ελληνική μουσική
    707 online   ·  210.832 μέλη

    Νέα αρχική σελίδα: Εντυπώσεις

    SouLRocK
    28.08.2010, 11:25

    Πολύ ωραία και -πιο σημαντικό- πολύ πιο λειτουργική και ταξινομημένη η νέα αρχική σελίδα.

    Μπράβο!

    {#emotions_dlg.clap}


    AlfaWolf
    28.08.2010, 19:09

    Μεγάλη επιτυχία αυτό που έκανες jorge

    παρακινεί κι αλλά μελή να μπουν στο ραδιόφωνο μας έστω απο περιέργεια αλλα τους αρέσει και μένουν

    και αυτό φάνηκε τελευταία που έχουμε αποκτήσει πολλούς νέους ακροατές

    1000 μπράβο





    επισυναπτόμενα: radio.JPG 
    konstantinosxatzi
    29.08.2010, 13:55

    ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

     

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 29-08-2010 22:32 ]


    BikiOusa
    30.08.2010, 11:55

    μου λείπουν τα μουσικά αποφθέγματα, γνωρίζατε ότι..., και κυρίως τα γενέθλια,επέτειοι, θάνατοι των μεγάλων μουσικών, που ήταν στην αρχή της σελίδας, αλλά μου αρέσει τόσο πολύ η μουσική σας, περνάω τόσο καλά ακούγοντάς σας που θέλω να σας ευχαριστίσω μέσα από την καρδιά μου, μου θυμίζετε τους πειρατικούς σταθμούς της γενιάς μου , χίλια ευχαριστώ


    jorge
    30.08.2010, 11:58
    Αυτά εξακολουθούν να υπάρχουν δεξιά, κάτω από τη λίστα μελών :)
    Callejero
    30.08.2010, 16:33

    Η αλήθεια έιναι ότι δεν πολυκατάλβα τις διαφορές ({#emotions_dlg.blush}) αλλά μάλλον επειδή πριν την αλλαγή δεν έμπαινα καθόλου συχνά. Πάντως είναι πολύ λειτουργική και πρακτική καθώς σου δίνει στο πιάτο τα πάντα {#emotions_dlg.thumbup}

    Η μόνη παρατήρηση έιναι ότι ίσως θα μπορούσε να μην είναι τόσο φορτωμένη, κάποια πράγματα δηλαδή θα μπορούσαν να λείπουν ή να είναι απλά σε κάποιο μενού για να μη χάνεται κανείς με τόσα που βλέπει σε μια απλή σελίδα. Να μαζευτεί δηλαδή λιγο. Wink


    jorge
    30.08.2010, 21:01

    Παράθεση:

    Το μέλος AlfaWolf στις 28-08-2010 στις 19:09 έγραψε...

    παρακινεί κι αλλά μελή να μπουν στο ραδιόφωνο μας έστω απο περιέργεια αλλα τους αρέσει και μένουν

    και αυτό φάνηκε τελευταία που έχουμε αποκτήσει πολλούς νέους ακροατές



    Νομίζω οτι η αλλαγή στην αρχική είναι το λιγότερο. Αυτό που βλέπω είναι τεράστια όρεξη απ' όλους τους παραγωγούς που εχουν αγαπήσει το σταθμό μας και φέρνουν φίλους, γνωστούς και γίνονται και οι ίδιοι ακόμα καλύτεροι στις εκπομπές τους.

    Να είναι Αύγουστος και να χτυπάμε 30 ακροατές δεν υπήρχε ούτε ως ...όνειρο. Κι όμως το κάνατε πραγματικότητα :)

    jorge
    01.09.2010, 11:18