ελληνική μουσική
    506 online   ·  210.840 μέλη

    Πρόβλημα στη σύνδεση!

    Tsipiriki
    02.02.2005, 01:07
    Είχα καιρό να συνδεθώ κ τώρα που πήγα να συνδεθώ αν και μου βγάζει σύνδεση επιτυχής στη συνέχεια όταν πάω στα προσωπικά μηνύματα μου βγάζει μήνυμα να συνδεθώ....Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος?
    jorge
    02.02.2005, 09:13
    Αφού κατάφερες και έστειλες ΠΜ, μάλλον το ξεπέρασες το πρόβλημα
    Tsipiriki
    03.02.2005, 01:33
    Μα δεν μπόρεσα να στείλω ΠΜ!Το πρόβλημα είναι ότι όταν πατάω για να μπώ στα ΠΜ μου βγάζει μηνυμα ενότητα μόνο για μέλη και μου ζητάει να συνδεθώ!Και αν και μου βγάζει συνδεση επιτυχής τελικά δε γίνεται τίποτα!Ακόμα και για να στείλω αυτό το μήνυμα μου ζήτησε ψευδώνυμο και password αν και έιχα ήδη συνδεθεί....!
    jorge
    03.02.2005, 09:25
    Είναι θέμα cookies. Αντιγράφω από τις Συχνές Ερωτήσεις:

    "Απλά δεν έχετε ενεργοποιήσει τα cookies! Πρέπει να έχετε ρυθμίσει τον Internet Explorer, ώστε να δέχεται τα cookies. Αν έχετε Internet Explorer 5.5 ή 6.0, κάντε το από το μενού του Internet Explorer και από την κατηγορία Tools > Internet Options > Privacy > Advanced. Εκεί επιλέξτε 'Enable Cookies' και στις 2 κατηγορίες. Αν έχετε Internet Explorer 5.0, κάντε το από το μενού του Internet Explorer και από την κατηγορία Tools > Internet Options > Security > Custom Level. Εκεί επιλέξτε 'Enable Cookies' και στις 2 κατηγορίες.

    Αν και τα παραπάνω δε λειτουργήσουν, πιθανή αιτία είναι πως η ώρα στον υπολογιστή σας προηγείται της ώρας του server του MusicHeaven. Ελέγξτε την ώρα του υπολογιστή σας και διορθώστε την."