ελληνική μουσική
    734 online   ·  210.833 μέλη

    Οι βάτραχοι ανοίγουν...

    mixalis-kleanthis
    16.09.2010, 12:52

    Ενημερώνω τους φίλους μας οτι έχουμε πρεμιέρα την Παρασκευή 17 Σεπτεμβριου!!!!

    Αρχικά θα παίξουμε το διήμερο και την αλλη εβδομάδα απο Πέμπτη ,αρχίζουμε στις 11 μ.μ....

    Οι '' Βάτραχοι '',για τους νέους φίλους μας βρίσκονται Σόλωνος 103 στα Εξάρχεια

    και μπορείτε να ρωτήσετε περισσότερα στο τηλέφωνο 210-3819017.

    Μιχάλης Κλεάνθης

     


    Giorgos_arazei
    16.09.2010, 13:06

    Μιχαλη !

    Ευχομαι στην σοφίτα των Βατραχων με την καλυτερη "θεα" στην πολη, καλη αρχη!! ))))))


    kifa
    16.09.2010, 13:29

    καλη αρχη μιχαλη μου !!!!

     

    Καλη σεζον να εχουμε με πολυ πολυ τραγουδι !!!

     

    {#emotions_dlg.beer}


    stelios15
    17.09.2010, 01:06

    Καλή αρχή φίλε μου!!!


    AlfaWolf
    17.09.2010, 02:23

    Μιχάλη καλή  σεζόν για το ''Ιστορικο'' αυτον χώρο της τέχνης {#emotions_dlg.clap}

    θα ειμαι εκει σήμερα το βράδυ να σας απολαύσω μεσα απο της ''Γρυλιες'' της ψυχής μου {#emotions_dlg.biggrin}


    AlfaWolf
    17.09.2010, 18:08

    Παράθεση:

    Το μέλος AlfaWolf στις 17-09-2010 στις 02:23 έγραψε...

    Μιχάλη καλή  σεζόν για το ''Ιστορικο'' αυτον χώρο της τέχνης {#emotions_dlg.clap}

    θα ειμαι εκει σήμερα το βράδυ να σας απολαύσω μεσα απο της ''Γρυλιες'' της ψυχής μου {#emotions_dlg.biggrin}




    mixalis-kleanthis
    18.09.2010, 14:10

    Παράθεση:

    Το μέλος mixalis-kleanthis στις 16-09-2010 στις 12:52 έγραψε...

    Ενημερώνω τους φίλους μας οτι έχουμε πρεμιέρα την Παρασκευή 17 Σεπτεμβριου!!!!

    Αρχικά θα παίξουμε το διήμερο και την αλλη εβδομάδα απο Πέμπτη ,αρχίζουμε στις 11 μ.μ....

    Οι '' Βάτραχοι '',για τους νέους φίλους μας βρίσκονται Σόλωνος 103 στα Εξάρχεια

    και μπορείτε να ρωτήσετε περισσότερα στο τηλέφωνο 210-3819017.

    Μιχάλης Κλεάνθης

     



    Παιδια σας ευχαριστω πολυ ολους.Η χτεσινη νυχτα ηταν ονειρο...


    stauross
    19.09.2010, 15:44

    MIXALH MOY KALI MOYSIKI SEZON NA EXOYME DYSTIXOS DEN EIMOYN STO PROTO ALA NA EISAI SIGOYROS POS 8A VRE8OYME KAI POLI SINTOMA APO KONTA ANTE KAI KALI SEZON!!!! Smile


    mixalis-kleanthis
    19.09.2010, 16:23

    Παράθεση:

    Το μέλος stauross στις 19-09-2010 στις 15:44 έγραψε...

    MIXALH MOY KALI MOYSIKI SEZON NA EXOYME DYSTIXOS DEN EIMOYN STO PROTO ALA NA EISAI SIGOYROS POS 8A VRE8OYME KAI POLI SINTOMA APO KONTA ANTE KAI KALI SEZON!!!! Smile



    {#emotions_dlg.beer}


    AlfaWolf
    19.09.2010, 17:45

    Ήμουν εκεί…

    Πολύ όμορφη η ανακαίνιση του χώρου ο οποίος είχε γεμίσει με κόσμο

    με το ζόρι βρήκα θέση σε μια ακρούλα που όμως είχε οπτικό πεδίο στο stage

    Μετά από λίγο ο Μιχάλης Κλεάνθης ανέβηκε  και ξεκίνησε από κάτω ο κόσμος ήδη όρχησε να του φωνάζει τις επιθυμίες του άλλος έλεγε..... τις γρίιιιιιλιες

    άλλος φώναξε... το χόρεψεεεεεεμου

    ένα χαμόγελο του Μιχάλη  έφερε την απολυτή σιγή

    αφού τέλειωσε το πρώτο τραγούδι (Έλα στ' όνειρό μου ) του Χάρη και Πάνου Κατσιμίχα είπε…

    ''θα σας πω τώρα ''Το χόρεψε μου’’ γιατί ποτέ δεν έχω ξεκινήσει με κάτι δικό μου  ποτέ 38 χρόνια τώρα…''

    Αλλά καλυτέρα από να τα γράφω και να τα διαβάζετε .. είναι να σας πάω εκεί  να τα ακούσετε μόνοι σας

    Ένα κλικ στο play αρκεί

     


    -----------------
    Η πραγματική Ευτυχία δεν κρύβεται στον προορισμό αλλά στον τρόπο που ταξιδεύεις. http://blogs.musicheaven.gr/alfawolf http://www.musicheaven.gr/live/101

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : AlfaWolf στις 19-09-2010 17:46 ]


    mixalis-kleanthis
    22.09.2010, 13:23

    Βατραχοφιλοι αυτη την εβδομαδα ειμαστε στους βατραχους απο την Πεμπτη 23/9 ....

    Εκτος απο μενα που ειμαι ο οικοδεσποινος και παιζω καθε μερα...

    Δειτε το προγραμμα του τριημερου

    Την Πεμπτη ο Μιχαλης Κωτσογιαννης ,η Φιλοθεη και ο Φρειδερικος Μορικης.

    Την Παρασκευη Ερωφιλη Κλεανθη,Νικος Πονηρος

    Το Σαββατο Ερωφιλη Κλεανθη,Αντρεας Τσετσης,Νικος Καραδημητριου

    Οι '' Βάτραχοι '',για τους νέους φίλους μας βρίσκονται Σόλωνος 103 στα Εξάρχεια

    και μπορείτε να ρωτήσετε περισσότερα στο τηλέφωνο 210-3819017.

    Μιχάλης Κλεάνθης



    Armenistis
    10.01.2011, 03:04
    Οι Βάτραχοι έχουν αλλάξει...σε μερικά πράγματα προς το καλύτερο και άλλα προς το χειρότερο. Την τελευταία φορά που ήρθα η τιμή για αναψυκτικό μπύρα ήταν 9 ευρώ, τι κόσμος μπορεί να μαζευτεί αλήθεια με τέτοιες τιμές; Το δεύτερο παράπονο μου που θα ήθελα να επισημάνω είναι ότι το ρεπερτόριο με εξέπληξε δυσάρεστα δεν περίμενα ποτέ σε ένα τέτοιο νοσταλγικό στέκι να ακουστεί Χατζηγιάννης και τέτοιου είδους "εύκολα" κομμάτια. Συγγνώμη που χρησιμοποιώ αυτό το thread για το παράπονο μου και την κριτική μου αλλά σαν παλιός θαμώνας ήθελα να το εκφράσω κάποια στιγμή. Καλή Συνέχεια