ελληνική μουσική
    498 online   ·  210.840 μέλη

    Ποιοί Musicheavenιώτες και Musicheavenιτώτισσες μένουν στο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΧΩΡΙΟ;

    MikeGnR
    20.06.2011, 22:13

    Το Ολυμπιακό Χωριό είναι η νεότερη σε ηλικία πόλη της Ελλάδας. Ξεκίνησε να κατοικείται από το 2006 ενώ στέγαζε κατά την διάρκεια των Ολυμπιακών Αγώνων της Αθήνας το 2004, τους περισσότερους αθλητές και όχι μόνο.

    Πόσοι από εσάς μένετε εδώ μέσα;;

    (Ξέρω ποιος θα απαντήσει πρώτος) Cool


    Foidel
    20.06.2011, 22:20

    Επειδή ξέρω οτί εννοείς εμένα προσπάθησα να απαντήσω δεύτερος αλλά δεν είδα άλλες απαντήσεις.Αυτό σημαίνει πως έγινε πάλι το χατίρι σου...Smile


    MikeGnR
    20.06.2011, 22:27

    Όσο καιρό είμαι στο Musicheaven δεν είχα δεί κανέναν άλλον ενεργό χρήστη να μένει Ολυμπιακό Χωριό. Είναι και άλλοι 2 νομίζω που τους έγραψα εγώ πριν 2 χρόνια και ξέρω πως είναι ανενεργοί. Το πρόβλημα είναι πως στα προφίλ δεν υπάρχει η επιλογή του Ολυμπιακού Χωριού στις πόλεις διαμονής. Αν και γράφει πως αν μένουμε σε επαρχία ή σε κάποιο χωριό να το γράψουμε χειροκίνητα. Anyways. Για του λόγου του αληθές, το Ολυμπιακό Χωριό... δεν είναι χωριό!!! Πόλη 10.000 κατοίκων είναι!


    inkve
    24.06.2011, 01:47
    προσφατα εστειλα μια δημοσιευση...δεν εχει ανεβει ακομα στο περιοδικο και θελω να ρωτησω εαν μπορω να διορθωσω καποιες λεπτομερειες...το ψαχνω σχετικα αλλα δεν βρηκα κατι...υπαρχει τετοια δυνατοτητα?
    MikeGnR
    24.06.2011, 02:18
    Νομίζω πως πρέπει να ξαναστείλεις το μήνυμά σου στο κατάλληλο thread... Δεν είσαι από Ολυμπιακό Χωριό!!
    Foidel
    24.06.2011, 08:51
    Ακου αν είναι ορθογραφικά λάθη τα διορθώνουν.Αλλά αν έχεις πολλά λάθη το άρθρο δεν ανεβαίνει καν. Και καλά σου λέει ο Μιχάλης δεν είναι έδω το κατάλληλο τοπικ για ερωτησεις. ..