ελληνική μουσική
    727 online   ·  210.851 μέλη

    Αχ βαχ με έκαψες Βαρβάρα Λαική μουσική παράσταση |Θωμάς Σοπιλίδης

    soptom
    05.06.2010, 17:35

    Afissa_Thomas_Sopilidis_Avlea

     

    Λαική μουσική παράσταση Αχ, Βάχ με έκαψες Βαρβάρα! **

    Αγαπητοί φίλοι,με μεγάλη χαρά (μιλάμε πολύ μεγάλη) σας καλώ στο ξεκίνημα της διεθνούς μου καριέρας σαν τραγουδοποιός.


    Επειδή όλοι από κάπου ξεκινάνε, εγώ θα ξεκινήσω από τη μουσική σκηνή "Αυλαία".

    θα χαρώ να σας δώ όλους, και αφήστε τα σούξου μούξου "έχω δουλειά" "μου πέφτει μακριά" και τα υπόλοιπα. Χαιρετώ!

    Θωμάς Σοπιλίδης-------------------------------------------------------------------------------------------

    • Πρώτη πανελλήνια μετάδοση Πέμπτη 10 Ιουνίου, 22:30 στη μουσική σκηνή "Αυλαία"
    • Αγ. Όρους 15 (και Κωνσταντινουπόλεως 115) Βοτανικός - Αθήνα Τηλ. 2103474074 info@avlea.gr


    Αχ, Βάχ με έκαψες Βαρβάρα!***

    Έτσι ονομάζεται η νέα μουσική παράσταση του τραγουδοποιού Θωμά Σοπιλίδη!

    Όλοι είμαστε καμένοι από κάπου: Δάνεια, χρέη, πολλή δουλειά, διαζύγια, γκρίνια, παιδιά, σκυλιά, και πααααάρα πολλά άλλα τέτοια, που μας κάνουν καθημερινα να λέμε .... Αχ, Βαχ!
    Σκοπός της παράστασης είναι να μας κάνει όλους να ξεχάσουμε λίγο την καθημερινότητα και να ψυχαγωγηθούμε.
    Το πρόγραμμα αποτελείται από τα τραγούδια μου που θα κυκλοφορήσουν το καλοκαίρι σε cd με τον ίδιο τίτλο που έχει και η παράσταση,και από γνωστά λαικά - και όχι μόνο- τραγούδια. Ανοίξαμε λοιπόν και σας περιμένουμε!

    ** Οποιαδήποτε σχέση με υπαρκτά πρόσωπα (Βαρβάρες - βαρβάρους) είναι τελείως συμπτωματική)*

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : soptom στις 05-06-2010 17:40 ]