ελληνική μουσική
    876 online   ·  210.833 μέλη
    Deos
    16.07.2013, 17:38

    Ευχαριστώ κι εγώ για την καλή παρέα και τις καλές σου προθέσεις Ύποπτε!
    Καλά μπάνια και "σύντομα" εδώ!
    Άκου Οκτώβρη.. :p

    {#emotions_dlg.smartass}


    mary_omikron
    16.07.2013, 19:52

    Ευχαριστείς κι εμένα? Εντυπωσιάστηκα.... εγώ μόνο παρατηρήσεις και διορθώσεις σου ΄κανα, με το ζόρι γλίτωσες την τιμωρία όρθιος στην γωνία της τάξης {#emotions_dlg.biggrin}

    Ελα εντάξει σε πειράζω... ειλικρινά όμως με εντυπωσίασες ευχάριστα.

    Καλό καλοκαίρι να έχεις με θάλασσες βουτιές μουσικές κοκτέηλς και χαρούμενη διάθεση {#emotions_dlg.beer}

    Καλή επάνοδο στην νέα σχολική χρονιά {#emotions_dlg.smartass}


    sillia
    16.07.2013, 20:19

    Eυχαριστώ Γρηγόρη ...πολλά καλά είιπες <<ύποπτο>> χαχαχχααα...{#emotions_dlg.lol}

    Να είσαι καλά και να περάσεις σουπερ καλοκαιράκι !!!!!!Smile

    Τα καλύτερα σου εύχομαι {#emotions_dlg.biggrin}

    με ειλικρινή συμπάθεια{#emotions_dlg.inlove}

    Αναστασία


    aitherovamonas
    16.07.2013, 21:26

    Καλό καλοκαίρι τρελλαμένε, τουλάχιστον θα έχουμε την ησυχία μας στο σταθμό μέχρι τον Οκτώβριο.... Φιλιά από Aithero & Agia.


    meryl82
    16.07.2013, 21:32

    Ζηλεύουν Γρηγόρη....... {#emotions_dlg.biggrin}

     

    Καλό καλοκαίρι και απο εμένα!!!!

    Να είσαι πάντα καλά και να περάσεις υπέροχα όπου κι αν πάς.......

     

    Η φίλη σου ....Μαρία


    EVAGGELIASAKELLARIOU
    16.07.2013, 21:48

    Αγαπητέ και ύποπτε Γρηγόρη σε αποχαιρετώ με ολίγο από Σαββόπουλο πασπαλισμένο από Γαλάνη και Νικολακοπούλου: Καλοκαίρι στην αρχή σαν έγχρωμο έργο στην Ταγγέρη αλλά εν τέλει ... Καλοκαίρι μες τα κόκκινα της δύσης του ανατέλλει. Κι είμαστε ακόμα ζωντανοί στη σκηνή σαν ροκ συγκρότημα κι αν μας αντέξει το σκοινί θα φανεί στο χειροκρότημα. Θα σε περιμένω τον Οκτώβρη με διαγωγή που αρμόζει σε ένα suspect. Με εκτίμηση, Ε.Σ.


    -----------------

    Ερχόμαστε από μια σκοτεινή άβυσσο καταλήγουμε σε μια σκοτεινή άβυσσο  το μεταξύ φωτεινό διάστημα το λέμε Ζωή.

    [ τροποποιήθηκε από τον/την EVAGGELIASAKELLARIOU, 16-07-2013 22:09 ]


    suspect
    16.07.2013, 22:10

    χαχαχαχα!!!!!

    Σας θαυμαζω, σας τιμω, σας ψηφιζω, σας υποστηριζω!

    Υποκλινομαι!!!!!

    {#emotions_dlg.beer}

    {#emotions_dlg.happycrazy}


    antwnispatra
    18.07.2013, 23:45

    Παράθεση:

    Το μέλος suspect στις 16.07.2013, 00:36 έγραψε...

    Τελειωσε λοιπον και αυτή η σεζον…

    Από τον Οκτωβριο του 2010 έφτασα να συμπληρώνω on air στον MUSIC HEAVEN, τρίτο συνεχόμενο καλοκαίρι…

    Ευχαριστώ πάρα πολύ:

    Τον John Deos που πια για μένα είναι φίλος ζωής.

    Και υπομονετικός μέχρι αηδίας Wink

    Παράθεση:

    Το μέλος suspect στις 16.07.2013, 00:36 έγραψε...

    Την Mary Omikron που μου έμαθε να βλέπω τα πράγματα διαφορετικά

    Καλά σου έκανε!

    Παράθεση:

    Το μέλος suspect στις 16.07.2013, 00:36 έγραψε...

    Την Silia για την καλοσύνη της και τη γενναιοψυχία της.

    Πάντα και παντού,σαν κουκουτσομαμά που είναι!

    Παράθεση:

    Το μέλος suspect στις 16.07.2013, 00:36 έγραψε...

    Το σουπερ ζεύγος του σταθμού μας, τον σενιορ aitherovamona με την σπάνια και αφοπλιστική ειλικρίνεια του και την Agia που με τον δυναμισμό της βάζει κάτω 10 άνδρες!

    Βρε που σας ξέρω εσάς...δυναμισμό ε;Με τους Πατρινούς τον κρύβει μάλλον {#emotions_dlg.tt2}

    Παράθεση:

    Το μέλος suspect στις 16.07.2013, 00:36 έγραψε...

    Την Marylin για την ωραία τρέλα που κουβαλάει η οποία  ηρθε στο μπαράκι που έπαιζα μετά του συζύγου και γνωριστήκαμε!

    Και που να σου μετρήσει τα Πατήσια!Σταθερή αξία. {#emotions_dlg.beer}

    Παράθεση:

    Το μέλος suspect στις 16.07.2013, 00:36 έγραψε...

    Τον antwnispatra γιατί έχει το θάρρος της γνώμης του και οταν είναι κάτι δίκαιο δεν κολλάει να το πει είτε πάει κόντρα στο ρεύμα, χωρίς να στέκεται σε συμπάθειες ή αντιπάθειες. Respect.

    Να 'σαι καλά.Αν και δεν χρειαζόταν,γιατί με κάλυψες ήδη.

    Ό,τι δίνεις παίρνεις,και ομολογώ πως ακόμα και αν διαφωνήσαμε σε πολλά,κουβαλάς βαρύ παντελόνι και το τιμάς.

    Είτε σε κράζει όλο το τσατ δίκαια,είτε άδικα,κρατάς την ψυχραιμία σου και αυτό είναι τεράστιο προσόν.

    Παράθεση:

    Το μέλος suspect στις 16.07.2013, 00:36 έγραψε...

    Και τέλος, όλους όσους αφιέρωσαν από τον πολυτιμο χρόνο τους για να ακούσουν έστω για 5 λεπτά την εκπομπή μου, στην εποχή των πολλών καναλιών, και των πολλαπλών αποδράσεων εντος ή εκτος της οθόνης.

    Το μόνο που εύχομαι όπως έχει γίνει η ζωη μας είναι το … ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΑΝΤΑΜΩΣΗ !

    Πρωτα ο Θεος να είμαστε καλά και τον Οκτώβριο θα επανέλθω!


    -----------------

    www.suspect.gr



    Καλό καλοκαίρι και καλή επιστροφή.  {#emotions_dlg.beer}


    Agia
    21.07.2013, 21:25

    Παράθεση:

    Το μέλος suspect στις 16.07.2013, 00:36 έγραψε...

    Το σουπερ ζεύγος του σταθμού μας, τον σενιορ aitherovamona με την σπάνια και αφοπλιστική ειλικρίνεια του και την Agia που με τον δυναμισμό της βάζει κάτω 10 άνδρες!

    Παράθεση:

    Βρε που σας ξέρω εσάς...δυναμισμό ε;Με τους Πατρινούς τον κρύβει μάλλον {#emotions_dlg.tt2}

    Λες ε? Παντως, ύστερα από τόσα χρόνια, είμαι ακόμα ζωντανή.....σαν ροκ συγκρότημα{#emotions_dlg.tt2}

    [ τροποποιήθηκε από τον/την Agia, 21-07-2013 21:32 ]

    [ τροποποιήθηκε από τον/την jorge, 21-07-2013 23:31 ]


    suspect
    06.10.2013, 12:37

    Ω ναι! Οου γιες! Από αυριο, Δευτερα, και κάθε Δευτερα το βράδι, από τις 22.00 μεχρι τα μεσανυχτα, η εκπομπη Diggin Deeper με τον Suspect επιστρεφει στο καλυτερο ραδιοφωνο της πολης, στον MUSIC HEAVEN !

    Αν δεν εχεις τιποτα καλυτερο να κανεις, συντονισου και το πολύ πολύ να αλλαξεις σταθμο σε 5’ !

    Θα σε περιμενω να πουμε πολλα και διαφορα για πολλους διαφορους, να κλαψουμε, να γελασουμε, να θυμωσουμε και να μελαγχολησουμε!

    Suspect – Diggin Deeper – κάθε Δευτερα 22:00-00:00 - http://radio.musicheaven.gr/


    mary_omikron
    06.10.2013, 15:27

    Aαα...τον βρήκες τον δρόμο εσύ? Βασίστηκα στα πουλιά να ΄τρωγαν  τους σπόρους, αλλά ήταν χορτάτα

    Innocent

    .

    .

    ΥΓ. Αντε, με το δεξί, καλή σαιζόν  {#emotions_dlg.thumbup}


    suspect
    06.10.2013, 17:34

    Οσο και αν λειπεις, οτι και αν γινει, παντα βρισκεις το δρομο για το σπιτι αγαπημενη...

    {#emotions_dlg.biggrin}


    Agia
    06.10.2013, 19:26

    Στρώστε κόκκινα χαλιά, φωνάξτε μπάντες.....σηκωθείτε από ντιβάνια, καρέκλες, δερμάτινοι καναπέδες!!

    Κάντε στην άκρη να προβάλλει......{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.tt2}


    EVAGGELIASAKELLARIOU
    06.10.2013, 22:34

    Καλώς ήρθες, σπουργίτι του Οκτώβρη. Ύποπτε Γρηγόρη, salute! Πολύ το χάρηκα που έγινες φίλος με τη Mary-Ο. Οι φιλίες θέλουν δίδυμα σαν και το δικό σας. Πάντως, εγώ θα  σε περιμένω τη Δευτέρα με διαγωγή που αρμόζει σε ένα suspect. Με εκτίμηση, Ε.Σ.


    mary_omikron
    06.10.2013, 22:46

    Δίδυμη εγώ? κάτι για Αιγόκερω μου είπαν.... λες να με ξεγέλασαν? {#emotions_dlg.confused1}

    Για την φιλία ναι, περιμέναμε να ωριμάσει.... τα βιαστικά και ανώριμα είναι στυφά  {#emotions_dlg.biggrin}


    suspect
    06.10.2013, 22:55

    χαχαχαχα!

    Ευαγγελια, επικαλεισαι τοσο πολυ πια αυτη τη διαγωγη που θα μου δημιουργησεις ψυχολογικα ερωτηματα τυπου "αυτο που κανω τωρα, αρμοζει ή δεν αρμοζει; Σε εναν Suspect βεβαιως βεβαιως!"

    Οσο για τη Μαιρη, δεν ειναι απλως μια φιλη, ειναι Ιδεα! :) 

    Αριστεα, Αριστεα αιθεροβατουσα, λατρεμενη!!!! Good to see you again girl ! :)


    antwnispatra
    06.10.2013, 23:01

    Που βόσκεις βρεεεεεεεεε;;;;;;;

    Δεν ακούς που σε φωνάζουμε;

    Καλά ρε μάστορα,3 μήνες διακοπές...εσύ δεν είσαι παραγωγός...εσύ είσαι προφέσορας!


    suspect
    06.10.2013, 23:03
    Τι να κανω ρε συ Αντουαν, η διαδρομη Πλανητη Γη - Κρονος, τοσο μου πηρε...
    antwnispatra
    06.10.2013, 23:06

    Καλή επιστροφή!Και καλό χειμώνα.


    suspect
    06.10.2013, 23:11
    Στο λεξιλογιο μου σενιορ δεν υπαρχει η λεξη χειμωνας! :) Summer never dies ! Καλη αγωνιστικη περιοδος ειναι η σωστη ευχη ! :)