ελληνική μουσική
    747 online   ·  210.832 μέλη
    alkyoni
    14.05.2011, 21:39

    Καλη επιτυχιααα{#emotions_dlg.thumbup} και καλα να περασετεεε!!!!{#emotions_dlg.biggrin}{#emotions_dlg.beer}
    {#emotions_dlg.walkman}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.walkman}{#emotions_dlg.walkman}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.walkman}{#emotions_dlg.walkman}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.walkman}


    jorge
    15.05.2011, 01:47

    Μπράβο για την ιδέα, μπράβο και για τις μουσικές.

    Κάθε ένας με το δικό του προσωπικό στυλ... Δυστυχώς έπρεπε να φύγω λίγο νωρίς, όμως πρόλαβα και άκουσα suspect, Deos + λίγο Κωστάκη.Το μαγαζί είχε τον ιδανικό κόσμο, καλό εξαερισμό και καλό ήχο.

    Στη φωτογραφία ο Ar-On με τον Deos, ενώ στο βάθος διακρίνεται ο suspect :)


    -----------------
    Κι όλα αυτά που είναι, γίνονται ξανά... μέσα απ' τη δικιά σου τη ματιά....



    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 15-05-2011 01:48 ]


    επισυναπτόμενα: _n.jpg 
    AR-ON
    15.05.2011, 02:36

    Περάσαμε υπέροχα! Δηλαδή, τι "περάσαμε", περνάνε ακόμα υπέροχα, αφού κι εγώ αποχώρησα νωρίς, ένεκα της αυριανής (τι αυριανής, σημερινής) εκπομπής με καλεσμένη τη Μαρία Καναβάκη (που θέλει πρωινό ξύπνημα και αρκετή προετοιμασία, καθώς εκτός της συνέντευξης, θα υπάρξει και μουσικούλα live).

    Χάρηκα πολύ που γνώρισα για πρώτη φορά από κοντά τόσα μέλη τoυ "Μουσικού μας Παραδείσου", καθώς και που ξανασυνάντησα άλλους που είχαμε από καιρό να συναντηθούμε!

    Το Bodega bar πανέμορφο, κλασσική αξία στην Αθήνα!

    Και η αναμετάδοση καλούτσικα πήγε, τουλάχιστον για κάμποση ώρα μεταφέραμε σε όσους δεν είσαστε μαζί μας λίγο απ' το ζεστό κλίμα της βραδιάς (έστω κι αν διάφορα τεχνικά προβληματάκια με τη wi-fi σύνδεση μας έκαναν αφ' ενός ν' αργήσουμε να ξεκινήσουμε την εκπομπή και αφ' ετέρου να την τελειώσουμε νωρίτερα απ' ό,τι θέλαμε).

    Άντε, σύντομα να το ξανακάνουμε, να 'μαστε καλά ν΄ανταμώνουμε και να ξεφαντώνουμε!

    Viva Musicheaven!!! {#emotions_dlg.beer}


    suspect
    15.05.2011, 14:20
    Περασαμε παρα πολύ ωραια. Και η αισθηση που πηραμε από τον κοσμο, η ανταποκριση και το κλιμα ηταν εξαιρετικο και ανυπομονω για το επομενο musicheaven party! Ακομα και οι μπαρμεν-μαγαζατορας ηταν ενθουσιασμενοι με τη φαση που λογω Eurovision δεν την περιμεναν και εμειναν εκπληκτοι. Ειχαμε και καλο κοσμο με πολλα και ωραια κοριτσια! :) Ειμαι πολύ χαρουμενος γιατι λειτουργησαμε ως ομαδα λες και ειμασταν χρονια φιλοι. Αγνωστοι μεχρι χθες αλλα συννενοηθηκαμε, οργανωσαμε και συνεργαστηκαμε ΑΨΟΓΑ και ένα μεγαλο μπραβο και ευχαριστω από μενα στους deos, kostakisch, aitherovamonas kai JJ7 που απογειωσαν το παρτι. Χωρις ελληνικουρες, με φαγωμαρες, ανταγωνισμους και αργηγιλικια, το παρτι κυλησε καταπληκτικα και από μας προς τον κοσμο και από τον κοσμο προς τα εμας και για αυτό κρατησε μετα τις 5 τα χαραματα! Ένα ευχαριστω επισης και στον Χαρη που εκανε την αναμεταδοση του παρτι. Περιμενα να γνωρισω περισσοτερους παραγωγους από την Αθηνα. Την επομενη φορα.
    kwstakisch
    15.05.2011, 14:27

    Να ευχαριστήσω με την σειρά μου και εγω ολο τον κοσμο που ήρθε και μας έκανε να περάσουμε και εμεις τελεια στο παρτυ!!!!

    Επίσης όλους τους συμπαραγωγούς και φίλους με τους οποιους συμπαιξαμε :P μουσική και πραγματικά περάσαμε Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Α !!!!!!!! Οπως τα είπε και ο συνήθης ύποπτος(suspect) η όλη συνεργασία ήταν άψογη...λες και γνωριζόμαστε χρόνια...

    Χιλια ευχαριστώ σε όλους για την ΥΠΕΡΟΧΗ βραδια!!!!!!!!{#emotions_dlg.clap}

    παντα να ανταμώνουμε και να ξεφαντώνουμεεεε.....


    skordalis21
    15.05.2011, 14:33
    Εγινε η αρχη, η συνεχεια θα ειναι ακομα καλυτερη , με ακομα πιο πολλους παραγωγους, και η καλη ατμοσφαιρα επι 2
    SakisKouroupos
    15.05.2011, 15:48
    Μια καλή αρχή ...... Ευχαριστώ όσους παρευρέθησαν ....Πήγα για λίγο γιατί ήμουν στην ΕΡΤ για την Γιουροβίζιον ....Δεν τους άκουσα όλους τους Dj ..... Καλή παρέα ....καλό Bar ..... Πολύ ωραία η επιλογή τραγουδιών του kwstakisch ..... Μη με παρεξηγήσουν οι υπόλοιποι συνάδελφοι !!! εγώ δεν είχα ώρα για να τους ακούσω..... !!!!
    suspect
    15.05.2011, 17:11
    σημασια Σακη, δεν εχει ποιον ακουσες αλλα οτι ηρθες! :) και εμεις χαρηκαμε πολυ που σε γνωρισαμε :) Οντως, ο Κωστακης εδωσε ρεστα :)
    suspect
    15.05.2011, 17:16
    α! να μην ξεχασω να ευχαριστησω και τον σενιορ Χορχε για τα σουπερ καπελακια που μας χαρισε! Καλοκαιρι ερχεται, σιγουρα θα χρειαστουν :)
    ixthis
    15.05.2011, 17:38

    Mπράβο παίδες πάντα τέτοια . Αυτά μαζί με άλλα θα βοηθήσουν το ραδιό μας και το εύχομαι για ένα βήμα πιο πάνω για καλύτερα και ουσιαστικότερα πράγματα και προτασεις .Το χρειάζονται οι μέρες και οι  καιροί .


    SakisKouroupos
    15.05.2011, 18:12
    Οχι μόνο ότι ήρθα αλλά και οτι σας γνώρισα suspect γιατι ο καθένας σας έχει να δώσει κάτι ξεχωριστό - και το πιστεύω αυτό - στο ΜΗ και κατ επέκταση και σε όλους τους άλλους που τους ακούνε με προσοχή.... Αληθινά χάρηκα που σε γνώρισα και στεναχωρήθηκα που δεν μπόρεσα να σε απολαύσω.....
    AlfaWolf
    15.05.2011, 18:42
    Μπράβο παιδια πολυ χαρηκα που όλα πηγαν καλα παντα τετοια !!!
    JennyP
    15.05.2011, 23:12
    Δυστυχώς δε μπόρεσα να παρευρεθώ στο πάρτυ. Πάντως απ' ότι διάβασα ήταν υπέροχη βραδιά. Πάντα τέτοια!
    jj7
    16.05.2011, 17:16
    Οπως ειπαν και οι προλαλησαντες ολα κυλησαν υπεροχα και το κεφι ηταν κατι δεδομενο μιας και η ατμοσφαιρα απογειωθηκε με τις μουσικες αλλα και τα ατομα που μας ακουσαν μεχρι και τις 5.00 το πρωι!! χιλια ευχαριστω στον Θαναση του Μποντεγκα για την παραχωρηση του ιστορικου αυτου μαγαζιου καθώς και το προσωπικο του αλλα και ΟΛΟΥΣ ΕΣΑΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ MH που μας τιμησατε με την παρουσια σας..αντε το επομενο παρτυ στην παραλια της νεας μακρης για να μην ξενιτευομαι :p :)...
    Deos
    16.05.2011, 19:10

    Ήταν μακράν η πιο διαφορετική εκδήλωση-συνάντηση που έχουμε κάνει στην Αθήνα και περάσαμε αξέχαστα!

    Φτάσαμε μάλιστα σε σημείο τα άτομα που ήρθαν για το πάρτυ να είναι περισσότερα μη μέλη και λιγότερα μέλη, δείχνοντας έτσι ότι η απήχηση ήταν ευρύτερη.

    Πράγματι η 5πλη συνεργασία στις κονσόλες ήταν κάτι παραπάνω από ιδανική, μπράβο μπράβο :)

    Όσο για το Χάρη, έχει πάρει για τα καλά το κολάι με τις απευθείας μεταδόσεις!! ;)

    Χάρηκα πολύ που είδα κι άλλους συναδέλφους, τον athanton-music, τον παλαίμαχο moonchild92, το νεοσύλλεκτο skordalis21 και την τιτανομέγιστη wilma :D

    Ευχαριστούμε όσα μέλη και φίλοι ήρθαν και συμμετείχαν στη χαρά μας

    (σα γαμήλιο μήνυμα ακούγεται :p )

     





    επισυναπτόμενα: ar-on, jj7, aitherovamonas, kwstakisch, suspect, deos.jpg 
    aitherovamonas
    18.05.2011, 01:02

    .... ένα σχολιάκι και από εμένα, για το 1ο μουσικό party του MH ... κάλλιο αργά παρά ποτέ .... η συνεργασία υπήρξε αρμονικότατη μεταξύ ανθρώπων που γνωρίστηκαν μέσα από τη παρέα του MH και έχουν κοινό στοιχείο την αγάπη για τη μουσική ....  το κέφι ήταν μεγάλο ... ο ενθουσιασμός .... περίσσιος ... και η παρέα ... ιδιαίτερα χαρούμενη .... ήταν τιμή και ιδιαίτερη χαρά για εμένα που συνέβαλλα και εγώ λιγάκι σε αυτό το event ...

    Deos, Kwstakish, JJ, Suspect ... σας ευχαριστώ για την καλοπροαίρετη συνεργασία και τα καλά σας λόγια, θα ξαναβρεθούμε σύντομα εκτιμώ .... στους υπόλοιπους που παραβρέθηκαν ή ήταν ακροατές, ένα ευχαριστώ για τη συμμετοχή τους ... στους απόντες ... την αγάπη μου και την προτροπή μου για συμμετοχή σε μελλοντικά event ... αξίζει το κόπο, γαιτί στην ευρύτερη ΄΄μιζέρια΄΄ που επικρατεί, αυτό το ΄΄οικογενειακό΄΄ party , αποτέλεσε μία καλή τονωτική ένεση .... ανυπομονώ για το επόμενο ...

    φιλιά

    Κωνσταντίνος (Αιθεροβάμων) {#emotions_dlg.rolleyes}