ελληνική μουσική
    740 online   ·  210.849 μέλη

    Ενδιαφέρουσες στατιστικές

    Japan88gr
    26.11.2010, 00:21

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     


    ORFEASMIRSINIS
    26.11.2010, 01:35

     Για το M.H, καμιά στατιστική,τίποτα?


    jorge
    26.11.2010, 13:41
    Προτείνετε κανένα τέτοιο γκάλοπ και θα το ανεβάσουμε στη Δημοσκόπηση :)
    jj7
    26.11.2010, 15:29
    Νέα εταιρία δημοσκοπήσεων nicolo statistics...??!!??
    ORFEASMIRSINIS
    26.11.2010, 15:56

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 26-11-2010 στις 13:41 έγραψε...

    Προτείνετε κανένα τέτοιο γκάλοπ και θα το ανεβάσουμε στη Δημοσκόπηση :)

     Πολλά τέτοια φίλε μου,δημιουργά του M.H.."Οπως,ποιό είναι το βασικό όργανο που παίζουν τα μέλη,πόσα και ποιά 'οργανα παίζουν εκτός του βασικού,πόσες ώρες την ημέρα αφιερώνουν στην εξάσκηση,πόσοι έχουν δισκογραφική δουλειά,πόσοι έχουν κύριο επάγγελμα του μουσικού,σε ποιούς επαγγελματικούς χώρους κινούνται τα μέλη και πολλά πολλά άλλα και όλα σε απόλυτα νούμερα και ποσοστιαίες μονάδες καθώς και γραφήματα.Λέω τώρα ...


    despinakontogianni
    26.11.2010, 16:34

    Παράθεση:

    Το μέλος Japan88gr στις 26-11-2010 στις 00:21 έγραψε...



     

    Νομίζω πως μπορώ να είμαι περήφανη που ανήκω στη δεύτερη κατηγορία! {#emotions_dlg.biggrin}


    o-Zone
    27.11.2010, 00:34

    Παράθεση:

    Το μέλος zeta490 στις 26-11-2010 στις 22:31 έγραψε...

    Εμένα μου έκανε εντύπωση το δάνειο για το ανοιχτό πανεπιστήμιο! Μα τώρα σοβαρά, ποιος λογικός άνθρωπος θα πάρει δάνειο για να σπουδάσει στη σημερινή εποχή; Ειδικά, όταν είναι αμφίβολη η συνέχεια; Κάτι τέτοια βλέπω και τραβάω τα μαλλιά μου!



     

    Είναι απολύτως λογικό. Κάποιος που δεν έχει την οικονομική άνεση να πληρώσει τα δίδακτρα του πανεπιστημίου του, θα δανειστεί τα δίδακτρα και θα τα αποπληρώσει μετά την αποφοίτησή του και αφού βρεί δουλειά. Είναι πολύ γνωστή και καθιερωμένη αυτή η τακτική στην Αγγλία και νομίζω και στις ΗΠΑ, που τα πανεπιστήμια-κολέγια δεν είναι στη "δωρεάν παιδεία".

    Αν παρακολουθήσεις τις ειδήσεις θα διαπιστώσεις ότι οι εξεγέρσεις και τα επεισόδια στο Λονδίνο και γενικά στη Αγγλία αφορούν κυρίως σε φοιτητές που έχουν δανειστεί για να σπουδάσουν και τώρα η κυβέρνηση θέλει να αυξήσει τα δίδακτρα των πανεπιστημίων τους (άρα και το δανεισμό τους).

    Δές αυτό για να πάρεις μια ιδέα...

    Κακομελέτα και έρχεται οσονούπω και προς τα δώ, με τη "μεταρύθμιση"-απορύθμιση του μνημονίου!{#emotions_dlg.mad}


    o-Zone
    27.11.2010, 13:10

    Παράθεση:

    Το μέλος zeta490 στις 27-11-2010 στις 12:11 έγραψε...

    Και δεν μου λες, αν δεν βρεις δουλειά ποιος θα πληρώσει το χρέος σου; Και πες ότι βρίσκεις δουλειά, δεν θα θέλεις το μισθό σου για να περάσεις, θα τον έχεις να πληρώνεις μια ζωή το χρέος; Μη με δουλεύεις τώρα!!!



    OFF-TOPIC

    Σωστές οι απορίες σου, αλλά υπάρχουν εγγυήσεις για τις τράπεζες (τριτεγγυητές) και κάποιοι "ευνοϊκοί" όροι για την αποπληρωμή του δανείου (περίοδος χάριτος, κλπ.).  Μη το εξετάζεις μόνο με βάση το δέικτη της ανεργίας και τη πραγματικότητα στην Ελλάδα. Οι πιθανότητα να βρεί ένας απόφοιτος πανεπιστημίου δουλειά αμέσως μετά την αποφοίτηση του στην Αγγλία, είναι πολύ μεγαλύτερη απ'ότι στην Ελλάδα... Και πάντως, θα βρεί μια αξιοπρεπή δουλειά μέσα σε εύλογο χρονικό διάστημα. Εδώ υπάρχουν πολλοί άνεργοι με διδακτορικά! Αυτό είναι αδιανόητο σε προηγμένες χώρες!

    Θα μπορούσα να σου πώ κι άλλα, όμως είμαστε ήδη εκτός θέματος...

    ΤΕΛΟΣ OFF-TOPIC


    Conspiratus
    30.11.2010, 22:52

    Για οποιαδήποτε απορία σας.... περιμένω πμ!!! χαχαχαχαχαχαχα {#emotions_dlg.rockon}{#emotions_dlg.tt2}