ελληνική μουσική
    559 online   ·  210.848 μέλη

    Πρόταση γάμου στην σκηνή!

    AlfaWolf
    29.07.2010, 13:36

     

    Ο γνωστός τραγουδιστής Carlos Santana επιφύλασσε μια μεγάλη έκπληξη σε όσους παρευρέθηκαν στη συναυλία του στο Tinley Par.

    Ο καταξιωμένος κιθαρίστας, χάρισε ένα εκπληκτικό σόλο με τη κιθάρα του στην αγαπημένη του και αμέσως μετά της ζήτησε πάνω στη σκηνή να γίνει γυναίκα του!

    Ο λόγος για τη ντράμερ του, Cindy Blackman η οποία έμεινε άφωνη και συγκινημένη.


    TheDarkSideOfTheMoon
    29.07.2010, 15:56

    Δε ξέρω για σας,αλλά δε νομίζω ότι εμένα θα με συγκινούσε ιδιαίτερα να μου ζητήσει κάποιος να τον παντρευτώ μπροστά σε τόσες χιλιάδες κόσμο.Δε λέω είναι κάπως εντυπωσιακό,αλλά πιστεύω ότι αυτή είναι μια καθαρά ιδιωτική στιγμή και δε θα ήθελα να τη ζήσει μαζί μου ένα σωρό κόσμος.


    takispag
    29.07.2010, 16:50

    Παράθεση:

    Το μέλος TheDarkSideOfTheMoon στις 29-07-2010 στις 15:56 έγραψε...

    Δε ξέρω για σας,αλλά δε νομίζω ότι εμένα θα με συγκινούσε ιδιαίτερα να μου ζητήσει κάποιος να τον παντρευτώ μπροστά σε τόσες χιλιάδες κόσμο.Δε λέω είναι κάπως εντυπωσιακό,αλλά πιστεύω ότι αυτή είναι μια καθαρά ιδιωτική στιγμή και δε θα ήθελα να τη ζήσει μαζί μου ένα σωρό κόσμος.

    Κοίτα, αν αυτός που στο προτείνει είναι ο Santana κι εσύ είσαι στην μπάντα του αλλάζει, έτσι?


    TheDarkSideOfTheMoon
    29.07.2010, 17:21

    Δε ξέρω...Δε νομίζω...Σίγουρα είναι εντυπωσιακό αλλά πιστεύω δε θα μ' άρεζε... {#emotions_dlg.confused1}


    Hastaroth
    29.07.2010, 20:35

    Συμφωνώ με την προλαλήσασα.Τέτοιες στιγμές είναι ιδιωτικές και δέν μπορούν να γίνωνται αντικείμενο πρόκλησης δημοσιότητας ή εντυπωσιασμού.

    Σε όλα τά πράγματα υπάρχουν και όρια.

    Πάντως εύχομαι να έχουν βίον ανθόσπαρτον και μελωδικόν τά παιδιά (τώρα ο Santana δέν είναι ακριβώς παιδί αλλά οι μουσικοί παραμένουν πάντα νέοι).Και να έρθουν για καμμιά συναυλία καί κατά δώθε.....

    ΥΓ.Και να μήν τσακώνωνται γιατί μετά θα βγαίνη ο Carlos στην σκηνή με καρούμπαλα στό κεφάλι από τίς μπαγκέτες τής συζύγου.......


    AlfaWolf
    29.07.2010, 20:41

    Παράθεση:

    Το μέλος Hastaroth στις 29-07-2010 στις 20:35 έγραψε...

    Συμφωνώ με την προλαλήσασα.Τέτοιες στιγμές είναι ιδιωτικές και δέν μπορούν να γίνωνται αντικείμενο πρόκλησης δημοσιότητας ή εντυπωσιασμού.

    Σε όλα τά πράγματα υπάρχουν και όρια.

    Πάντως εύχομαι να έχουν βίον ανθόσπαρτον και μελωδικόν τά παιδιά (τώρα ο Santana δέν είναι ακριβώς παιδί αλλά οι μουσικοί παραμένουν πάντα νέοι).Και να έρθουν για καμμιά συναυλία καί κατά δώθε.....

    ΥΓ.Και να μήν τσακώνωνται γιατί μετά θα βγαίνη ο Carlos στην σκηνή με καρούμπαλα στό κεφάλι από τίς μπαγκέτες τής συζύγου.......



     

    xaxaxaxaxa

    Nα σαι καλα βρε Hastaroth με εκανες να γελάσω {#emotions_dlg.biggrin}