ελληνική μουσική
    743 online   ·  210.849 μέλη

    Ανταλλαγη λαικών ήχων για το KORG Triton

    skordalis21
    20.07.2009, 16:41

    Εχει κανεις λαικους η αραβικους ηχους για KORG M1?


    Tritonle
    20.01.2010, 14:33

    Γεια σας.Είμαι καινούριος στο forum.Ψάχνω λαικοδημοτικούς ήχους για korg triton le.Μιλώντας για δημοτικούς εννοώ και συνοδευτικούς farfises...Θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα αν μπορούσε κάποιος να μου στείλει.Εχω κι εγώ πολλούς λαικούς ήχους για triton και triton extreme για ανταλλαγή.Στείλτε στο vtsero@yahoo.gr Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

     

     

     


    VaggelisTheoxaris
    05.02.2010, 22:11

    geia sas paidia kai apo emena tha ithela an mporei na me voithisei kapoios na vro laikous-skiladikous ixous gai korg 01 wfd epeidi epatha kapoia zimia sto organo kai meta to servis tous exasa olous. mou dosane kapoious ixous alla den mou ikanopoioune katholou. sas euxaristo polu

    theoxaris@hotmail.com


    -----------------
    Vaggelistheoxaris

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : VaggelisTheoxaris στις 05-02-2010 22:13 ]


    TSIKLISS
    09.02.2010, 18:40
    αντε γεια σας κι απο μενα.κι εγω ψαχνω ηχους για Μ1.Ειχα παρα πολυ καλους ηχουσ αλλα διστιχωωσ μου χαθηκανε απο πτωση μπαταριασ.
    TSIKLISS
    09.02.2010, 18:40
    αντε γεια σας κι απο μενα.κι εγω ψαχνω ηχους για Μ1.Ειχα παρα πολυ καλους ηχουσ αλλα διστιχωωσ μου χαθηκανε απο πτωση μπαταριασ.
    TSIKLISS
    09.02.2010, 18:40
    αντε γεια σας κι απο μενα.κι εγω ψαχνω ηχους για Μ1.Ειχα παρα πολυ καλους ηχουσ αλλα διστιχωωσ μου χαθηκανε απο πτωση μπαταριασ.
    TSIKLISS
    09.02.2010, 18:41
    αντε γεια σας κι απο μενα.κι εγω ψαχνω ηχους για Μ1.Ειχα παρα πολυ καλους ηχουσ αλλα διστιχωωσ μου χαθηκανε απο πτωση μπαταριασ.
    xoylio
    02.08.2010, 14:41

    μπορει καποιος να βοηθησει με λαικους ηχους για korg tr ?

    μπορω και εγω να στειλω μερικους ηχους.

    ebounou@hotmail.com


    nikosdj
    27.09.2010, 03:21

    Παράθεση:

    Το μέλος EVANBEST στις 20-09-2007 στις 16:05 έγραψε...

    Παράθεση:


    καλησπερα παιδια,ψαχνω ηχους λαικους και oriedal για το yamaha psr a1000 oriedal,εχω και γω μερικους ηχους λαικους οποιος ενδιαφερετε μπορω να τους δωσω και σαν ανταλλαγη,οποιος εχει και με βοηθησει στους ηχους υποχρεος θα ειμαι,σας ευχαριστω

    νικος

    email.

    www.stoudio54athens@hotmail.com




    ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΗΧΟ ΑΠ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ?
    ΕΧΩ ΤΟ TRΙTON LE.
    ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΧΩ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ!
    TO MAIL MOY EINAI vangelb@mail.gr
    ΦΥΣΙΚΑ ΣΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΠΕΣ ΤΟ ΜΟΥ.
    Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.


    nikosdj
    27.09.2010, 03:24

    καλησπερα παιδια,ψαχνω ηχους λαικους και oriedal για το yamaha psr a1000 oriedal,εχω και γω μερικους ηχους λαικους οποιος ενδιαφερετε μπορω να τους δωσω και σαν ανταλλαγη,οποιος εχει και με βοηθησει στους ηχους υποχρεος θα ειμαι,σας ευχαριστω

    νικος

    email.

    www.stoudio54athens@hotmail.com



    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : nikosdj στις 27-09-2010 03:26 ]


    nikosdj
    27.09.2010, 03:39

    γεια σας παιδια,εχω ενα yamaha psr a1000 oriedal,ψαχνω ηχους λαικους, oriedal, δημοτικους κλπ.

    μπορει καποιος αν εχει να μου στηλει ηχους,εχω και γω καποιους ηχους,οποιος θελει και ανταλλαγη ηχου,η οποιος αλλος τους χρειαζετε μπορω να τους τα στηλω,θα ειμαι υποχρεος οποιος με βοηθησει με τους ηχους,σας ευχαριστω

    νικος

    email.

    www.stoudio54athens@hotmail.com


    nikosdj
    27.09.2010, 03:46

    Παράθεση:

    Το μέλος EVANBEST στις 20-09-2007 στις 16:05 έγραψε...

    Παράθεση:


    Το μέλος sotossynth στις 03-07-2006 στις 22:17 έγραψε...

    παιδια μπορω να βοήθισω.διαθετω παρα πολλους ηχους λαικους.σαραντης σαλεας ζερβας...βιολια......μπορω να κανω αλλαγες

    καλησπερα,εχεις καθολου ηχους για yamaha psr a1000,θα σου ειμαι υποχρεως,εχω και γω μερικους ηχους,οποιος τους χρειαζετε μπορω να τους στειλω

    ευχαριστω

    www.stoudio54athens@hotmail.com




    ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΗΧΟ ΑΠ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ?
    ΕΧΩ ΤΟ TRΙTON LE.
    ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΧΩ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ!
    TO MAIL MOY EINAI vangelb@mail.gr
    ΦΥΣΙΚΑ ΣΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΠΕΣ ΤΟ ΜΟΥ.
    Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.


    VaggelisTheoxaris
    29.09.2010, 16:16

    καλησπερα και απο μενα παιδια,εχω και εγω πολυ καλους ηχους για triton le! θα ηθελα να ρωτησω αν μπορει καποιος να με βοηθησει στο πως μπορω να μεταφερω καποιους ηχους απο τους φακελους σε εναν γιατι εχω καλους ηχους και ειναι σκορπιοι με αποτελεσμα να φορτωνω συνεχεια για να τους βρισκω απο τον ενα φακελο στον αλλο, αν μπορουσε καποιος να με βοηθησει ? τωρα το πηρα και δεν το ξερω καλα ενω μου ηπαν οτι γινεται

     


    -----------------
    Vaggelistheoxaris

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : VaggelisTheoxaris στις 29-09-2010 16:18 ]


    nikosdj
    06.10.2010, 00:19

    γεια σας παιδια,εχω ενα korg pa50,εχει κανεις ηχους,αραβικους,λαικα,δημοτικα,οριενταλ,να μου στηλει,θα το εκτιμουσα πολυ αν καποιος μπορει να με βοηθησει,γιατι η ηχοι που εχει ειναι οπως το δινει το καταστημα

    www.stoudio54athens@hotmail.com 


    nikosdj
    06.10.2010, 00:27

    Παράθεση:

    Το μέλος ELPOOL12 στις 27-01-2008 στις 15:07 έγραψε...

    Παράθεση:


    Το μέλος akaliptos2 στις 04-05-2006 στις 17:08 έγραψε...

    Geia sas paidia kai fili tis mousikis!Psaxno hxous gia to Korg triton.An mpori kapios na boh8hsi,to e-mail mou ine:akaliptos2@web.de

    PS:Ego mporo na sas boh8iso gia afta ta montela:KORG PA1x,PA80,ix300,Prophecy, YAMAHA PSR A1000,GEM WK2000

    [/QGIA SOY FILE MOY...EXO POLLOYS HXOYS GIA TRITON..
    APO SAMPLER STO PA1X EXEIS;APO SET EXO ENA TSOUBALI TO EMAIL MOY EINAI KREM.SYNTH@GMAIL.COM

     

    γεια σας παιδια,εχει κανεις ηχους για korg pa50,αραβικους,δημοτικα,λαικα,πανυγηρια κλπ.διοτι η ηχοι του ειναι οπως το δινει το καταστημα,θα το εκτιμουσα πολυ αν καποιος μπορει να με βοηθησει,ευχαριστω

    email

    www.stoudio54athens@hotmail.com 




    angelooo25
    09.09.2012, 23:25

    paidia psaxno apegnosmena  ena kalo set laikon hxon gia korg le me oti exw vrei mexri stigmis den exw mini ikanopihmenos mipos mporei kapios na voithisi to email m einai aggelos0231985@yahoo.gr>