ελληνική μουσική
    554 online   ·  210.842 μέλη

    χαχα!Η WIND μας κάνει και γελάμε!

    musichell
    06.07.2010, 16:27

    Όπως γνωρίζουμε, στα πλαίσια της big brother κοινωνίας μας, μας έχουν επιβάλει πρόσφατα να δηλώσουμε τα στοιχεία μας για να διατηρήσουμε τον αριθμό του κινητού μας τηλεφώνου..εγώ δεν έχω προβεί ακόμα σ αυτή την πράξη και η WIND μου στέλνει μηνύματα για να με ενημερώσει...στην αρχή πιο ευγενικά με αρκετά μηνύματα τύπου:

    ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΜΟ ΟΣΑ ΚΙΝΗΤΑ ΔΕΝ ΔΗΛΩΘΟΥΝ ΑΜΕΣΑ ΘΑ ΔΙΑΚΟΠΟΥΝ.ΕΛΑΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ WIND ΜΕ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΚΙΝΗΤΟ,ΔΗΛΩΣΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΑΠΟΦΥΓΕΤΕ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΤΩΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΩΝ ΗΜΕΡΩΝ

     

    Κι ενω τα αγνοώ και ακόμα να πάω,πριν απο λίγο μου έστειλαν ψιλο-τσαντισμένο μήνυμα και με έκαναν και γέλασα:

    Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΔΗΛΩΣΗΣ ΤΩΝ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΛΗΓΕΙ 30/7/10.ΕΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ WIND ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΣΩΣΕ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΣΟΥ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΔΙΑΚΟΠΕΙ ΒΑΣΕΙ ΝΟΜΟΥ (ενικός,προστακτική,κτλ)

     

    Υποθέτω πως σε όποιον αργήσει κι άλλο να το δηλώσει θα του πουν:

    Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΛΗΓΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ.ΤΣΑΚΙΣΟΥ ΚΑΙ ΕΛΑ ΔΗΛΩΣΕ ΤΟ ΡΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ,ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ(ΠΩΛΗΣΗ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ..)


    music-zone
    06.07.2010, 16:56

    Το θέμα ξέρεις ποιο είναι? Μου τα στέλνουν και εμένα που το έχω ήδη δηλώσει...

    Άφησε το τελευταία στιγμή εάν πάρεις όντως τετοιο μύνημα θα αξίζει τον κόπο {#emotions_dlg.clap}


    musichell
    19.07.2010, 14:54

    νέο μήνυμα πρίν λίγο:

     

    ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΞΕΜΕΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΩΣ 30/7?

    ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΛΕΠΤΟ!ΕΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ WIND ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ

     

    {#emotions_dlg.happycrazy}


    noizreduction
    19.07.2010, 15:02
    Μπορω να ερθω και με ολοκληρο το αυτοκινητο μου εαν θελετε!