ελληνική μουσική
    820 online   ·  210.851 μέλη

    Neck ηλεκτρικής κιθάρας.

    delta66
    30.06.2010, 02:38

    Παράθεση:

    Το μέλος Cobain-Lennon στις 30-06-2010 στις 02:00 έγραψε...

    Η μεταφορα θα γινει μεσω του αντιπροσωπου εδω οποτε δεν νομιζω να επιβαρυνθω με ταχυδρομικα.Σχετικα με το χρονο μου ειπαν οτι θα παραμεινει στο service για λιγοτερο απο μια εβδομαδα και μετα θα σταλει πισω.Νομιζω πως ειναι αρκετος χρονος για να αλλαξουν ενα μπρατσο.



    Ετσι επρεπε να ειχε γινει απο την αρχη. Αυτη ειναι η σωστη διαδικασια.

     


    Cobain-Lennon
    30.06.2010, 02:59

    Aυτο ειναι το κακο με οτιδηποτε συμβαινει στην Ελλαδα,οτι για να κανεις κατι πρεπει να πιεσεις και να πιεστεις παρα πολυ.Και να εχεις υπομονη βεβαια!{#emotions_dlg.biggrin}


    delta66
    30.06.2010, 03:05

    Γι'αυτο τα γραφουμε και εμεις εδω για να ξερει ο κοσμος τι πρεπει να κανει εξ αρχης οπως και τα καταστηματα να βλεπουν οτι πλεον αν δεν κανουν τη δουλεια τους οπως πρεπει αυτο μαθαινεται και θα εχει αντικτυπο.

    Εγω αν ημουν ο Νακας και μαθαινα οτι συνεβη κατι τετοιο, θα του εκοβα τα ποδια του οποιου υπαλληλου ή αντιπροσωπου μου δεν εξυπηρετησε οπως οφειλε.


    Nikiforos94
    30.06.2010, 19:23

    Πραγματικα που σπανια η περιπτωση σου φιλε.... Φιλε Δελτα εχεις απολυτο δικιο.... Ειδικά σε μια Πανελλαδική επιχειρηση οπως ο Νακας επρεπε η εξυπηρετηση να ειναι αμμεση....

    Πολλες φορες οι εγραζομενοι στον Νακα ειμαι εντελως ασχετοι με μουσικα οργανα και μουσικη.....Wink