ελληνική μουσική
    916 online   ·  210.851 μέλη
    Nektarios
    03.02.2003, 16:09
    Anakalipsa to site ws ena ypokatastato tou kithara.gr to opoio ekleise kata kapoion tropo.Mporw na pw oti einai ena kala organomeno site.Oti kalytero loipon!!!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από:: jorge στις 05-05-2003 00:00 ]
    vilma
    21.03.2003, 16:26
    pragmatika krima gia to kithara.gr apo ekei eixa parei stixous pou me endieferan gia peripou 50 tragoudia. eixe terastia poikilia. tora vevaia den me volevei katholou xoris stixous. to musi heaven einai eksisou aksiologo kai arketa enimeromeno. ki ego to anakalipsa stin prospatheia mou na vro enan kalo site gia na antikatastiso to kithara.gr . . .

    Keep upwith the good work
    Priest_Angel
    25.03.2003, 22:44
    Και εγώ επίσης! Στην προσπάθεια να βρω στίχους το ανακάλυψα! Καλά πάμε παιδιά! Να δείτε που και το MusicHeaven σε κανα 6μηνο θα γίνει κορυφή(ελπίζω δηλαδή!)!! Μην απογοητεύεστε για το kithara.gr, μου 'ρθε κεραμίδα όταν έκλεισε, αλλά ας προσπαθήσουμε να φτιάξουμε αυτό το site! keep growing MusicHeaven!
    apostolopoulouefi
    13.05.2003, 02:03
    Quote:


    ΧΑΙΡΟΜΑΙγιατι η προσπαθεια ειναι πολυ καλη!
    Εκτιμω οτι βοηθαει σημαντικα στα μουσικα δρωμενα,αρκει ενα κρατηθει
    ενα καλο επιπεδο που να εξυπηρετει κατ'αρχην τη μουσικη και οτι την αφορα!
    Εχει προσωπικοτητα και στυλ,οργανωση και περιεχομενο που κεντριζει το
    ενδιαφερον.
    Πιστευω πως πρεπει να μπει μια κατηγορια με
    -μουσικη βιβλιοθηκη
    και μια κατηγορια με φωτο απο
    ΑΝΤΙΚΕΣ μουσικων οργανων-ραδιοφωνων-παλια εξωφυλλα δισκων κ.τλ.
    Kenzo
    25.08.2003, 16:57
    Γεα σας.Νεο μελος κι εγω.Κι εγω οπως οι παραπανω εμαθα το site για να υποκαταστησω το kithara.gr.Απο οτι βλεπω με χαρα μου τα δυο site μοιαζουν πολυ και δεν μου ειναι δυσκολο να βρω τις λειτουργιες.Εχω να ρωτησω αν τα τραγουδια ειναι μονο αυτα που βλεπω στο link παρτιτουρες ή μπορω να βρω κι αλλα?Και αν πραγματικα το παρων site ειναι φτιαγμενο απο τους συντελεστες του kithara.gr.Κιθαρωδε εχεις βαλει το χερακι σου?Θα χαρω αν εισαι εσυ!Απο μπασο τιποτα???Εγινα κουραστικος!
    jorge
    25.08.2003, 17:59
    Kenzo, καλωσόρισες στην παρέα μας!

    To MusicHeaven.gr λειτουργεί (στην αρχή βέβαια με άλλο όνομα) από το 1997, οπότε είναι ανεξάρτητο από το kithara.

    Τα τραγούδια που μπορείς να βρεις είναι αυτά στις παρτιτούρες, αλλά και αυτά που είναι σε μορφή βιβλίων, στο τμήμα Downloads.

    Kenzo
    25.08.2003, 18:07
    Συγγωμη!Απλα με εξεπληξε η ομοιοτητα και αφου το αντικειμενο ειναι κοινο νομιζα οτι θα ειχε καποια σχεση το kithara.gr.Ευχαριστω για τις πληροφοριες.
    jorge
    25.08.2003, 18:13
    Να 'σαι καλά και περιμένουμε τη γνώμη και την (αυστηρή ελπίζω) κριτική σου για το MusicHeaven
    elina
    01.12.2003, 21:41
    Symfwno me tin vilma!!!
    Alla pisteyw oti to music heven einai kalytero apo tin kithara giati einai pio kalo!!!
    Se mena ma resei ayto pou ginete...antalasoume apopsis pou pisteyw oti einai symantiko!!!!
    Akoma einai wraio poy eimaste san mia parea!!!!