ελληνική μουσική
    429 online   ·  210.844 μέλη

    Ψάχνω το μουσικό κομμάτι

    HotDevilicious
    20.06.2010, 21:00

    Ξέρει κανείς το κομμάτι στο 18:10?


    Watch Oi stavloi tis Erietas Zaimi E05 (2o) in Entertainment  |  View More Free Videos Online at Veoh.com

    http://www.veoh.com/collection/erietazaimi/watch/v1041185Wqwtcs8q

     


    claudio21
    22.06.2010, 00:16

    Το βιντεάκι παίζει μέχρι το 5:00 (preview ουσιαστικά) και μετά ζητάει την εγκατάσταση ειδικού player για να συνεχίσει, οπότε δε φαίνεται το σημείο που είναι το τραγούδι που ζητάς. Τουλάχιστον εγώ δεν μπόρεσα να το δω, δεν ξέρω, υπάρχει κι άλλος τρόπος πλην της εγκατάστασης; Η αλήθεια είναι ότι τα φοβάμαι κάτι τέτοια προγραμματάκια..


    HotDevilicious
    22.06.2010, 15:47
    Don't worry! Το veoh είναι εγγύηση! Και δεν παρουσιάζει κάποιο πρόβλημα στο pc..+ότι μπορείς να βλέπεις επεισόδια χωρίς να τα κατεβάζεις στο pc! Είναι χρήσιμο γιατί πάρα πολλες σειρές τις έχουν στο veoh, οπότε δε θα ρίσκαραν και την ασφάλειά τους..Δυστυχώς δεν έχουν ανεβάσει τα επεισόδια κάπου αλλού και ψάχνω κάποια κομμάτια που είναι πολύ ωραία...Anyway, αν σου είναι εύκολο, κάνε ένα κόπο, γιατί απ'ότι κατάλαβα από προηγούμενα θέματα, το'χεις στη μουσική..
    alkyoni
    22.06.2010, 17:19

    Αν δεν κανω λαθος η ιδια μουσικη,  ακουγεται και στους τιτλους της εκπομπης "Η εποχη των εικονων" στην ΕΤ1.
    Δυστυχως δεν το εχω το κομματι... το ειχα πετυχει καπου παλιοτερα αλλα δεν το συγκρατησα...{#emotions_dlg.blush} χμμ... ή απο Astor Piazzola ή κατι απο Gotan Project  πρεπει να ειναι με καποια επιφυλαξη.{#emotions_dlg.rolleyes}

    (Οντως απο το veoh ειναι λιγο μπερδεμα να δεις , αν δεν εχεις εγκατεστημενο το προγραμματακι.
    Αλλα δεν υπαρχει προβλημα με την εγκατασταση, λιγο χρονο θελει και λειτουργει ΟΚ.Wink)


    HotDevilicious
    23.06.2010, 00:36

    Alkyoni σ'ευχαριστώ πάρα πολύ! έψαξα για gotan project αρχικά γιατί μου φάνηκε πιο πιθανό και το βρήκα! Είναι το "triptico"! Πραγματικά ευχαριστώ! Παιδιά μιας και σας βλέπω ψαγμένους, μήπως ξέρετε το κομμάτι στο 3:54? Το ψάχνω καιρό..και δυστυχώς δεν καταλαβαίνω και πολλά από το στίχο...please heeeelp!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : HotDevilicious στις 23-06-2010 01:17 ]