ελληνική μουσική
188 online   ·  202.035 μέλη

Τα ωραιότερα Χριστούγεννα!

zeta490
Συγχορδία Μινόρε
Chat
30.11.2010, 15:08

Πως θα θέλατε να περάσετε τα φετινά Χριστούγεννα, και ποιες κρυφές σας επιθυμίες θα θέλατε να εκπληρωθούν;

ORFEASMIRSINIS
Φθασμένος
Chat
30.11.2010, 15:26

... θα βαθμολογηθούμε ?  {#emotions_dlg.excl}  {#emotions_dlg.biggrin}

zeta490
Συγχορδία Μινόρε
Chat
30.11.2010, 15:36

Όχι, δεν έχει βαθμολογία! Απλά είμαι περίεργη! Εννοείται ότι θα πω και εγώ στο τέλος!

zeta490
Συγχορδία Μινόρε
Chat
30.11.2010, 19:38

Γιώργο είμαι περίεργη, γιατί το κατέταξες σ΄αυτή την κατηγορία; Τόσο αστείο σου φαίνεται το θέμα; Και μια και λέμε για αστεία, δεν είδα κανέναν να σχολιάσει το ανέκδοτο μου σ΄αυτή την κατηγορία! Λέμε τώρα! Πάντως, όσον αφορά το θέμα μου, αν υπονοείς ότι λόγο κρίσης θα κάνουμε δράμα Χριστούγεννα, καταλαβαίνω που το πας! Αλλά για αυτό το λόγο έβαλα αυτό το θέμα. Για να δω, πως θα θέλατε να τα περάσετε, όχι πως θα τα περάσετε! Έχει σημασία αυτό που λέω!

ApoLa
Περαστική Νότα
Chat
02.12.2010, 04:18

Θα έστελνα το υπηρετικό προσωπικό μου να ανοίξει το σαλέ μου στο Γκστάντ και θα μάζεα όλο το MH (χωρίς καμμία εξαίρεση) και ενώ το τζάκι θα έκαιγε, θα είχαμε κεριά, κρασί κόκκινο και θα τρώγαμε φοντύ τυριών, ενώ η zeta490 θα άρχιζε την ανάγνωση του βιβλίου της και κάθε φορά και ένα άλλο μέλος θα αναλάμβανε την ανάγνωση του επόμενου κεφαλαίου. Μετά από αυτό θα ακολουθούσε συζήτηση για το βιβλίο και μετά μπάνιο στην  εσωτερική θερμαινόμενη πισίνα ενώ έξω θα έριχνε χιόνι. Η πισίνα θα περικλειόταν από γιαλί έτσι ώστε να έχουμε υπέροχη θέα και να μπορεί η συγγραφεύς να εμπνευστεί για το καινούργιο έργο της ... Το μουσικό χαλί σε όλα αυτά θα ήταν το "Θέλω να ρίχνει χιόνι όταν ξανάρθεις"

και το"ξεφυλίζοντας απόψε τα όνειρά μου"

Δεν είναι ονειρικό;

zeta490
Συγχορδία Μινόρε
Chat
02.12.2010, 09:29

Αγαπητέ μου Apola, μπορώ να πω ότι διαβάζεις τη σκέψη μου! Δεν θα μπορούσα να σκεφτώ κάτι καλύτερο! Ευτυχώς που υπάρχουν και τα όνειρα...Για να δούμε, τα υπόλοιπα παιδιά τι θα γράψουν...

zeta490
Συγχορδία Μινόρε
Chat
03.12.2010, 22:46

Δεν βλέπω θετική ανταπόκριση! Γιατί βρε παιδιά; Η ζωή θέλει χαμόγελο! Ότι και αν συμβαίνει! Λοιπόν, για μένα τα ιδανικά Χριστούγεννα θα ήταν, αν είχα τη δυνατότητα να ταξιδέψω στο Παρίσι!!! Με καλή παρέα, εννοείται!