ελληνική μουσική
    634 online   ·  210.833 μέλη

    Η Πέγκυ Ζήνα στο Μέγαρο Μουσικής

    lamkar
    16.03.2005, 23:13
    Διάβασα σωστά;;; Ο Κότσιρας στο Μέγαρο Μουσικής..για τα βραβεία Αρίων;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Σοβαρομιλάτε;
    Και σας κάνει εντύπωση που θα πάει η Πεγκούλα;Ούτε στον ύπνο της τέτοια τιμή!Τουλάχιστον αυτή δεν αναφέρθηκε ποτέ(αυτό της έλειπε)απαξιωτικά για το Μέγ.Μουσικής.Ο κατά τ'άλλα αξιόλογος Γιάννης Κότσιρας,που θέλει και καλά κάνει,να διατηρεί χαμηλό προφίλ και σεμνότητα υπέπεσε σε πολλά Φάουλ το τελευταίο διάστημα που έρχονται σε αντιδιαστολή με όσα θέλει να πρεσβεύει.Κι αυτό κατά την ταπεινή μου γνώμη πάντα.Βλέπετε,θεωρώ πως οι πραγματικά σεμνοί καλλιτέχνες(βλ.Ιωαννίδης)είναι και πιστοί πρωτίστως σε όσα λένε.Και χαίρομαι που κάποιοι το παρατήρησαν.Δεν αρκεί να έχεις μια υπέροχη φωνή-δεν αρκεί να σου γράφουν καταπληκτικά τραγούδια-ΔΕΝ αρκεί να δηλώνεις σεμνός....πρέπει να το πράττεις!Ελπίζω να αναθεωρήσει γιατί ο κόσμος που τον λάτρεψε(ανάμεσά τους κι εγώ).....έχουν απαιτήσεις!

    Τους ανθρώπους,ξεχωριστούς,τους κάνει η αρχοντιά της σκέψης τους!


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: lamkar on 16-03-2005 23:28 ]
    jorge
    16.03.2005, 23:52
    Quote:

    Το μέλος lamkar στις 16-03-2005 στις 23:13 έγραψε:

    Ο κατά τ'άλλα αξιόλογος Γιάννης Κότσιρας,που θέλει και καλά κάνει,να διατηρεί χαμηλό προφίλ και σεμνότητα υπέπεσε σε πολλά Φάουλ το τελευταίο διάστημα που έρχονται σε αντιδιαστολή με όσα θέλει να πρεσβεύει.




    Εγώ δεν έχω ενημερωθεί για όσα έχει πει ο Κότσιρας περί Μεγάρου.
    Κάποιος καλός άνθρωπος να με φωτίσει; lamkar;
    Orfeus
    17.03.2005, 00:03
    Καμία Συμπάθεια για το Διάβολο!!!!!!!!


    lamkar
    17.03.2005, 00:04
    Quote:

    Το μέλος jorge στις 16-03-2005 στις 23:52 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος lamkar στις 16-03-2005 στις 23:13 έγραψε:
    [i]
    Ο κατά τ'άλλα αξιόλογος Γιάννης Κότσιρας,που θέλει και καλά κάνει,να διατηρεί χαμηλό προφίλ και σεμνότητα υπέπεσε σε πολλά Φάουλ το τελευταίο διάστημα που έρχονται σε αντιδιαστολή με όσα θέλει να πρεσβεύει.



    Εγώ δεν έχω ενημερωθεί για όσα έχει πει ο Κότσιρας περί Μεγάρου.
    Κάποιος καλός άνθρωπος να με φωτίσει; lamkar;

    [/I]

    Σωστή η παρατήρηση,λόγω δικής μου λάθος διατύπωσης.
    Εννούσα οτι έχει μιλήσει απαξιωτικά για τα βραβεία Αρίων-όχι για το Μέγαρο!
    yol
    17.03.2005, 21:22
    xexexe!!!! Mia zoh exoume na gelame me ta XALIA M A S! Synithisame pleon!!!!


    Vana
    18.03.2005, 15:31
    Μία γρήγορη παρατήρηση γιατί φεύγω κιόλας..
    Δυστυχώς το να "συνηθιζουμε" να ανεχόμαστε τέτοιες καταστάσεις είναι μία κακιά συνήθεια!!!
    υποβαθμίζεται επιπλέον ο χώρος του Μεγάρου,κρίμα!
    Γεια σας και καλό Σαββατοκύριακο!
    Hastaroth
    18.03.2005, 23:16
    Quote:

    Το μέλος lamkar στις 16-03-2005 στις 23:13 έγραψε:
    [I]
    Ο κατά τ'άλλα αξιόλογος Γιάννης Κότσιρας,που θέλει και καλά κάνει,να διατηρεί χαμηλό προφίλ και σεμνότητα υπέπεσε σε πολλά Φάουλ το τελευταίο διάστημα που έρχονται σε αντιδιαστολή με όσα θέλει να πρεσβεύει.



    Ητοι,όπως έλεγε και ο αξέχαστος Νικόλας "άμα σε λέγαν κι'άν ήσουν κι'άν ήμουν και τσίτσι-μίτσι Κότσιρα".....

    Και εν κατακλείδι:Ετσι όπως πάμε στο τέλος θά εμφανίζεται στο Μέγαρο Μουσικής και ο..Καμπουρίδης
    2MEL
    19.03.2005, 01:37
    Quote:

    Το μέλος Nausika στις 16-03-2005 στις 13:10 έγραψε:

    ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΕΡΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΦΗ ΚΑΝΕΛΑ



    ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ.

    Διάβασα τις "υποψηφιότητες" ( ο Θεός να μας λυπηθεί), στην αρχή νόμιζα ότι δεν καταλαβαίνω ελληνικά, στην συνέχεια κατάλαβα ότι απλά αυτοί που έχρισαν τους εαυτούς τους "ειδικούς" και "άξιους" να προτείνουν τους "υποψήφιους" 'εχουν πάθει απλά ΠΑΡΑΚΡΟΥΣΗ.
    Τώρα προσπαθώ να καλμάρω τα νεύρα μου

    Πιο πολύ απορώ με την στάση ορισμένων καλλιτεχνών που όπως πολύ σωστά παρατήρησε και ο Χρήστος οι παλιές τους δηλώσεις δεν συμβαδίζουν με τις καινούργιες.

    Συγνώμη αλλά από κάποιους καλλιτέχνες έχω απαιτήσεις όχι μόνο στο πόσο αξιόλογος θα είναι ο δίσκος που θα βγάλουν αλλά και από την στάση και συμπεριφορά που έχουνε γενικότερα σε αυτά που συμβαίνουν γύρω μας είτε τους αφορούν άμεσα είτε έμεσα. Έχει χαθεί κάθε συνέπεια λόγων και πράξεων.

    ΑΑΑΑ και κάτι ακόμα, το ότι η συγκεκριμένη εκδήλωση θα γίνει στο Μέγαρο Μουσικής δεν σημαίνει απαραίτητα ότι γίνονται προσπάθειες να "βελτιωθούν" τα συγκεκριμένα βραβεία, αλλά μάλλον να χαθεί κάθε αξία στον όρο "Μέγαρο Μουσικής". Η σοβαρότητα των υποψηφιοτήτων θα δείξει αν βελτιώθηκαν και όχι ο χώρος που θα φιλοξενήσει αυτό το χάλι.

    Συγνώμη αν σας κούρασα παιδιά αλλά θα έσκαγα αν δεν τα έλεγα.







    Συμφωνουμε ...
    το Μεγαρο απλως προσφερει το αλλοθι της "ποιοτητας" το οποιο μάλλον θα καταρριφθει αφου γινουν και θα εχουμε παλι την ιδια ιστορια: " δεν υποστηριζουν το θεσμο οι καλλιτεχνες,... που αυτα τα βραβεια φιλοδοξουν να γινουν κατι αναλογο με αυτα της αλλοδαπης... η γιορτη της ελληνικης μουσικης..."
    Sideline
    24.03.2005, 03:43
    Εάλω η Πόλις ε.....
    thanos2004
    29.03.2005, 14:10
    Αν και είναι φίλος μου ο κος Καββαδάς (παραγωγός του ΄΄όμορφου κόσμου το

    πρωί΄΄ στο MEGA κάποιων εκπομπών Παπαχελάς κλπ καθώς και των βραβείων

    ΑΡΙΩΝ) του είχα κάνει στο παρελθόν τις παρατηρήσεις μου γι αυτό τον διαγωνισμό

    περίπου όπως ακριβώς κι εσείς . Δυστυχώς οι άνθρωποι που κινούν τα νήματα

    σήμερα (πιστέψτε με γνωρίζω πολλούς ) είναι αποτυχημένοι και ατάλαντοι

    καλλιτέχνες που βγάζουν όλη τη ζήλια και της 3ης κατηγορίας αισθητική στο αθώο

    κοινό. Πως δέχθηκε ο υπεύθυνος του χώρου να φιλοξενήσει αυτή την απονομή (όπου

    οι μισοί από τους διαγωνιζόμενους στο παρελθόν δεν πάτησαν ποτέ το πόδι τους )

    δεν μπορώ να το χωνέψω.

    Μήπως περνάει οικονομική κρίση το Μέγαρο Μουσικής και προσπαθεί να βγάλει τα

    Σπασμένα?

    Μου θυμίζει ένα γνωστό επιχειρηματία των βορείων προαστίων και συγκεκριμένα

    της εθνικής οδού που έκανε το αποτυχημένο σκυλάδικο του ΣΤΡΙΠΤΙΖΑΔΙΚΟ για

    γρήγορο και εύκολο χρήμα.


    spypal
    29.03.2005, 14:45
    Quote:


    Εγώ δεν έχω ενημερωθεί για όσα έχει πει ο Κότσιρας περί Μεγάρου.
    Κάποιος καλός άνθρωπος να με φωτίσει; lamkar;

    [/I]



    Ομαδικά πυρά κατά «Αρίωνα»

    Των ΝΑΤΑΛΙ ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΜΠΑΡΚΑ
    ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ - 24/04/2003

    ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ερμηνευτής): «Είχα όλη την καλή διάθεση να ασχοληθώ με αυτό το θέαμα. Διαπίστωσα, όμως, ότι ήταν παιδικό πάρτι, όπως είπε ο Σαββόπουλος και μάλιστα κακής ποιότητας. Θα προτιμούσα, λοιπόν, να πάω στο τσίρκο. Και πρέπει να πω ότι του χρόνου όχι απλώς δεν θα πάω, αλλά δεν θα είμαι και υποψήφιος διότι α)ακούω Μιλτιάδη Πασχαλίδη και όχι Πασχάλη, β) ακούω Σωκράτη Μάλαμα κι όχι... Μάλα (σ.σ. έτσι τους αποκάλεσαν οι παρουσιαστές), γ) θα ήθελα αν πήγαινα και αν βραβευόμουν, να βραβευόμουν μαζί με το συνθέτη και το στιχουργό μου και να παραλάβουμε τα βραβεία μας από κάποιον που θα στεκόταν όρθιος και όχι γονυπετής. Δεν μπορώ άλλωστε να ξαναπάρω μέρος ούτε ως υποψήφιος σε ένα θέαμα που αντιμετωπίζει το έντεχνο και καλό τραγούδι ως μεταλλαγμένο τρόφιμο. Μου φάνηκε αποκρουστικό θέαμα το να βλέπω εκπροσώπους δισκογραφικών εταιρειών και της IFPI να κάθονται μπροστά και να χειροκροτούν με πάθος τις προσβολές και τα υπονοούμενα που εκτοξεύονταν από σκηνής προς καλλιτέχνες από τους οποίους οι ίδιοι τρώνε ψωμί. Αλλά απ' ό,τι είδα, φάνηκε από τη συμπεριφορά πολλών ότι ο χορηγός είχε κάνει άριστα τη δουλειά του. Ενα ουίσκι ήταν νομίζω...».




    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: spypal on 29-03-2005 14:50 ]
    spypal
    29.03.2005, 14:48
    ΓIANNHΣ KOTΣIPAΣ
    «Yπάρχει πανικός στο τραγούδι»

    ΧΑΡΗ ΠΟΝΤΙΔΑ
    ΤΑ ΝΕΑ , 07-12-2004

    Πώς βλέπεις τα «παράταιρα» ζευγάρια που έχουν κατακλύσει φέτος τη νύχτα...

    Δεν με ενοχλούν τα παράταιρα ζευγάρια. Αυτό που με ενοχλεί είναι οι άνθρωποι που δεν είναι συνεπείς σ' αυτό το οποίο υποτίθεται ότι υποστηρίζουν... Άλλα λένε και άλλα κάνουν. Κάνω, όμως, υπομονή και περιμένω...

    Εσύ είσαι συνεπής;

    Προσπαθώ. Όσο μεγαλώνω καταλαβαίνω πόσο σημασία έχει αυτό. Πόσο βασικό είναι να μην προδώσεις τους ανθρώπους που σε στήριξαν ή αυτά που πιστεύεις...

    ANDREAZ
    29.03.2005, 18:52
    Λοιπόν,
    και για να προλάβω όσους θα μιλήσουν για ισοπέδωση, σας προειδοποιώ πως θα τα ισοπεδώσω όλα...

    Δε με ενδιαφέρει αν στο Μέγαρο ή στο Ηρώδειο έχουν παίξει ο Μπετόβεν , ο Καρβέλας , ο Σινάτρα ή ο Θεός ο ίδιος...
    Δε μπορεί η παρουσία κάποιου σε μια δεδομένη στιγμή σε ένα χώρο να προσδίδει κύρος και αίγλη στο χώρο αυτό, και ταυτόχρονα να αποτελεί τροχοπέδη για την παρουσία άλλων, και μάλιστα με κριτήρια αμφιβόλου προελεύσεως.
    Από τη στιγμή που υφίσταται ένας χώρος , σχεδιασμένος ειδικά για να ακούς και να παρακολουθείς δρώμενα, για ποιό λόγο πρέπει να αφαιρείται απ τον οποιονδήποτε το δικάιωμα της παρουσίασης του έργου του σ αυτό το χώρο; Ισα - ίσα που δε θα έχει και ελαφρυντικά του τύπου "ηταν κακός ο ήχος" , "μουφταιγαν τα μικρόφωνα" , "δεν ήταν καλό το έκο" και διάφορες τέτοιου τύπου μπούρδες.Οποιος έχει τα κότσια ας ανέβει και το αποτέλεσμα θα τον αναδείξει ή θα τον θάψει.Δηλαδή αν έρθουν οι Floyd , παίξουν στο Μέγαρο και βαράνε τον "Αη Λιά" όλο το βράδυ εγώ θα μέινω ευχαριστημένος;Eπειδή μόνο και μόνο είναι οι Floyd και επειδή είναι το Μέγαρο;
    Ο καλλιτέχνης προσδίδει από μόνος του την αξία στο χώρο και όχι ο χώρος στο καλλιτέχνη.Οσο για την ιστορία του χώρου και τις παραδόσεις , τ ακούω βερεσέ...
    Στη συγκεκριμένη περίπτωση όπως προαναφέρθηκε δεν είναι καν συναυλία , είναι μια τελετή, μιά εκδήλωση και δε βρίσκω το λόγο γιατί πρέπει να γινει σε άλλο χώρο που θάναι άβολος και ηχητικά χειρότερος.Οποιος αρέσκεται σε τέτοιου ειδους θεάματα ας παει και καλά να περάσει , όποιος δεν αρέσκεται ας πάει καλιά του.
    Καμμία πιθανότητα δεν έχει η Πέγκυ Ζήνα να με κάνει να αγοράσω δίσκο της επειδή θα εμφανιστεί στο Μέγαρο.Και μιλάω για τους υφιστάμενους γιατι στο μέλλον μπορεί να γραψει και αριστουργήματα, όλα γίνονται...
    Οποιος θελει ας πάει ,κι όποιος θέλει ας μη πάει...Αφήστε το καθένα να εκφραστεί και να επιλέξει αυτό που επιθυμεί, αφού στο κάτω κάτω τιποτα δε μας επιβάλλεται με τη βία. Κανενα βραβείο σε κανένα μέγαρο δε θα μ αναγκάσει ν ακούσω μουσική που δε θα μ αρέσει...
    anastantas
    30.03.2005, 15:14
    Ρε παιδιά ο Κότσιρας και η Αρβανιτάκη δεν είπαν ότι θα πάνε στην τελετή απονομής των βραβείων Αρίων...
    opendata
    30.03.2005, 17:13
    Απορώ γιατί βάλατε αυτή τη δήλωση του Κότσιρα. Και στο κάτω κάτω την στιγμή που την έκανε το 2003 είχε απόλυτο δίκιο. Μήπως ξεχνάτε τα ρεζιλίκια με τους μεθυσμένους δημοσιογράφους τις ειρωνείες στο Σαββόπουλο και με την ξεφτίλα που συνολικά είδαμε? Τον κατηγορούμε δηλαδή ότι δήθεν ξέχασε τι είπε και εμείς ξεχνάμε τι είδαμε??? Άσε δε που από αυτά που λέει σήμερα δεν προκύπτει ότι θα πάει στα βραβεία!!! Γιατί τόση βιασύνη? Ας περιμένουμε να δούμε τελικά ποιος θα πάει, τι θα κάνει και μετά ας κρίνουμε... Και δεν ξέρω τελικά ποιος είναι ο "κακός". Αυτός που έχει το θάρρος να μιλάει ή αυτοί που γλύφουν και τρέχουν να πάρουν τα βραβειάκια τυους σαν να μη συμβαίνει τίποτα... Και μια και μιλάμε για δηλώσεις. Ο Χατζηγιάννης δεν είναι αυτός που δήλωνε ότι το έντεχνο έχει πεθάνει??? Και τώρα είναι υποψήφιος ώς έντεχνος τραγουδιστής??? Αν σηκωθεί να το πάρει ποιος θα τον κράξει?ΕΕΕΕ????
    tetraktis
    30.03.2005, 17:39
    Quote:

    Το μέλος xristos στις 16-03-2005
    Δημοσιογράφοι, δισκογραφικές εταιρίες, και οι όλοι οι προηγούμενοι υποψήφιοι όλων των προηγούμενων ετών. 480 νοματαίοι φέτος.

    [/I]




    480; Εύγε τους!

    500 ποτίσαν το Σωκράτη!!!

    Και κάτι ακόμη σας παρακαλώ.

    Εάν σας είναι εύκολο, θα ήθελα παρακαλώ να βραβευθώ στο μέγαρο μουσικής ως νέο μέλος του music heaven.

    Με τη σειρά μου βέβαια, δεν βιάζομαι.
    Πρώτα η Ζίνα, μετά ο Ηρακλής και τελευταίος εγώ, δεν με πειράζει...


    opendata
    30.03.2005, 18:15
    Quote:

    Το μέλος spypal στις 29-03-2005 στις 14:48 έγραψε:

    ΓIANNHΣ KOTΣIPAΣ
    «Yπάρχει πανικός στο τραγούδι»

    ΧΑΡΗ ΠΟΝΤΙΔΑ
    ΤΑ ΝΕΑ , 07-12-2004

    Πώς βλέπεις τα «παράταιρα» ζευγάρια που έχουν κατακλύσει φέτος τη νύχτα...

    Δεν με ενοχλούν τα παράταιρα ζευγάρια. Αυτό που με ενοχλεί είναι οι άνθρωποι που δεν είναι συνεπείς σ' αυτό το οποίο υποτίθεται ότι υποστηρίζουν... Άλλα λένε και άλλα κάνουν. Κάνω, όμως, υπομονή και περιμένω...

    Εσύ είσαι συνεπής;

    Προσπαθώ. Όσο μεγαλώνω καταλαβαίνω πόσο σημασία έχει αυτό. Πόσο βασικό είναι να μην προδώσεις τους ανθρώπους που σε στήριξαν ή αυτά που πιστεύεις...






    Τι σχέση έχει αυτή η δήλωση με τα Αρίων?Και τι είναι ακριβώς αυτό που σε ενοχλεί??? Συνεργάστηκε ο Κότσιρας με κανέναν που δεν σου γουστάρει ή με κάποιον που κάποτε έβριζε?Για να καταλάβουμε δηλαδή... Που είναι η ασυνέπεια?Εκτός εάν η Αρβανιτάκη και ο Κότσιρας πήγαν στα Αρίων και δεν τους είδαμε εμείς οι υπόλοιποι... Για να σοβαρευτούμε λίγο... Καλό είναι πριν κρίνουμε να κάνουμε κι εμείς την αυτοκριτική μας. Δεν μπορούμε να λέμε ότι μας κατέβει στο κεφάλι επειδή μας προστατεύει το ανώνυμο ένος nickname... Τουλάχιστον αυτοί μιλάνε με υπογραφή και επωνύμως και όχι προστατευόμενοι πίσω από φόρουμ... Όπως εμείς τους κρίνουμε για κάτι που δήλωσαν πριν από 2 ή και 3 χρόνια να είμαστε έτοιμοι να κριθούμε αντίστοιχα.
    opendata
    30.03.2005, 21:08
    Quote:

    Το μέλος Sofia στις 16-03-2005 στις 01:41 έγραψε:

    Παναγία μου!! μου βγήκανε τα μάτια!!!

    Ερώτηση - Απορία : Το ποιοί θα είναι υποψήφιοι σε κάθε κατηγορία ποιός το καθορίζει??? Γιατί θα μου πέσουν τα μαλλιά μ'αυτά που βλέπω!!






    ΑΠ'΄ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ, ΤΙΣ ΚΑΘΟΡΙΖΟΥΝ ΟΙ ΔΙΣΚΟΓΡΑΦΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ!
    opendata
    06.04.2005, 13:22
    Quote:

    Το μέλος spypal στις 29-03-2005 στις 14:45 έγραψε:

    Quote:


    Εγώ δεν έχω ενημερωθεί για όσα έχει πει ο Κότσιρας περί Μεγάρου.
    Κάποιος καλός άνθρωπος να με φωτίσει; lamkar;





    Ομαδικά πυρά κατά «Αρίωνα»

    Των ΝΑΤΑΛΙ ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΜΠΑΡΚΑ
    ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ - 24/04/2003

    ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ερμηνευτής): «Είχα όλη την καλή διάθεση να ασχοληθώ με αυτό το θέαμα. Διαπίστωσα, όμως, ότι ήταν παιδικό πάρτι, όπως είπε ο Σαββόπουλος και μάλιστα κακής ποιότητας. Θα προτιμούσα, λοιπόν, να πάω στο τσίρκο. Και πρέπει να πω ότι του χρόνου όχι απλώς δεν θα πάω, αλλά δεν θα είμαι και υποψήφιος διότι α)ακούω Μιλτιάδη Πασχαλίδη και όχι Πασχάλη, β) ακούω Σωκράτη Μάλαμα κι όχι... Μάλα (σ.σ. έτσι τους αποκάλεσαν οι παρουσιαστές), γ) θα ήθελα αν πήγαινα και αν βραβευόμουν, να βραβευόμουν μαζί με το συνθέτη και το στιχουργό μου και να παραλάβουμε τα βραβεία μας από κάποιον που θα στεκόταν όρθιος και όχι γονυπετής. Δεν μπορώ άλλωστε να ξαναπάρω μέρος ούτε ως υποψήφιος σε ένα θέαμα που αντιμετωπίζει το έντεχνο και καλό τραγούδι ως μεταλλαγμένο τρόφιμο. Μου φάνηκε αποκρουστικό θέαμα το να βλέπω εκπροσώπους δισκογραφικών εταιρειών και της IFPI να κάθονται μπροστά και να χειροκροτούν με πάθος τις προσβολές και τα υπονοούμενα που εκτοξεύονταν από σκηνής προς καλλιτέχνες από τους οποίους οι ίδιοι τρώνε ψωμί. Αλλά απ' ό,τι είδα, φάνηκε από τη συμπεριφορά πολλών ότι ο χορηγός είχε κάνει άριστα τη δουλειά του. Ενα ουίσκι ήταν νομίζω...».


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: spypal on 29-03-2005 14:50 ]

    [/I]


    Τι έχεις να πεις τώρα; Ούτε Κότσιρας, ούτε Αρβανιτάκη, ούτε κανεις σοβαρός άνθρωπος; Η ίδια παρεούλα των τελευταίων 3 ετών και πάλι... Ποιος είναι ασυνεπής λοιπόν; Γι αυτό καλύτερα να περιμένουμε πριν κρίνουμε... Ο Μιχαλάκης βραβεύεται ως έντεχνος; Και πάει και το παίρνει κι όλας; Του πεθαμένου έντεχνου όπως είχε πει κι όλας;
    posa
    06.04.2005, 14:17
    ΟΙ ΣΟΒΑΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ ΤΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΑΡΙΩΝ.....
    ΟΙ ΣΟΒΑΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ..... !!!! ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΑΝ "ΒΡΑΒΕΙΟ" ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΟΥΣΙΚΗ!!!