ελληνική μουσική
165 online   ·  202.033 μέλη

Kykloforise to neo tragoudi tis Marias

mary_omikron
Βετεράνος , Forum Moderator
Chat
21.01.2011, 23:14

Παράθεση:

Το μέλος wilma στις 21-01-2011 στις 21:22 έγραψε...

...Όσο για το στήθος της αοιδού, διόλου μην κοροϊδεύετε, αποδεδειγμένα το μεγάλο, και κατα προτίμηση σιλικονάτο στήθος, βοηθά την φωνή, δημιουργεί ισχυρότερο ηχείο και δίνει μια χροιά ερωτισμού.

Βρε...λές????

pastella
MusicHeaven Guru , Forum Moderator
Chat
22.01.2011, 17:11

Κοίτα δημοτικότητα το θέμα για την Ευδοκία Ράπτη. Ούτε συζητήσεις για συναυλιάρες δεν έχουν τόση απήχηση.

Μήπως να το πάμε στην κατηγορία με τα ανάλαφρα; Έχετε ξεφύγει.{#emotions_dlg.oops}

Kristalo
Συγχορδία Ματζόρε
Chat
23.01.2011, 21:53

Απαπαπααα!!!! Γιατί ρε παιδιά έχετε στραβώσει τόσο; Το τραγούδι μια χαρά ήταν ..η κοπελιά γούσταρε να βγει όπως βγήκε...ο μάνατζερ μια διαφήμηση ήθελε να κάνει και σεις βαλθήκατε να τον λιντσάρεται με την μεταφορική έννοια πάντα. Που ζούμε; Τι να κάνουμε εκτός από το έντεχνο, το ροκ, το μέταλ κτλ υπάρχει και το λαικό αν μπορώ να το βάλω σ΄αυτην την κατηγορία και από τους καλλιτέχνες του είδους που ξέρω επώνυμοι και μη όλοι έτσι κυκλοφορούν στην πίστα (αυτά για τους σχολιασμούς περί του ημίγυμνου). Οσο για τα στήθη σιλικονάτα η μη, δικά της είναι και ότι θέλει ας τα κάνει. Μπααααα! Αυτό σας πείραξε τώρα. Οσο για την φωνή μια χαρά ήταν και αν μπορεί όπως μπορεί, ευχή είναι να πετύχει αφού το επιθυμεί...γιατί να γίνω κακιά; Οσο για τον μάνατζερ καλά κάνει και διαφημίζεται, αυτή είναι η δουλειά του......όπως μπορεί ο καθένας παιδιά! Αν δεν αρέσει, λέμε δεν μας αρέσει και κόβουμε τα κακοπροαίρετα σχόλια....Νικο και Γιώργο λίγο που σας γνωρίζω δεν νομίζω πως έχετε δικιο που μαρσάρατε τόσο με το συγκεκριμένο θέμα!

[ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Kristalo στις 23-01-2011 21:56 ]

antwnispatra
Φθασμένος
Chat
24.01.2011, 14:33

Συμφωνώ απολύτως.Άσχετα με την ποιότητα του κομματιού,όπως αναφέρθηκε και νωρίτερα,νισάφι πια με το θάψιμο.

ixthis
Σολίστ
Chat
12.03.2011, 17:49

Κύριε μανατζερ δε ξέρω πως σας λενε και τι κανετε και ουτε θέλω να μάθω και βεβαίως σου αναγνωρίζω το δικαίωμα να ποστάρεις οτι γουστάρεις . Αλλά η φοτο με το ενδυματολογικο της κυρίας δε μας αφορά για ευνόητους λόγους .Εκτός εαν συμβάλει κάπου στο τραγούδι ερμηνευτικά ενοω.Αλλα δε νομίζω τοσο μεταφυσική να παίζει εδω. Βεβαίως καταλαβαίνω οτι δε σε νοιαζει κι ολας γιατι ειναι φανερή η διαθεσή σου να διαφιμήσεις απλως..........

Θα σου πω κάτι που σίγουρα θα γελάσεις ....αντε να σε διασκεδάσω και λίγο

ο ΚΡΙΣΝΑΜΟΥΡΤΙ δε ξέρω αν τον ξέρεις ειχε πει σε νοσηρες κοινωνίες δε μπορούν να υπάρξουν υγιείς θεσμοι.

Αντε και καλές πωλήσεις Innocent

ApostolisArmagos
Συγχορδία Μινόρε
Chat
12.03.2011, 22:10
O καθένας έχει την άποψή του.Καλησπέρα%