos anthrwpos!!oute to paize diva oute tpt.... arketa gia tis vlakeies gia ton eayto mou..... sas parakalw na mou apanthsete....nomizw axizw 1 eykairia e???dhladh ola ta mpaza pou vgainoun xwris fwnh kalytera einai???Lol....sorry gia thn ekfrash mr.glykouli!!lol!!perimenw e?mhn me xehaseis!!!!filakiiaaaaaa sta magoulakiaaaaaa!!!den se xerw...alla...den peirazei!!!........geia!! "

     

    Με κουρασαν τα γρικλις  μεχρι να το διαβάσω...

    αλλα εκλαψα απο τα γέλια {#emotions_dlg.biggrin}

    Υγ Αν μπει...

    στα αγαπημενα ας μπει με ελληνικα γραμματα :D


    -----------------
    Η πραγματική Ευτυχία δεν κρύβεται στον προορισμό αλλά στον τρόπο που ταξιδεύεις. http://blogs.musicheaven.gr/alfawolf http://www.musicheaven.gr/live/101

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : AlfaWolf στις 12-06-2010 00:03 ]


    rouli726
    12.06.2010, 02:47

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 23-02-2005 στις 01:14 έγραψε...

    Το σημερινό δεν παίζεται... Απλά δεν παίζεται !

    Ορίστε:

    "geia se olousss!!! den xerw poios diavazei ayth th stigmh to mhnyma mou...(elpizw na einai kanenas panemorfos!!)_ kai an pote tha diavastei!giati synythws ginetai ena aplo delete..kai to mhnymataki tou kathenos paeei sta skoupidia.....elpizw mono na eimai apo tous tyxerous kai na rixete mia matia se ayta pou exw na sas pw.....lipon....me lene ....... eimai 17 xronwn...kai thelw na tragoudhswwwwwwwww!exw mia arketa xehwristh fwnoula apoti mou lene....kapws lepth kai vraxnh mazi kai anatrixiastiiki apoti mou lene......apla ithela na me akousete!!!ekfrazomai para poly mesa apo th mousikh!!oso kai an fanei paraxeno....xorevw kai tragoudaw olh th mera!!sovara!....exw pooly energeia kai zw me thn entash....genika eimai poly eyxaristos anthrwpos!!oute to paize diva oute tpt.... arketa gia tis vlakeies gia ton eayto mou..... sas parakalw na mou apanthsete....nomizw axizw 1 eykairia e???dhladh ola ta mpaza pou vgainoun xwris fwnh kalytera einai???Lol....sorry gia thn ekfrash mr.glykouli!!lol!!perimenw e?mhn me xehaseis!!!!filakiiaaaaaa sta magoulakiaaaaaa!!!den se xerw...alla...den peirazei!!!........geia!! "

     

    αυτο πρεπει να μπει οντως!αντε και...φιλακια στα μαγουλακια!χαχα


    rouli726
    12.06.2010, 03:00

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 17-01-2006 στις 11:02 έγραψε...


    Τι να της πείς και πως να γιατρέψεις τον πόνο της;

    Quote:

    Έχω πεθάνει στο διάβασμα κ άσε που όλα μου πάνε στραβά ή σχεδόν όλα αλλά δεν έχει κ τόση σημασία!Τρέχω όλη μέρα!Τέτοιο τριπάκι έχω να περάσω από τότε που έδινα lower!Μα καλά καθόλου δε μας λυπούνται οι καρεκλοκράτες αυτής της χώρας ή μας παιδεύουν επίτιδες?(Η ερώτηση είναι καθαρά ρητορική βέβαια.)Φυσικά και μας παιδεύουν επίτιδες!Το ερώτημα είναι τι "μέλλον" περιμένει να παραλάβει αυτή η χώρα, όταν το μεγαλύτερο κίνητρο για να μελετήσουν (ή το μοναδικό?) που έχουν οι μαθητές μιας 3ης λυκείου είναι αν θα στερηθούν την πενταήμερη!?Έλεος!



     

    κι αυτο αξιζει!πολυ δραμα λεμεεεε χαχαχα


    antwnispatra
    24.12.2010, 12:42

    Παράθεση:

    Το μέλος maroulaki_321 στις 09-05-2007 στις 14:38 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 09-03-2007 στις 19:09 έγραψε...

    "Καλησπέρα, θα σας ενδιέφεραν οι στίχοι 2 τραγουδιών (ζειμπέκικα) για 1500 ευρώ?Είναι καλά κομμάτια και θα γίνουν επιτυχίες σίγουρα.Αν σας ενδιαφέρει απαντήστε μου."






    Τα έχω. Χορχε, βρές τον τύπο/τυπισα και φέρε μας σε επικοινωνία. ΤΑ ΘΕΛΩ ΤΑ ΣΤΙΧΑΚΙΑ.
    Επίσης αντιπροτείνω 2 τραγούδια μαύρης καψούρας για 2000 Ευρώ κι αν θέλει δεχομαι και πιστωτική.

    Αφού μου πήρε ώρα να συνέλθω από τα γέλια μέχρι δακρύων,ένα έχω να πώ.Πως άφησες κύριε διαχειριστά τέτοια κομμάτια να τα εκμεταλλευτούν άλλοι?

    Θα χορέψω τον "Αγλέορα" του Σταρόβα και θα πιώ αρκετά για να το ξεπεράσω!


    antwnispatra
    24.12.2010, 12:50

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 01-12-2006 στις 19:18 έγραψε...

    Όπα, σήμερα υπάρχει ρέντα:

    ΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΖΩΗ;


    Μα τόση αδικία εδώ μέσα πια?Χόρχε μάθε να μοιράζεσαι με το λαό,μόνο μουσικά νέα και μουσική θα έχουμε εδώ?Ραντεβού με διασημότητες ΕΔΩ και ΤΩΡΑ!!


    jorge
    24.12.2010, 12:54
    Που το θυμηθήκατε το topic; Πολύ γέλιο :)
    antwnispatra
    24.12.2010, 12:57

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 30-09-2006 στις 12:17 έγραψε...

    Προσπαθώ να μπω στη λογική του "τα θέλω όλα τώρα" που έχει η σημερινή νεολαία αλλά δε μπορώ...

    Να τι στείλατε πριν λίγο:

    Παράθεση:
    Στείλτε μου ό,τι εχει σχέση με ηλεκτρονική μουσική



    Ούτε παρακαλώ, ούτε λίγο πιο συγκεκριμένα. Τώρα πρέπει να στείλω MP3, βιογραφίες, δισκογραφία, φωτογραφίες.. Πωρε μπελάδες

    Ας μη γινόμαστε ρατσιστές,καλό θα ήταν να βγάλεις το "ηλεκτρονική" από το μυαλό σου και να στείλεις γενικά για τη μουσική.Έτσι θα καλύψεις τα πάντα και θα προωθήσεις και άλλα είδη!

    Υ.Γ.:Με τόσα που βλέπω εδώ,αρχίζω να αισθάνομαι πως είσαι παντοδύναμος Χόρχε.

    Υπομονή σε σένα και στο στομάχι σου!


    antwnispatra
    24.12.2010, 12:59

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 24-12-2010 στις 12:54 έγραψε...

    Που το θυμηθήκατε το topic; Πολύ γέλιο :)

    Το είχα δει λίγο βιαστηκά μια μέρα αλλά για να γελάσω το ψάχνω βαθύτερα σήμερα.


    antwnispatra
    24.12.2010, 13:03

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 05-03-2008 στις 10:15 έγραψε...

    "Γιατί ρε μπούφο δεν επιτρέπεις σε μη μέλη να στείλουν δημοσίευση;
    Τόσο πολύ θέλεις να εγγραφούν για να αυξήσεις τον αριθμό των μελών;"



    Όταν σε αποκάλεσαν μπούφο...ο Κουκουβάγγος υπήρχε?

    Εγώ πάντως κατηγορώ την πολιτική του σταθμού που ακόμα και εν καιρώ κρίσης,ΑΠΑΙΤΕΙ χρήματα για την εγγραφή μας στο site.Καταστρέψατε το οικονομικό μας σύστημα κύριοι.Και δεν θα δεχτώ σε καμία περίπτωση απαντήσεις τύπου "μαζί τα φάγαμε"...


    antwnispatra
    24.12.2010, 13:07

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 06-04-2006 στις 16:33 έγραψε...

    Και από μπινελίκι άλλο τίποτα... Ορίστε και ένα τελευταίο:
    "g.....e mpastardoi"


    Αλητεία,αρκουδέηδες!!(Βασίλης Λεβέντης...στο κανάλι του σε περήφανες στιγμές τούτου του τόπου)


    jorge
    24.12.2010, 13:13
    Χαχα, ευρηματικά σχόλια πραγματικά, ειδικά αυτό με το μπουφο :)

    ΥΓ. Όχι, δεν υπήρχε ο Κουκουβάγγος. Προφητικό μήνυμα :)