ελληνική μουσική
314 online   ·  204.073 μέλη

Πως να κανω ανεβοκατεβάσματα στα τελικά φωνήεντα;

freddieKrueger
Φθασμένος
Chat
29.09.2011, 17:25

Παράθεση:

Το μέλος kostasr414 στις 29-09-2011 στις 16:03 έγραψε...

freddie....(ετσι λεγανε και ενα σκυλο μου), απο το ιντερνετ ολοι μαγκες γινανε.Εγω δεν σε εκρινα οποτε δεν εχεις κανενα δικαιωμα να με κρινεις..εγω παραχωρησα το δικαιωμα στο να μου εξηγησετε στο θεμα του βιμπραντο.Πως τα παω.εσεις εδω περα εχετε καταντησει greek idol ρε!!! τι ειστε εσεις ρε?Εγω φιλε φρεντυ (χαχαχαχαχα), εχω φιρμα στη λαρισα.οποια πετρα και να σηκωσεις με ξερει.εσενα σε ξερει τουλαχιστον η γειτονια σου? που θα μου πεις ΕΣΥ εμενα οτι δν ειμαι τραγουδιστης! να ταν η ζηλεια ψωρα θα κολουσε ολη η χωρα.bye bye παιδες...εγω σβηνω το προφιλ μου εδω περα.Τελικα αποδειχτηκε αχρηστο.κοιταει πως να φαει ο ενας τον αλλον.Ισως....τα ξαναπουμε σε κανα LIVE !!!!Ελπιζω αν δεις καμια αφισα στη γειτονια σου με την φωτογραφια μου, ναρ8εις μια βολτα στο κεντρο.κριμα ειναι,να μαθεις και συ κατι :-p τα λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Εχεις μεγαλη γλωσσα φιλε...γεματη ειρωνια...εχω το δικαιωμα να σε κρινω και συνεχιζω να το κανω...δεν με ενδιαφερει ποιος σε ξερει η τι...εγω κρινω αυτο που ακουσα...και αυτο που ακουσα ειναι αισχος...αν εσυ δεν ντρεπεσαι που ανεβασες τετοιες ηχογραφησεις στο youtube ειναι αλλο θεμα...Παω στοιχημα οτι μετα από κάποιο καιρό θα χαθείς τελείως και πως ποτέ μου δεν θα ακούσω δισκογραφική σου δουλειά,γιατι ποτέ σου δεν θα κάνεις...

ΥΓ:Κοιτα να δεις φιλε συμπτωση ομως που κι εγω ειχα ενα σκυλο που τον ελεγαν Κωστα και μαλιστα τραγουδαγε καλυτερα απο σενα χαχαχα{#emotions_dlg.tt2}

irinipapadaki
Περαστική Νότα
Chat
17.01.2013, 07:38

ειλικρινα δε ξερω πως τους εχεις παραμυθιασει ετσι ολους εδω μεσα και μαλλον κανεις δεν εχει μουσικο αυτι τελικα να καταλαβει οτι στο βιντεο που δημοσιευεις και λες οτι τραγουδας εσυ δεν εισαι τελικα εσυ!!! λυπαμαι που στη χαλαω τη φαση! ειμαι επαγγελματιας τραγουδιστρια γνωριζω και το παλικαρι προσωπικα γιατι ετυχε να δουλεψω μαζι του! Ειναι ο Μιχαλης Παπαματθαιου!!! Ελεος ρε φιλε τραβα να ασχοληθεις με κατι αλλο μη κατακρεουργεις το επαγγελμα μου αυτο το θειο δωρο αυτην την ευλογημενη δουλεια που κανω! καλυτερα να ασχοληθεις με καφεδακια φιλαρακια βολτες και τη μουσικη αστην για αυτους που ξερουν να τη δουλευουν καλυτερα επειδη το κανουν με τη ψυχη τους το ειχαν ονειρο απο τοτε που γεννηθηκαν και ζουν για αυτο! στη τελικη τραγουδα στο μπανιο σου αλλα μη κοροιδευεις το κοσμο με τα ψευτικα βιντεακια σου του μιχαλακη δηλαδη.....και κατι αλλο και ολοκληρωνω...αν αγαπουσες πραγματικα τη μουσικη και το τραγουδι θα φροντιζες να μαθεις πραγματα επανω σε αυτην απο εμπειρους δασκαλους οχι απο σκυλαδικα που πας για ποτακι με τους φιλους σου.Τετοια τραγουδιστακια και γλαστρες κοπελιτσες αφωνες χαλανε τη δουλεια μας.αλλα τι να πεις ποτε δεν υπηρχε αξιοκρατια σε αυτη τη δουλεια κι ουτε θα υπαρξει.Παλι καλα ομως που υπαρχει η ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ.Ειναι η ιδια η ζωη!!!!