ελληνική μουσική
    825 online   ·  210.851 μέλη

    35 λόγοι που πρέπει οι γυναίκες να διαβάσουν...

    gate
    25.02.2005, 22:13
    Μαρία υπέροχα..!

    Χριστινάκι, καλά τα λες... Έτσι ν' ανάβουν λίγο τα αίματα. Το γυναικείο φύλο σε ευγνωμονεί που το εκπροσώπησες επάξια...
    vaninoui
    26.02.2005, 16:05
    " Τέλος καλό,'ολα καλά "

    eva
    27.02.2005, 12:42
    An kai to 8ema to jekinise to vaninoui kai tin tsouxteri apantisi tin edwse i xristina, i pio kali simmetoxi sto forum itan sigoura auti tis marias!

    P.S. Vaninoui tan exoume na kanoume me tetoia 8emata pote tpt den teleiwnei kai sigoura oxi kala. Apla 3exnietai sygkatabatika.
    vaninoui
    28.02.2005, 00:14
    Επικαλουμε δικηγορο




    Gate helppppp
    gate
    28.02.2005, 02:09
    Μην ανησυχείς Vaninoui, η δικάσιμος πάει κανένα χρόνο μετά...
    Μέχρι τότε θα έχουν καταλαγιάσει τα πνεύματα...

    Πάντως, την ώρα της κρίσης...καλό θα ήταν να συμβουλευτείς άντρα δικηγόρο, γιατί εγώ θα είμαι με τα κορίτσια....
    vaninoui
    28.02.2005, 02:16
    χεχεχε

    Αυτο σιμαινει Δικαιοσυνη?

    "Face Your Fears,Live Your Dreams"


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: vaninoui on 28-02-2005 02:17 ]
    jorge
    28.02.2005, 11:59
    Κάτω τα χέρια από τις γυναίκες.
    Ένας από τους βασικότερους λόγους ακολουθεί...



    KIT_KAT
    28.02.2005, 12:03
    Έεεεετσι, μαζί μας είσαι Jorge! Κάτω τα χέρια από την Καϊλή. Φάτε μάτια ψάρια δηλαδή
    yiannisyiannis
    28.02.2005, 14:58
    Είμαι ο μοναδικός άνδρας που δεν του αρέσει η Καϊλή;
    XeniaRodo
    28.02.2005, 15:11
    Tι ειναι αυτη ρε παιδια?
    μοντέλα?
    KIT_KAT
    28.02.2005, 15:27
    Μια συμφοιτήτρια από την πολυτεχνική του ΑΠΘ
    falimento
    28.02.2005, 16:13
    Ό,τι και να λέτε πάντως στο οδήγημα έχετε μείνει λίγο πίσω...

    Σας παραπέμπω στο ανάλογο topic


    Ξένια, όσο για την ωραιοτάτη (Jorge μαζί σου!) Καϊλή δεν αποτελεί μοντέλα αλλά Βουλευτή!!

    Απόφοιτος της Αρχιτεκτονικής και βουλευτής του αντιπολιτευτικού κόμματος -(κόμματος είναι η ίδια βεβαίως! )-

    Τώρα βέβαια σαν βουλευτίνα δεν ξέρω αν κάνει και τίποτα αλλά μόνο και μόνο να βλέπεις τέτοια στη Βουλή σου φτιάχνει το κέφι!


    Ορίστε και η webpage της Eυούλας


    yiannisyiannis
    28.02.2005, 16:38
    Δεν ξέρω αν ζημιώθηκε το Ελληνικό Κοινοβούλιο, πάντως η κυρία Καϊλή δεν είναι βουλευτής. Ήταν όντως υποψήφια με το ΠΑΣΟΚ, απέτυχε όμως να εκλεγεί και μέχρι δευτέρας ευκαιρίας λέει...τις ειδήσεις σε ιδιωτικό κανάλι.


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: yiannisyiannis on 28-02-2005 16:38 ]
    mmm
    28.02.2005, 16:47
    Από κάτι τέτοιες ξεκινάνε τα ανέκδοτα για τις ξανθιές... Γι' αυτήν είχε βγει προεκλογικά το φοβερό :
    -Γιατί η Καϊλή οταν της κάνουν ερωτήσεις στα "παράθυρα", κοιτάει πρώτα κάτω και μετά απαντάει ;
    - Γιατί της στέλνουν τις απαντήσεις με SMS στο κινητό !
    jorge
    28.02.2005, 17:05
    Κάθε Σάββατο στις 14.00...


    Όλοι MEGA
    falimento
    28.02.2005, 17:38
    Δεν μας πειράζει καθόλου που δεν εξελέγη τελικά..

    Λόγω του ασυμβιβάστου δεν θα μπορούσε να μας προσφέρει τις πολύτιμες υπηρεσίες πληροφόρησης που έχουμε ανάγκη!

    Jorge ΟΛΟΙ ΜEGA!
    christine85
    01.03.2005, 00:09
    Μήπως να ανοίξετε ένα άλλο θέμα ξεχωριστά για την αγαπημένη σας??

    Επιτέλους σταματήστε να υπακούεται στα ζωώδη ένστικτα σας!!!!


    composer
    01.03.2005, 00:29
    Quote:

    Το μέλος christine85 στις 01-03-2005 στις 00:09 έγραψε:

    Μήπως να ανοίξετε ένα άλλο θέμα ξεχωριστά για την αγαπημένη σας??

    Επιτέλους σταματήστε να υπακούεται στα ζωώδη ένστικτα σας!!!!








    Με όλη την καλή διάθεση Χριστίνα θα σου πώ πως μάλλον θα ηταν προτιμότερο να αφήσεις τους άντρες ήσυχους...γιατί πολύ τους πάς κόντρα και μάλιστα μόλις στα 19 σου που δέν είσαι σε θέση να μιλάς για το άλλο φύλο.


    Παρόλο που ανέφερα και εγώ κάτι σε αυτό το topic, δεν μπορείς να μιλάς για ζωώδη ένστικτα για τον άντρα την στιγμή που δεν τον ξέρεις καν...!


    Δέν παίρνω το μέρος των ανδρών αλλά ούτε των γυναικών!Δεν μπορούμε να μιλάμε για πόλεμο η ανωτερότητα ενός από των 2 φύλων!


    ΥΓ...Ζήσε την ηλικία σου και θα μάθεις περισσότερα για τους άντρες στην πορεία

    Με όλη την καλή διάθεση
    Αντρέας



    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: composer on 01-03-2005 00:36 ]
    marlene
    01.03.2005, 00:31
    Ανεξάρτητα απο τον πολεμο των δύο φύλων εγώ έχω να παρατηρήσω κάτι... Ο μεν φίλος μας που ανοιξε αυτό το θέμα στο forum είναι 21 χρονών και μιλάει έστω και με την επιφαση του χιούμορ για τις γυναίκες με αποψεις που θα μπορουσε κάλλιστα να έχει καφενοβιος της περιφερείας Ομονοίας. Η δε φίλη μας christine που είναι επισης 19 χρονών απάντησε σαν καρα περπατημενη γυναίκα που έχει στο ενεργητικό της τουλάχιστον τρεις γάμους και απειρους δεσμους.


    ΝΑ ΧΑΡΩ ΤΟΝ ΚΥΝΙΣΜΟ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΤΟΝ ΑΠΟΚΤΉΣΑΤΕ.

    Για το επιπεδο της συζητησης δεν έχω να κάνω κανένα αλλο σχολιο... Οι δημιουργοί της ξέρουν καλά τι έχουν φτιάξει!
    composer
    01.03.2005, 00:45
    Quote:

    Το μέλος marlene στις 01-03-2005 στις 00:31 έγραψε:

    Ανεξάρτητα απο τον πολεμο των δύο φύλων εγώ έχω να παρατηρήσω κάτι... Ο μεν φίλος μας που ανοιξε αυτό το θέμα στο forum είναι 21 χρονών και μιλάει έστω και με την επιφαση του χιούμορ για τις γυναίκες με αποψεις που θα μπορουσε κάλλιστα να έχει καφενοβιος της περιφερείας Ομονοίας. Η δε φίλη μας christine που είναι επισης 19 χρονών απάντησε σαν καρα περπατημενη γυναίκα που έχει στο ενεργητικό της τουλάχιστον τρεις γάμους και απειρους δεσμους.






    Θα συμφωνήσω με την marlene στο ότι και οι 2 που άνοιξαν το θέμα αυτό είναι πολύ μικροί για τα λένε όλα αυτά.....ίσως να μην τα εννοούν!


    πάντως πριν πέσετε και με φάτε....δείτε ότι είμαστε στην κατηγορία σχέσεις και όχι ανέκδοτα και αστεία