ελληνική μουσική
    900 online   ·  210.851 μέλη

    Tο Ταδε Εφη αληθευει?

    frufru
    20.02.2005, 15:54
    Βρε παιδια στο Ταδε Εφη αληθευει αυτο που ειπε η Δημητριου???????????
    Η γενικοτερα την εχουν παρει στο ψιλο την κακομοιρα και βγαζουν ανεκδοτακια?
    Αληθεια απορω δεν κανω πλακα ας μου πει καποιος.....



    composer
    20.02.2005, 20:13
    Και εγώ πιστεύω ότι δεν τα έχει πεί όλα εκείνα που της καταλογίζουν της Δημητρίου....μπορεί να μην έχει τελιώσει πανεπιστήμια κλπ αλλά είναι αυθεντική και δεν ντρέπεται γι αυτό που είναι!

    ΥΓ...Φωτια στα σαββατόβραδα..
    χαχαχαχα!
    frufru
    20.02.2005, 22:56
    Για να μην παρεξηγουμαστε η Δημητριου δεν μου αρεσει οπως και ολου αυτου του ειδους η μουσικη...
    Απλα καποια λεγομενα μου φαινονται απιστευτα οτι τα εχει πει ανθρωπος...

    ΥΓ: Φωτια σε καθε μερα και νυχτα.....
    marlene
    21.02.2005, 04:51
    Εχω ακούσει για τα διάφορα κουφά που έχει πει κατα καιρούς.

    Πιστέυω όμως ότι το μεγαλύτερο λάθος της είναι ότι προσπαθεί να δέιξει ότι διάθέτει γνώσεις που δεν έχει και για αυτό τον λόγο κάνει αυτά τα λάθη.

    Κατά τα άλλα άσχετα από το είδος της μουσικής που τραγουδάει είναι από όσο έχω δεί αυθεντική σαν προσωπικότητα και κάπου την παραδέχομαι τουλάχιστον για την μαχητικότητα και την επιμονή που έχει δείξει τόσα χρόνια για να μπορεί να κρατήσει και το κοινό της.

    Δεν ξέρω αν συμφωνείτε μαζί μου ότι αν αφορίζουμε κάποιους καλλιτέχνες είναι σαν αφορίζουμε και το κοινό τους. Και το κοινό αυτό που υπάρχει και στηρίζει τους όποιους καλλιτέχνες είναι γενικότερα αποτέλεσμα της κουλτούρας που υπάρχει στην Ελλάδα. Και η κα Αντζελα Δημητριου είναι ένας από τους εκφραστές της...!

    Είτε μας αρέσει αυτό είτε όχι.
    jazzer79
    21.02.2005, 09:31
    ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΟΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΓΕΛΑΣΕΙ ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ-ΚΑΠΟΙΑ ΙΣΧΥΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΟΧΙ.ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΕΙΔΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΠΟΥ ΕΙΠΕ: ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΡΙΑΣ "ΛΑ ΜΟΥΝΙ" ΠΟΥ ΣΤΑ ΓΑΛΛΙΚΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΝΥΧΤΑ!!! ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ!!!! ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟ ΚΑΝΕ ΑΣΥΝΑΙΣΘΗΤΑ, ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΕΙΔΕ ΠΩΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΕΤΣΙ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!! ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΥΠΟΤΙΜΑ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΝΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ.....ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ (ΟΥΡΑΝΕ,ΦΩΤΙΑ ΣΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΑ,ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑΡΘΩ ΝΑ Σ'ΑΡΠΑΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΤΛ....)ΜΠΟΡΕΙ ΣΑΝ ΑΤΟΜΟ ΝΑ ΜΗ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥΞΕ ΚΑΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ!