ελληνική μουσική
    571 online   ·  210.848 μέλη

    Μιχάλης Χατζηγιάννης - Συναυλίες

    jorge
    30.08.2010, 20:54

    ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ «το καλοκαίρι μου»
    ΣΤΗΝ ΡΟΔΟ

    Σάββατο 04 Σεπτεμβρίου 2010 στο Paradiso Beach Club

    Είσοδος με ένα ποτό 20 ευρώ. Ωρα έναρξης 22:00
    Εισιτήρια προπωλούνται

    Ο Μιχάλης Χατζηγιάννης, τελικά θα πραγματοποίηση την μεγάλη συναυλία που περιμέναμε στο πλαίσιο μιας μεγάλης περιοδείας που περιλαμβάνει σταθμούς σε όλη την χώρα.

    Λόγοι υγείας επέβαλαν την αναβολή της προγραμματισμένης για της 24.08.10 συναυλίας του.

    Ο Μιχάλης Χατζηγιάννης παρουσίασε τον περασμένο χειμώνα το ΚΟΛΑΖ, ένα άλμπουμ που κέρδισε τον κόσμο και τα ραδιόφωνα από την πρώτη στιγμή, με διασκευές αγαπημένων του τραγουδιών γραμμένων από σημαντικούς συνθέτες

    Πρόσφατα κυκλοφόρησε στα ραδιόφωνα όλης της χώρας το ολοκαίνουργιο τραγούδι του «Το καλοκαίρι μου» σε στίχους Νίκου Γρίτση και μουσική δική του.

    Αυτό το καινούργιο τραγούδι του όπως και τραγούδια από το ΚΟΛΑΖ αλλά και από ολόκληρη την επιτυχημένη πορεία του («Όλα ή τίποτα», «Το σ΄αγαπώ», «Χωρίς Αναπνοή»,  «Βυθός», «Για σένα», «Χέρια ψηλά», «Πιο Πολύ», «Έτσι Σε Θέλω», “Εμείς οι δυο σαν ένα”, “Η αγάπη πού μένει” κ.ά.)  θα παρουσιάσει στο Paradiso beach club το Σάββατο 4 Σεπτεμβρίου στις 10 το βράδυ. 

    Μαζί του επί σκηνής μια ομάδα ταλαντούχων μουσικών και συνεργατών που εγγυώνται μια υψηλών προδιαγραφών παραγωγή.





    επισυναπτόμενα: HATZIPARADISO.jpg