ελληνική μουσική
    511 online   ·  210.826 μέλη
    rouli726
    03.06.2011, 14:42

    {#emotions_dlg.thumbup}


    rouli726
    20.06.2011, 11:50

    ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!

    ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ!

    {#emotions_dlg.confused1}

    ΤΟ μουσικο-ναυτιλιακό μας γραφείο, RadioMusicHeaven, και η καπετάνισσα rouli726,σας ενημερώνουν ότι,από τούδε και στο εξής,το εβδομαδιαίο δρομολόγιο του "Εν Πλω.." θα πραγματοποιείται μία ώρα νωρίτερα,παραμένοντας στην παρέα σας κάθε Παρασκευή,για δύο ώρες μουσικής και χαλάρωσης..

    {#emotions_dlg.happycrazy}

    Σας περιμένω,λοιπόν,με τη λευκή(καθιερωμένη θερινή περιβολή) μου, Παρασκευή 00.00-02.00 (μεσάνυχτα νταν!).

    {#emotions_dlg.beer}


    rouli726
    24.06.2011, 14:06

    Καυτές μέρες..ιδιαίτερα καυτά συναισθήματα και καυτές διαθέσεις..!!Cool

    Ετοιμαστείτε για πολλές βουτιές στα δροσερά νερά της μουσικής μας παρέας,όπως πάντα!

    Από την επόμενη Τρίτη,και κάθε Τρίτη βράδυ στις 8,η παρέα θα μιλάει ..ξένες γλώσσες!!{#emotions_dlg.tt2}

    Απόψε,12 με 2,Εν Πλω..Σας περιμένω για βραδυνό,μεταμεσονύκτιο μπανάκι,με αγαπημένα τραγούδια,σε μια εκπομπή...αφιερωμένη!!!{#emotions_dlg.inlove}

    Όλες οι λεπτομέρεις για τα νέα μας και τις όμορφες εκπλήξεις που σας επιφυλάσσει η καπετάνισσα!!!!!!{#emotions_dlg.clap}

     



    -----------------
    http://patrinia.blogspot.com

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : rouli726 στις 24-06-2011 14:11 ]


    rouli726
    28.06.2011, 00:52

    Musica Italiana - part 2

    Σας το έταξα, κι έρχεται στο ραδιόφωνό μας,σήμερα,Τρίτη 20.00-21.00 , στη νέα μας μουσική ωρίτσα!

    Το δεύτερο μέρος του αφιερώματος στη σύγχρονη ιταλική μουσική σκηνή θα μας κρατήσει συντροφιά και θα μας ταξιδέψει ,για μια ακόμη φορά,στις μουσικές της "γείτονος"{#emotions_dlg.thumbup}

    Κρατήστε θέσεις κι απολαύστε τον πλου!

    Σας περιμένω,σήμερα στις 8 το βραδάκι,πάντα και μόνο στο RadioMusicHeaven!


    rouli726
    01.07.2011, 14:54

    Καλησπέρα καλησπέρα!!!{#emotions_dlg.clap}

    Απόψε έχετε πρόσκληση για χορό!

    Με όμορφες κι αγαπημένες ελληνικές μουσικές που μας προκαλούν να σηκωθούμε από την καρέκλα και να αφεθούμε στους ρυθμούς των τραγουδιών!

    Προμηθευτείτε κρασάκι,μπυρίτσες ή ό,τι άλλο τραβάει η όρεξή σας κι ελάτε να απολαύσουμε ένα δίωρο ταξίδι ... χορευταρούδικο!{#emotions_dlg.tt2}

    Ραντεβού τα μεσάνυχτα , λοιπόν..στο λιμάνι του μουσικού μας παραδείσου!{#emotions_dlg.yes}


    rouli726
    05.07.2011, 14:47

    Καλησπέρα σε όλους!

    Αυτές τις μέρες, το "Εν Πλω.." ανακαινίζεται-ανανεώνεται-καλλωπίζεται, για να υποδεχτεί, με τιμές και δόξες, το καλεσμένο-μέλος-έκπληξη,που σας υποσχέθηκα από την προηγούμενη εβδομάδα!{#emotions_dlg.oops}

     

    Έτσι,το αποψινό δρομολόγιο δε θα πραγματοποιηθεί,για να έχει το πλήρωμα την ευκαιρία και το χρόνο να κάνει τις απαραίτητες ετοιμασίες!Δεν είμαστε και τσαπατσούληδες!{#emotions_dlg.tt2}

     

    Δεμένο στο λιμάνι του μουσικού μας παραδείσου,λοιπόν,το καραβάκι,θα σας περιμένει την Παρασκευή,ακριβώς στα μεσάνυχτα,για μια εκπομπή που θα γράψει ιστορία!{#emotions_dlg.happycrazy}

     

     

     

    Υ.Γ.Όποιος φίλος-φίλη παραγωγός επιθυμεί,μπορεί να καλύψει το κενό μου απόψε,με σεβασμό πάντα,παρακαλώ,στο.."επιβατικό κοινό".


    rouli726
    08.07.2011, 13:38

    E E Έρχεται!!!{#emotions_dlg.happycrazy}

    Απόψε ,το "Εν Πλω.." ταξιδεύει εκτός έδρας και με εκλεκτή παρέα στη..γέφυρα μαζί μου!

    Σας περιμένω,για μια πολύ ξεχωριστή συνάντησή μου με ένα πολύ αγαπητό σας/μου μέλος του μουσικού μας παραδείσου!

    Για πρώτη φορά "οn air" και πρώτη φορά για μένα σε μορφή οικοδέσποινας!Θα μιλήσουμε,θα χαλαρώσουμε,θα κουτσομπολέψουμε και θα τον/την γνωρίσουμε καλύτερα!

    Πάνω από όλα όμως,θα είμαστε παρέα,για να ακούσουμε αγαπημένα τραγούδια από το παρελθόν και να περάσουμε μαζί ένα όμορφο βράδυ Παρασκευής!{#emotions_dlg.walkman}{#emotions_dlg.beer}

    Μη λείπετε!!!

    Ραντεβού στο "λιμάνι" του RadioMusicheaven,ακριβώς στα μεσάνυχτα!


    rouli726
    11.07.2011, 02:02

    Το διασκεδάσατε και το διασκεδάσαμε!

    Κι επειδή μια φορά δεν είναι ποτέ αρκετή,ορίστε η εκπομπή με καλεσμένο που έκλεψε την παράσταση,Spoiler ή λασπωτήρας ή whatever!

    Και για τους απόντες....καλή όρεξη!

    Ιδού η κονσέρβα!


    rouli726
    12.07.2011, 13:29

    Στη μέση του καλοκαιριού..με τη θερμοκρασία όλο και να σκαρφαλώνει προς τα πάνω..παίρνουμε τα κοκτέιλ μας και ταξιδεύουμε με ροκ μουσικές διαθέσεις!{#emotions_dlg.happycrazy}

    Απόψε,8 με 9 το βραδάκι,ροκάρουμε,με αγαπημένα τραγούδια της διεθνούς μουσικής σκηνής!

    Be there!!!!

    Κερνάμε mojito..caipirinha..cosmopolitan..mai tai...!!{#emotions_dlg.beer}


    rouli726
    14.07.2011, 16:49

    Επειδή ,όπως λέει και το άσμα,"η νύχτα θέλει έρωτα",και τίποτα πιο ερωτικό από την Πανσέληνο,θα μου επιτρέψετε να απουσιάσω αύριο, 15 Ιουλίου.{#emotions_dlg.inlove}

    Θα σας στέλνω τη θετική μου ενέργεια,χαζεύοντας το ολόγιομο φεγγάρι,κάπου ψηλά στην Ακρόπολη,αγκαλιά με τον καλό μου!{#emotions_dlg.rolleyes}

    Όποιος παραγωγός θέλει,μπορεί να καλύψει το κενό μου,με ελληνική μουσική κατά προτίμηση..

    Φιλιά σε όλους,καλά να περάσετε,ραντεβού την Τρίτη!


    rouli726
    19.07.2011, 13:12

    ΚαλησπέρεςςςςςSmile

    Ζέστες ζέστες ..αλλά σας έχω δροσιστικά τραγουδάκια,αγαπημένες καλοκαιρινές επιτυχίες από τη διεθνή μουσική σκηνή καθώς και μια "επανένωση"!{#emotions_dlg.clap}

    Σας περιμένω στις 8 το βραδάκι ,με τα κοκτέιλς ανα χείρας και διαθέσεις ανάλογες με τη θερμοκρασία!Καυτές κι ανεβασμένες!!!{#emotions_dlg.happycrazy}


    -----------------
    http://patrinia.blogspot.com

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mary_omikron στις 19-07-2011 15:06 ]


    rouli726
    25.07.2011, 15:53

    Καλησπέρεςςς!!!

    Με την ευγενική παραχώρηση μιας ώρας από το dimitris1965,η αυριανή εκπομπή του "Εν Πλω.." θα είναι δίωρη!

    Σας ετοιμάζω κάτι σπέσιαλ,καθώς οδεύουμε προς τις καλοκαιρινές διακοπές του..πληρώματος του καραβιού!χιχι

    Σας περιμένω λοιπόν,στο λιμάνι του Μουσικού μας Παραδείσου,αύριο,Τρίτη 26 Ιουλίου,8 με 10 το βραδάκι με αγαπημένες επιτυχίες της διεθνούς μουσικής σκήνής!

    Μη ξεχάσετε τα κοκτέιλς!!!Cool


    -----------------
    http://patrinia.blogspot.com

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : rouli726 στις 25-07-2011 15:58 ]


    rouli726
    29.07.2011, 16:36

    Aπόψε το δρομολόγιο δε θα πραγματοποιηθεί,η καπετάνισσα είναι κουρασμένη και έχει ανειλλημένες υποχρεώσεις!{#emotions_dlg.oops}

    Θα επανέλθουμε την Τρίτη με την τελευταία εκπομπή της σεζόν!{#emotions_dlg.tt2}

    Όποιος παραγωγός επιθυμεί,αναπληρώνει ελεύθερα!


    rouli726
    19.08.2011, 14:34

    Ακούσατε ακούσατε!!!{#emotions_dlg.happycrazy}

    Κάνουμε ένα μικρό διάλειμμα από τις διακοπές και σας συναντάμε απόψε με κέφι και τραγούδια!

    Παρέα με τον, πάντα, ενοχλητικό Spoiler και διαθέσεις άκρως ανεβαστικές, σας περιμένουμε στις 12 τα μεσάνυχτα, στο γνωστό σημείο... το "λιμάνι" του Μουσικού μας Παραδείσου,φυσικά!!!{#emotions_dlg.thumbup}

    Mη λείπει κανείς!!!!!

     

    Υ.Γ.Και μην ξεχάσετε...! Ακριβώς 2 ώρες πριν σαλπάρουμε, η αγαπητή μας JennyP, μας περιμένει με τις υπέροχες μουσικές της επιλογές και μια παρουσία-έκπληξη!!!!

     

    Αναμένεται καυτό το βραδάκι της Παρασκευής στο RadioMusicHeaven λέμεεεε!!!!

    BE THERE!!{#emotions_dlg.beer}


    rouli726
    13.09.2011, 18:26

    Και ναι, είναι αλήθεια! Επιστρέφω on air!{#emotions_dlg.eek}

    Βρε αλήθεια λέω, ορκίζομαι στην ομορφάδα μου!{#emotions_dlg.tt2}

    Απόψε ,στις 8, σας περιμένω να επαναστατήσουμε παρέα, ενάντια σε κάθε έκτακτη εισφορά!

    Γιατί οι μεγαλύτερες επαναστάσεις γίνονται μέσα από τη μουσική!

    Εν Πλω... ξανά μαζί σας.. από σήμερα και κάθε Τρίτη 8 με 9 το βραδάκι!{#emotions_dlg.clap}

    Φυσικά, στο RadioMusicHeaven!


    rouli726
    04.10.2011, 15:34

    Το αποψινό ταξιδάκι του "Εν Πλω.." ακυρώνεται.{#emotions_dlg.oops}

    Όποιος-α παραγωγός επιθυμεί, μπορεί να καλύψει, με τις ευλογίες μουSmile

    Ραντεβού την επόμενη Τρίτη!{#emotions_dlg.rockon}




    rouli726
    11.10.2011, 17:06

    Γεια σας γεια σας!

    Μου λείψατε! Κι εσείς και η όμορφη παρέα που κάνουμε, κάθε Τρίτη, με τα αγαπημένα μας τραγούδια!

    Για αυτό, απόψε, θα σας περιμένω, στο λιμάνι του Μουσικού μας Παραδείσου, για ένα ακόμη μελωδικό ταξίδι..

    Εν πλω.. απόψε στις 8 το βραδάκι!{#emotions_dlg.walkman}

     


    rouli726
    19.10.2011, 01:45

    Αν και καθυστερημένα, ζητώ δικαιολογημένη απουσία από τη χτεσινή μου εκπομπή, Τρίτη 18-10, λόγω κωλύματος.

    Υπόσχομαι να είμαι συνεπής τις επόμενες φορές, Θεού θέλοντος και καιρού επιτρέποντος!

    Ραντεβού την επόμενη Τρίτη, λοιπόν, εκτός κι αν μπουκάρω σε κανένα κενό, εντός της εβδομάδας!

    {#emotions_dlg.rockon}


    rouli726
    29.10.2011, 16:27

    Λόγω κάποιων προβλημάτων που προέκυψαν στο δίκτυό μου, δε ξέρω κατά πόσο θα μου είναι εύκολο να είμαι συνεπής στο ραντεβού μας, για λίγες εβδομάδες.{#emotions_dlg.sad}

    Ευελπιστώ να αποκατασταθεί σύντομα και να τα λέμε, πάντα με μουσικούλα και καλή παρέα, κάθε Τρίτη, στις 8 το βραδάκι!

    I' ll do my best!Smile

    Σε περίπτωση που απουσιάσω κάποιες φορές, λόγω του προαναφερθέντος προβλήματος, η ώρα διατείθεται για όποιον-α παραγωγό θέλει να καλύψει το τυχόν κενό.

    Φιλιά σε όλους κι όλες κι εύχομαι να είμαστε σύντομα και πάλι μαζί!{#emotions_dlg.rockon}


    rouli726
    01.11.2011, 16:05

    Mια κι απόψε "φιλοξενούμαστε" από.. καλό δίκτυο, το ταξιδάκι μας θα πραγματοποιηθεί κανονικά.{#emotions_dlg.clap}

    Όμορφες μουσικές από τα.. διεθνή ύδατα, έτσι για να ζεστάνουμε τις καρδιές μας..!Smile

    Κρασάκι προαιρετικό και καλή διάθεση απαραίτητη, αγαπημένοι μου συνταξιδευτές!

    Σας περιμένω,στις 8 το βραδάκι!{#emotions_dlg.thumbup}

    Εν Πλω.. στο Μουσικό μας Παράδεισο!