ελληνική μουσική
    533 online   ·  210.834 μέλη

    antwnispatra on Air:Τα Νυχτοπούλια

    antwnispatra
    28.10.2010, 18:39

    "ΤΑ ΝΥΧΤΟΠΟΥΛΙΑ"

    Κάθε   Σάββατο 00.00-02.00 μια παρεϊστικη εκπομπή για τα νυχτοπούλια του Σαββατόβραδου. Απαραίτητη η γονική συναίνεση, η στάση στο περίπτερο και την κάβα πριν την ακρόαση.


    -----------------
    ΤΑ ΜΥΑΛΑ,ΤΑ ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ,ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΑ...

    [ τροποποιήθηκε από τον/την antwnispatra, 13-04-2013 23:25 ]


    antwnispatra
    28.10.2010, 18:44

    Παράθεση:

    Το μέλος antwnispatra στις 28-10-2010 στις 18:39 έγραψε...

    "ΑΟΡΙΣΤΕΣ ΝΟΤΕΣ"

    Κάθε Τρίτη 18.00-20.00 και κάθε Σάββατο 00.00-02.00 σας περιμένω στη μουσική παρεούλα μας να χαλαρώσουμε μετά μουσικής,κουβεντούλας και καλής παρέας στο τσατ του μουσικού μας παραδείσου!!!



    Την Παρασκευή 29/10 θα καλύψω το μεγάλο κενό που αφήνει ο deos καθώς θα βρεθεί στη συμπρωτεύουσα για τη συνάντηση των μελών του M.H.

    20.00-22.00 λοιπόν θα έχουμε  "ΑΟΡΙΣΤΕΣ ΝΟΤΕΣ".


    antwnispatra
    12.11.2010, 15:55

    Παράθεση:

    Το μέλος antwnispatra στις 28-10-2010 στις 18:39 έγραψε...

    "ΑΟΡΙΣΤΕΣ ΝΟΤΕΣ"

    Κάθε Τρίτη 18.00-20.00 και κάθε Σάββατο 00.00-02.00 σας περιμένω στη μουσική παρεούλα μας να χαλαρώσουμε μετά μουσικής,κουβεντούλας και καλής παρέας στο τσατ του μουσικού μας παραδείσου!!!



    Σήμερα εκτάκτως 18.00 - 20.00 θα καλύξω το κενό του xristos_rock και θα σας κάνω παρέα με τις ΑΟΡΙΣΤΕΣ.H σημερινή εκπομπή έχει ένα κακό(παραπανω?) σε σχέση με όλες τις προηγούμενες...

    Θα είναι "κλειστή" στις μουσικές σας επιθυμίες,διότι θα παιχτεί ένα έτοιμο πρόγραμμα που ετοίμασα και θα είναι εξαιρετικά αφιερωμένη...

    Ελπίζω να έχω την παρέα σας....


    antwnispatra
    02.12.2010, 10:44

    Το Σάββατο 4/12 οι Αόριστες Νότες θα τραβήξουν μια νοητή γραμμή που η άλλη άκρη της θα αγγίζει το μικρόφωνο της Αναστασίας(SILIA).Σε link λοιπόν με το Κουκουτσοχώρι,αυτό το Σάββατο θα έχω παρέα στον αέρα του μουσικού μας παραδείσου την Αναστασία με την πολύχρονη παρουσία της μπροστά στα μικρόφωνα,την καλή της διάθεση και την "ταξιδιάρα" φωνή...

    Ετοιμαστείτε λοιπόν για πολλά κέφια,πολλά πειράγματα και ακόμα περισσότερο χορό!!!

    Στις 00.00 το βράδυ του Σαββάτου και για δύο(τουλάχιστον) ώρες SILIA-ANTWNISPATRA σας περιμένουμε να γίνουμε όλοι μαζί...κουκούτσι!!!


    sillia
    02.12.2010, 11:02

    {#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}

    Ασε εμένα{#emotions_dlg.whistling}

    Τον πρόεδρο Coolτον σκέφτηκες?

    {#emotions_dlg.nono}

    Ας τον προσπεράσουμε και αυτόν{#emotions_dlg.lol}

    Την γραμματέα{#emotions_dlg.smartass} την σκέφτηκες έστω και για λίγο?

    {#emotions_dlg.nono}

    Τα κουκούτσια InnocentInnocentInnocentInnocentInnocent

    {#emotions_dlg.nono}

    Να γίνουμε ΚΟΥΚΟΥΤΣΙ?{#emotions_dlg.rolleyes}Και με ΑΟΡΙΣΤΕΣ νότες{#emotions_dlg.rolleyes}

    Δώσε την μετάφραση{#emotions_dlg.lol} πριν τιγκάρει το κυτίο παραπόνων απο κουκουτσομηνύσεις{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}

    {#emotions_dlg.inlove}

    εγώ για να ξέρεις θα είμαι στα κουκουτσοέδρανα {#emotions_dlg.tt2}


    mary_omikron
    02.12.2010, 11:50

    Εγώ θα είμαι εκεί και θα φέρω και ένα καλάθι κεράσια απ το χωριό, για να μαζέψουμε τα κουκούτσιααααα... χαχαχαα... περιμένουμε την σύμπραξη-εγγύηση{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.beer}



    mary_omikron
    02.12.2010, 12:07

    Και για να μην πείτε οτι είναι χειμώνας και δεν έχει κεράσια, θα κρατάω και κουκούτσια απο χουρμάδες που υπάρχουν...


    rouli726
    02.12.2010, 15:52

    Παράθεση:

    Το μέλος antwnispatra στις 02-12-2010 στις 10:44 έγραψε...

    Το Σάββατο 4/12 οι Αόριστες Νότες θα τραβήξουν μια νοητή γραμμή που η άλλη άκρη της θα αγγίζει το μικρόφωνο της Αναστασίας(SILIA).Σε link λοιπόν με το Κουκουτσοχώρι,αυτό το Σάββατο θα έχω παρέα στον αέρα του μουσικού μας παραδείσου την Αναστασία με την πολύχρονη παρουσία της μπροστά στα μικρόφωνα,την καλή της διάθεση και την "ταξιδιάρα" φωνή...

    Ετοιμαστείτε λοιπόν για πολλά κέφια,πολλά πειράγματα και ακόμα περισσότερο χορό!!!

    Στις 00.00 το βράδυ του Σαββάτου και για δύο(τουλάχιστον) ώρες SILIA-ANTWNISPATRA σας περιμένουμε να γίνουμε όλοι μαζί...κουκούτσι!!!



    ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑ{#emotions_dlg.clap}


    antwnispatra
    02.12.2010, 16:16

    Παράθεση:

    Το μέλος sillia στις 02-12-2010 στις 11:02 έγραψε...

    {#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}

    Ασε εμένα{#emotions_dlg.whistling}

    Τον πρόεδρο Coolτον σκέφτηκες?

    {#emotions_dlg.nono}

    Ας τον προσπεράσουμε και αυτόν{#emotions_dlg.lol}

    Την γραμματέα{#emotions_dlg.smartass} την σκέφτηκες έστω και για λίγο?

    {#emotions_dlg.nono}

    Τα κουκούτσια InnocentInnocentInnocentInnocentInnocent

    {#emotions_dlg.nono}

    Να γίνουμε ΚΟΥΚΟΥΤΣΙ?{#emotions_dlg.rolleyes}Και με ΑΟΡΙΣΤΕΣ νότες{#emotions_dlg.rolleyes}

    Δώσε την μετάφραση{#emotions_dlg.lol} πριν τιγκάρει το κυτίο παραπόνων απο κουκουτσομηνύσεις{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}

    {#emotions_dlg.inlove}

    εγώ για να ξέρεις θα είμαι στα κουκουτσοέδρανα {#emotions_dlg.tt2}



    Η μετάφραση θα δωθεί το Σαββατόβραδο!!!Όσοι πιστοί(και άπιστοι) προσέλθετε.Είσοδος ΔΩΡΕΑΝ!!!


    antwnispatra
    04.12.2010, 23:01
    Σε λίγα λεπτά στον αέρα του μουσικού μας παραδείσου,παρέα με τη γνωστή σε όλους σας silia...
    alkyoni
    05.12.2010, 00:06

    {#emotions_dlg.walkman}Καλη εκπομπηηη!!!{#emotions_dlg.walkman}
    Αν και ΣαββατοΚυριακο και τα Κουκουτσακια ειναι σε ρεπο τετοιες μερες {#emotions_dlg.rolleyes}....σας προλαβα!{#emotions_dlg.thumbup}.... Τελος, σαν γραμματεας {#emotions_dlg.smartass},  μου επιτρεπεται να κανω μια διορθωσις...?  Η γνωστη sillia γραφεται με 2 ll και οχι με 1 !!! {#emotions_dlg.biggrin}{#emotions_dlg.tt2}
    Φιλιααά στην Πατρα!!!{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.inlove}


    mary_omikron
    05.12.2010, 10:14

    Ωραία εκπομπή Αντώνη και Σίλλια... "δέσατε" πολύ καλά προς μεγάλη μας ευχαρίστηση..Smile


    antwnispatra
    05.12.2010, 15:34

    Παράθεση:

    Το μέλος alkyoni στις 05-12-2010 στις 00:06 έγραψε...

    {#emotions_dlg.walkman}Καλη εκπομπηηη!!!{#emotions_dlg.walkman}
    Αν και ΣαββατοΚυριακο και τα Κουκουτσακια ειναι σε ρεπο τετοιες μερες {#emotions_dlg.rolleyes}....σας προλαβα!{#emotions_dlg.thumbup}.... Τελος, σαν γραμματεας {#emotions_dlg.smartass},  μου επιτρεπεται να κανω μια διορθωσις...?  Η γνωστη sillia γραφεται με 2 ll και οχι με 1 !!! {#emotions_dlg.biggrin}{#emotions_dlg.tt2}
    Φιλιααά στην Πατρα!!!{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.inlove}



    Άργησες αλλά έκανες σωστή διόρθωση!Η γραμματέας κάνει ακόμα μια φορά το καθήκον της πολύ σωστά!Ευχαριστούμε πολύ για τη βοήθεια γενικότερα.{#emotions_dlg.clap}


    antwnispatra
    05.12.2010, 15:36

    Παράθεση:

    Το μέλος mary_omikron στις 05-12-2010 στις 10:14 έγραψε...

    Ωραία εκπομπή Αντώνη και Σίλλια... "δέσατε" πολύ καλά προς μεγάλη μας ευχαρίστηση..Smile



    Να είσαι καλά Μαίρη μου,και εμείς ευχαριστούμε πολύ για την ακρόαση και τα καλά σου λόγια.

    Όντως βγήκe πολύ όμορφο δέσιμο και περάσαμε πολύ όμορφα και εμείς μαζί σας μέσω της επικοινωνίας του τσατ.


    -----------------
    ΤΑ ΜΥΑΛΑ,ΤΑ ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ,ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΑ...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : antwnispatra στις 05-12-2010 15:40 ]


    sillia
    05.12.2010, 21:24

    Ήταν η παρέα σας τόσο ευχάριστηSmile άλλο τόσο καλός  ο Αντώνης {#emotions_dlg.rolleyes}

    και όλο αυτό βγήκε θετικά on air{#emotions_dlg.walkman}

    Προσωπικά σας ευχαριστώ για το όμορφο Σαββατόβραδο όλους {#emotions_dlg.inlove}και τον Αντώνη για την τιμή να με φιλοξενήσειSmile

    Τελικά δεν χρειάζεται και πολλά ο άνθρωπος για να νοιώσει όμορφαWink

    φιλάκια

    ΑναστασίαCool


    rouli726
    06.12.2010, 00:35

    Να δώσω κι εγώ με τη σειρά μου τα συγχαρητήρια για την υπέροχη ραδιοφωνικά σύμπραξη που μας χαρίσατε!

    Αντώνη μπράβο!

    Περιμένουμε κι άλλες τέτοιες εκπλήξεις από σένα φίλε!


    alkyoni
    06.12.2010, 00:47

    Και μια αναμνηστικη φωτο απο την ομορφη ραδιοφωνικη παρεα χθες βραδι!!Wink
    Ευχαριστουμε πολυ antwnispatra{#emotions_dlg.beer} και sillia!!!{#emotions_dlg.beer}
    Πιειτε αφοβα....ειναι χωρις αλκοολ!!!!{#emotions_dlg.tt2}





    επισυναπτόμενα: antwnispatra on air - 4-12-2010_01.05_guest sillia_.jpg 
    antwnispatra
    06.12.2010, 11:20

    Σας ευχαριστώ ακόμη μια φορά.Ξεκινώντας από τη sillia για την αποδοχή της πρόσκλησης και την υπέροχη ραδιοφωνική παρέα της,την alkyoni για τη βοήθεια στον τρόπο δημιουργίας της "γέφυρας" αλλά και την ηχογράφηση,και φυσικά όλο το παρεάκι που μας ανέχτηκε για σχεδόν 3 ώρες...

    Ευχαριστώ και τον abubathealien για τα λεπτά που μας χάρισε από το χρόνο του.

    Αποδείχτηκε περίτρανα πόσο μεγάλο ρόλο παίζει η επικοινωνία στο ραδιόφωνο και πως δύο παραγωγοί είναι σαφώς πιο ευχάριστο άκουσμα από έναν.

    {#emotions_dlg.walkman}

    [url=http://rapidshare.com/files/435042391/antwnispatra_on_air_-_Radio_MusicHeaven_-_4-12-2010_23.20-02.07__guest_sillia_.mp3]Για όποιον έχει το "βίτσιο" να μας ακούσει σε κονσέρβα,μπορεί να την βρει εδώ.[url] {#emotions_dlg.walkman}


    -----------------
    ΤΑ ΜΥΑΛΑ,ΤΑ ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ,ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΑ...

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : antwnispatra στις 06-12-2010 11:28 ]


    antwnispatra
    07.12.2010, 17:15

     

     

    Κατά τις 18.00 αναμένεται να μου εκδώσει βίζα ο presvis77 ώστε να μπορέσω να ταξιδέψω στον αέρα του μουσικού μας παραδείσου.Το ταξιδι θα έχει διάρκεια 2 ώρες.Πάρτε τα διαβατήρια ανά χείρας,περάστε την πύλη μας και πάμε..........πίσω!!!!!!!

    Δεκαετία του 80 σου ερχόμαστε...

    Υ.Γ.:Ντισκομπάλες προαιρετικά...





    επισυναπτόμενα: disco_ball_568.jpg 
    antwnispatra
    10.12.2010, 15:03

    Χωρίς πολλά λόγια,καθότι καθυστέρησα ελαφρώς ...απλά θα πω πως ξεκινάμε εντός 2-3 λεπτών...