ελληνική μουσική
    708 online   ·  210.848 μέλη

    Αληθευει για την Γιαννα?

    piterpiano
    23.02.2005, 17:04
    προχτες ακουσα οτι η αγγελοπουλου-δασκαλακη πεθανε!!!αληθευει κατι τετοιο η ραδιοαρβυλα ειναι?ειναι αρρωστη,ξερει κανεις τιποτα?

    rapunzel
    24.02.2005, 09:51
    Χθες διάβασα στο "Φίλαθλο" ότι επέστρεψε από τη Ζυρίχη (νομίζω) ευδιάθετη - ευδιάθετη, άρα μπούρδες αυτά που ακούγονταν, κι ευτυχώς, δηλαδή.
    XeniaRodo
    24.02.2005, 10:37
    Eμένα μου είπαν προχθές ότι -από έγκυρη πηγή- είναι άρρωστη πολύ, αλλα δεν θέλουν να μαθευτεί. Tο είπαν και οι ειδήσεις έμαθα...
    GL
    24.02.2005, 18:36
    πω πω ρε παιδια....τρεμουλο μ'επιασε για την γιαννα....δεν θα φαω το βραδυ...
    παντως ξεχωρα της πλακας καλα να ειναι η γυναικα & παντα σιδερενια...πριν λιγο καιρο αυτη ετρεχε για ολους μας...τωρα ολοι την λιδωρουν & την λυπουνται...τι σου ειναι η ριμαδα η ζωη...οσα λεφτα κι αν εχεις...
    piterpiano
    24.02.2005, 21:09
    xenia mallon afto pou les ine.akousa oti to kratna eptasfragisto mystiko den kserw ton logo omws
    oly
    16.05.2005, 19:02
    Λέγεται ότι έχει καρκίνο...Να τι κάνουν οι πλαστικές...
    (αν είναι αλήθεια,βέβαια)
    eneni
    16.05.2005, 22:31
    ε ρε παιδια και τι; αν ειναι αρρωστη θα έπρεπε να βγάλει ανακοίνωση δηλαδή; δεν ειναι ανάγκη να δημοσιοποιούνται και ολα...
    vouliakis
    16.05.2005, 23:13

    Σίγουρα, την κ. Αγγελοπούλου αρκετοί τη νοιώθουν “δικό τους άνθρωπο”.
    Αυτό το δείχνει και η συχνή αναφορά σ’ αυτή, με το μικρό της όνομα.

    Λογικό είναι λοιπόν αρκετοί να “νοιάζονται” και να αναρωτιούνται αν διάφορες φήμες είναι αληθινές.

    Η γνώμη μου είναι ότι θα έπρεπε να προσέχουμε τι λέμε και τι γράφουμε.
    Καλό θα ήταν αυτά να προέρχονται από έγκυρες πηγές τις οποίες θα πρέπει και να αναφέρουμε.

    Κάθε τι άλλο, κρύβει τον κίνδυνο να γίνει το forum κουτσομπολίστικο (βλέπε: αναξιόπιστο), με όσα αυτό συνεπάγεται.



    Dimitris_UK
    27.06.2005, 13:05
    Την κυρία Γιάννα την νιώθουμε δικό μας άνθρωπο...

    Τί κρίμα να μην νιώθει κι εκείνη έτσι ώστε να μοιραζόμασταν οοοοολοι μαζί τα φράγκα που μάζεψαν από τους Ολυμπιακούς Αγώνες.

    Αλλά ξέχασα, εμείς θα πληρώσουμε τα 12 δις ΕΥΡΩ του χρέους που μας άφησαν οι Ολυμπιακοί όταν εκείνη θα απολαμβάνει την καινούργια της βίλα στο Ψυχικό (τελείως κιτς όμως-στρογγυλή) αξίας δεκάδων εκατομμυριων ΕΥΡΩ (!!!) και θα κάνει βόλτες με το ελικοπτεράκι της στα εξοχικά σε Μύκονο και θα ξοδεύει 200.000 ΕΥΡΩ για ένα 4ήμερο στην Ελβετία (Travel Plan πριν 9 μήνες).

    ΡΕ ΟΥΣΤ!!!!!
    EffieKakaflika
    27.06.2005, 13:47
    Είχα ακούσει κι εγώ από έγκυρη πηγή πριν 4 μήνες ότι πέθανε (πάλι..καλά πόσες φορές πεθαίνει η γυναίκα;;;) Από γιατρό της κλινικής που νοσηλεύτηκε...
    Τελικά βρέθηκε ότι ήταν αρβύλα... Πάντως όπου υπάρχει καπνός θα υπάρχει και κάποια φωτιά...Έχει καρκίνο απ'όσο ξέρω... Κρίμα η κυριούλα... Αλλά δεν είναι και δικός μας άνθρωπος...
    faltsoo
    27.06.2005, 14:03
    who the fuck is gianna ?

    SMOKIE