ελληνική μουσική
    682 online   ·  210.832 μέλη

    Ρωτήστε τον Κώστα Σμοκοβίτη

    AlfaWolf
    11.11.2010, 20:54

    Ο Κώστας Σμοκοβίτης με τιμά με την πρόσκληση του στο προσωπικό του Studio στα Καμένα Βούρλα όπου θα κουβεντιάσουμε πίνοντας χαλαρά το ουζάκι μας

    'Οποιος θέλει να ρωτήσει κάτι τον μεγάλο αυτόν καλλιτέχνη μπορεί να καταθέσει άδω την ερώτηση του μέχρι την Δευτέρα 15/11/10

     





    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : AlfaWolf στις 11-11-2010 20:54 ]


    επισυναπτόμενα: kwstos smokovitis.jpg 
    kwstasagas
    11.11.2010, 21:21

    Είναι τόσος ο σεβασμός μου και ο θαυμασμός μου όχι μόνο για τη σπάνια φωνή του αλλά και για το ήθος του και την ακέραιη προσωπικότητά του, στοιχεία που διατηρεί μέχρι και σήμερα που ... πραγματικά δεν μού βγαίνει να τον ρωτήσω κάτι !!! Ένα μόνο : να είναι γερός και υγιής για πολλά - πολλά χρόνια και να τού πηγαίνουν όλα καλά στην προσωπική του ζωή, που πλέον εκτυλίσσεται εκεί στα Καμμένα Βούρλα.

    Και να σάς πω και την άποψή μου κύριε Σμοκοβίτη .... Χίλιες φορές καλύτερα στην επαρχία, με την ήρεμη ζωή της, παρά στην "ζούγκλα" της Αθήνας, με τα "θηρία" που είναι έτοιμα να σε κατασπαράξουν .....

    Α, και κάτι ακόμη : Για μένα ήσασταν, είσαστε και θα είστε μια από τις ωραιότερες, τις πιο καθάριες ανδρικές φωνές που έβγαλε η Ελλάδα. Τελεία και παύλα .....  

     


    https://www.youtube.com/watch?v=ZEwuyxXKziE

    Link
    >
    AlfaWolf
    12.11.2010, 11:04

    Σ ευχαριστώ Κώστα μου για την απάντηση σου

    Και σε άλλα ποστ από τα γραφόμενα σου διαφαίνεται η συμπάθεια και η εκτιμηση σου στον Κώστα Σμοκοβίτη μιας και στο Wolf On Air o καλεσμένος διαβάζει μόνος του τις ερωτήσεις από κάθε μέλος και απαντά, θα σε διαβάσει και θα φτάσει σε εκείνον η άποψη-γνώμη σου

    έχεις ωστόσο την ευκαιρία μέχρι την Δευτέρα (αν σου βγει τελικά Smile ) να του θέσεις όποια ερώτηση θέλεις, 

    μην την πετάς Wink

    και πάλι σε ευχαριστώ {#emotions_dlg.thumbup}

     {#emotions_dlg.beer}

     


    AlfaWolf
    15.11.2010, 15:59

    Σήμερα 00:00 τελιώνει η προθεσμία για καταθεση ερωτήσεων.


    mary_omikron
    15.11.2010, 19:55

    Νικόλα παρακαλεσε εκ μερους μου τον κ.Σμοκοβιτη να μας πει κατι πανω στο "Μανιφεστο"... για την συνεργασια με Ρασουλη... και αν θεωρει οτι στο στιχο υπαρχουν και δικοι του "προσδιορισμοι" πορειας και ζωης...

    Εκτος απο τα τραγουδια που ζητησα να ακουσω διαβιβασε του σε παρακαλω τον απεριοριστο θαυμασμο μου και τις μνημες μου, οταν τραγουδουσαμε σε ολες τις παρεες τον "ηλιο" και τον "κοσμα"


    AlfaWolf
    15.11.2010, 20:42

    Με χαρά θα το κάνω Μαιρη μου !!!

    Σ ευχαριστώ !!!


    AlfaWolf
    16.11.2010, 03:35

    Μην Αφήσετε άλλη ερώτηση

    Έληξε η προθεσμία για καταθεση ερωτήσεων

    Σας ευχαριστώ .Smile