ελληνική μουσική
    763 online   ·  210.833 μέλη

    Ψαχνω τραγουδι 2 μηνες τωρα...βοηθεια

    babacha
    28.04.2011, 15:18

    Καλησπερα σε ολους.Ψαχνω ενα τραγουδι που ο μοναδικος του στιχος ειναι Fuckin music η  Fuck the music.Δεν λεει τιποτα αλλο.Μετα απο το στιχο αυτο ακολουθει να ουουουουουουουουουου το οποιο ειναι αριβως το ιδιο σε μουσικη και ρυθμο με το Βarbra Streizan απο Duck Sauce.Ανηκει στην κατηγορια House Music και προκειται για τραγουδι τελη '10 με αρχες 11.Εχω ψαξει παντου και τιποτα.Ειλικρινα ειστε η μονη μου ελπιδα..Ευχαριστω.


    Extremio
    28.04.2011, 19:43


    babacha
    28.04.2011, 19:46

    Δυστυχως δεν ειναι αυτο.Οπως ειπα εχει ακριβως την ιδια μουσικη και ρυθμο με το Barbra Streizan apo Duck sauce.Αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι πως ειναι δυνατον να παιζεται σε ολα τα clubs κ ομως να μην το βρισκω πουθενα...


    Extremio
    29.04.2011, 02:07
    Προφανως - αν εχει ιδια μουσικη με το Duck Sauce - προκειται για καποιο απο τα ατελειωτα remix που εχουν γινει στο κομματι της Streisand. Remix για το Who the fuck is Barbra Streisand.
    CHE
    29.04.2011, 07:12

    Πάντως το ''Ουουουου'' που ακούγεται στο ''Barbra Streisand'' είναι παρμένο από το ''Gotta Go Home'' των Boney M.


    https://www.youtube.com/watch?v=0EjLWh2150ILink

    >

     


    babacha
    30.04.2011, 15:30
    Δεν προκειται για remix Guys αφου δεν λεει μεσα Barbra Sterisand..ειναι διαφορετικο κομματι,απλα ο ρυθμος του ειναι ιδιοσ με των duck sause.Αnyway thanks για τις απαντησεις σας θα δω αν καταφερω να το βρω μονη μου...