ελληνική μουσική
    749 online   ·  210.832 μέλη

    Αν σήμερα ήταν η τελευταία φορά...

    frufru
    28.10.2005, 21:37
    Quote:

    Το μέλος Voltage στις 28-10-2005 στις 21:27 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος frufru στις 28-10-2005 στις 21:15 έγραψε:
    [i]
    Quote:

    Το μέλος Voltage στις 28-10-2005 στις 21:11 έγραψε:
    [i]
    Μπορεί να είναι ανθρώπινο, αλλά θάπρεπε να απεξαρτηθούμε απ τις "ταμπέλες", τα υπογράφοντα ονόματα. Ενα κείμενο που μας αγγίζει, δεν πάει να είναι όποιου! Μετα την ανάγνωση, τιμάμε τ όνομά του !





    Mαζι σου! Και πιστεψε με τον τελευταιο καιρο εχω διαβασει θαυμασια πραγματα χωρις να ξερω ουτε καν ονομα..


    [/I]



    Νάτο ! Νάτο !! Δικαιώθηκα, δικέ μου !!!


    [/I]



    ...αντε βρε....!!!!

    alexia-vicky
    29.10.2005, 00:05
    αψογος!!!!!!!!!!!!!!!
    Red-Rose
    29.10.2005, 09:51
    το κείμενο με συγκίνησε πολύ θα έλεγα! μοιάζει πολύ με τις αντιλήψεις μου για τη ζωή! υπάρχουν τόσα όμορφα πράγματα γύρω μας τα οποία αγνοούμε, μόνο αντα χάσουμε θα τα εκτιμήσουμε πραγματικά! πολλές φορές είμαστε εγωιστές, περιμένουμε πάντα τους άλλους να κάνουν πρώτο βήμα να μας προσσεγγίσουν,αυτό γίνεται για διάφορους λόγους όπως: φόβος της απόρριψης, καχυποψία, πείσμα κλπ πρέπει να μάθουμε να παίρνουμε πρωτοβουλίες, να λέμε σ'αγαπώ, συγγνώμη ό,τι αισθανόμαστε τέλος πάντων, γιατί ίσως αύριο είναι αργά! ίσως το αύριο να μην έρθει ποτέ. το γεγονός ότι θεωρούμε το αύριο δεδομένο δείχνει πόσο ξεροκέφαλοι είμαστε! γιατί δεν έχουμε κάνει ακόμη συμφωνία ούτε με το Θεό ούτε με το διάβολο! και στην τελική καλύτερα να μετανιώσουμε για κάτι που κάναμε παρά να μετανιώνουμε επειδή δηλιάσαμε και τελικά δεν το κάναμε. τουλάχιστον είχαμε τη δύναμη να το προσπαθήσουμε!
    γι αυτό μην ξεχνάτε! "Ζήστε την κάθε στιγμή σαν να είναι η τελευταία σας, Ζήστε όπως θέλετε εσείς κι όχι οπώς θέλουν οι άλλοι!!!"
    alexia-vicky
    30.10.2005, 19:42
    συμφωνω!η ζωη δε μας χαριζεται παντα!πρεπει να ζουμε την καθε στιγμη!το σημερα μονο μας ανηκει!