ελληνική μουσική
    759 online   ·  210.832 μέλη

    Περί ανδρών και γυναικών...

    ORFEASMIRSINIS
    16.06.2011, 10:36

     Όχι! ... απλά πιτσιρικάς.


    Foidel
    16.06.2011, 11:03

    Πάει με καταχαράκωσες Wink


    mary_omikron
    16.06.2011, 13:10

    @ Spartan

    Καταφέρεσαι δηκτικά εναντίον δύο ατόμων και αυτό δείχνει εμπάθεια...


    ORFEASMIRSINIS
    16.06.2011, 13:42

      Η αλήθεια είναι, έχει παραγίνει λίγο, με τα θεματάκια,  τύπου ψυχανάλυσης, ψυχογράφησης, του συμπαθεστάτου κατα τ άλλα, Σουηδού ( έχω ζήσει και εγώ τρία χρονάκια στην Sverige).{#emotions_dlg.biggrin}


    sven
    17.06.2011, 00:54

    Spartan-Werewolf ή αλλιώς «Extreme»-μάσκα λυκανθρώπου(ο νοών νοείτω…) ή ποιος ξέρει πώς αλλιώς…..!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Βγάλε, επιτέλους τη μάσκα να φανεί σε όλα τα μέλη του ΜΗ η….. «ομορφιά» σου…., αλλιώς κινδυνεύεις να γίνεις πολλαπλή προσωπικότητα, αν δεν είσαι ήδη…….!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    -----------------
    Ό,τι δε σε σκοτώνει, σε κάνει πιο δυνατό!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sven στις 17-06-2011 00:56 ]


    sven
    17.06.2011, 02:14

    Συ είπας περί..............Extem...io!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Τα έκανες και πάλι θάλασσα και αυτοεκτέθηκες:))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

    Καλό ξημέρωμα κυνηγέ κεφαλών ανεγκέφαλων............................:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


    JennyP
    23.06.2011, 21:28

    Άκουσα από το Συμπέθερο την ύπαρξη του θέματος είπα να απαντήσω κι εγώ.

    Πιστεύω ότι υπάρχει μια ισοπέδωση στη σημερινή εποχή. Για παράδειγμα, οι άνδρες με την καραμέλα περί ισότητας στο στόμα συνέχεια, συμπεριφέρονται στις γυναίκες σαν να είναι άδρες. Η ευγένεια... έχει πάει περίπατο. Απ' την άλλη οι γυναίκες έχουν αγριέψει πολύ.... η αλήθεια να λέγεται. {#emotions_dlg.biggrin} Τέλος πάντων.


    Εγώ θα επικεντρωθώ στο τι κάνει έναν άνδρα ελκυστικό... στα μάτια μου τουλάχιστον.{#emotions_dlg.inlove}

    Η εξωτερική εμφάνιση δεν είναι ζωτικής σημασίας, αλλά μια φυσική έλξη πρέπει να υπάρχει. Ζωτικής σημασίας είναι τα παρακάτω:

    Ιπποτισμός (πάνω απ' όλα!)

    Ευφυΐα (για να μην υπάρχει ανία χα χα χα χα)

    Χιούμορ (τετριμμένο προσόν το ξέρω (όλες οι γυναίκες αυτό λένε)... αλλά απαραίτητο!)

    Γενναιοδωρία (ψυχική και υλική). Για να μην με παρεξηγήσετε δεν εννοώ πλούτο αλλά για παράδειγμα να βγαίνουν έξω μια γυναίκα και ένας άνδρας για καφέ και να πληρώνει ο καθένας τα δικά του είναι ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΟ!!!

    Αυτά......{#emotions_dlg.smartass}


    Spirous
    24.06.2011, 03:11

    Αφού κατά βάθος ο ένας αγαπάμε τον άλλο, γιατί το βασανίζουμε; Γιατί δεν αφήνουμε την αγάπη να δώσει τις απαντήσεις; :) Άντρες+Γυναίκες = love

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Spirous στις 24-06-2011 03:12 ]