ελληνική μουσική
    718 online   ·  210.832 μέλη

    Δύο νέοι συντονιστές (moderators) στο Forum

    jorge
    17.07.2011, 01:23

    Μετά από το πρόβλημα που ανέκυψε, σχετικά με το πόσο οι συντονιστές μπορούμε να κάνουμε σωστά και έγκαιρα τη δουλειά μας, είχαμε ζητήσει τη συμμετοχή όσων έχουν όρεξη και χρόνο να βοηθήσουν στο νοικοκύρεμα και το συντονισμό του Forum.

    Χωρίς καθυστέρηση προσφέρθηκαν να βοηθήσουν η mairy_omikron και ο antwnispatra, που από σήμερα έγιναν συντονιστές. Οφείλουμε όλοι να τους ευχαριστήσουμε για το χρόνο τους και να τους βοηθήσουμε, με το να δεχόμαστε ευγενικά τις υποδείξεις τους, οι οποίες βέβαια θα γίνονται πάντα μέσα στο γνωστό κλίμα ελευθερίας που επικρατεί στο forum μας.

    Μαίρη και Αντώνη, ευχαριστούμε και καλή αρχή :)


    PHILIPPOSSM
    17.07.2011, 02:23
    μπραβο παιδια
    sillia
    17.07.2011, 10:35

    Innocent


    KIT_KAT
    17.07.2011, 18:56

    Καλώς τους :)))


    DOMASTER
    18.07.2011, 09:14

    Οπως στα παλια τα χρονια δηλωνανε πιστη και υπακοη στον Αναξα και την Άνασσα........

    ετσι κι εγω  τωρα Smile.....


    mary_omikron
    18.07.2011, 10:20

    @ Jorge... Είσαι σίγουρος? {#emotions_dlg.biggrin}

    @ Philippossm @ Kit_Kat ...  ευχαριστώ SmileSmile

    @ Sillia ... Σου πάει το φωτοστέφανο... εμένα με χλωμιάζει και το αποφεύγω {#emotions_dlg.sad}

    @ Pentatonikos... Δεν προλαβαίνω τώρα, γυαλίζω τα γαλόνια μου {#emotions_dlg.whistling}

    @ Domaster... Μακριά οι κορώνες ! Ενα γιαπωνέζικο περιβραχιώνιο αρκεί, ένδειξη καλής διάθεσης  και αξιοποίησης χρόνου που ούτως ή άλλως κατατίθεται καθημερινά Smile


    sillia
    18.07.2011, 12:42

    Παράθεση:

    Το μέλος mary_omikron στις 18-07-2011 στις 10:20 έγραψε...

    Μακριά οι κορώνες ! Ενα γιαπωνέζικο περιβραχιώνιο αρκεί, ένδειξη καλής διάθεσης  και αξιοποίησης χρόνου που ούτως ή άλλως κατατίθεται καθημερινά Smile



    Innocent είμαι φρόνιμο παιδί Smile


    Foidel
    18.07.2011, 12:49

    Tις δικές προθέσεις τις ξέρεις Χόρχε...Και καλή αρχή στους νέους συντονιστές!


    ixthis
    18.07.2011, 13:42
    Μαράκι καλή δουλειά και καλή δύναμη.Νομίζω πως μπορείς να προσφέρεις με την ορθή και αντικειμενική κρίση που διαθέτεις. καλή διαδρομή και οτι θές εδω είμαστε σαλόνικα. Αντώνη και σε σένα καλή δυνάμη και μανα,,,,,,κουράγιο χαχαχαχαχα οπως μπορούμε θα βοηθήσουμε και μείς για τα καλύτερα..
    ilio
    19.07.2011, 09:51

    Καλή αρχή,καλή δύναμη,ψυχραιμία και καλή φώτιση παίδες!!

    Συμφωνώ και επαυξάνω για την επιλογή σας ως moderators του forum!{#emotions_dlg.thumbup}

    Είναι δύσκολη δουλειά,όπως έχει αποδειχθεί,αλλά δεν σας φοβάμαι,θα τα καταφέρετε

    επάξια!!{#emotions_dlg.biggrin}


    AlfaWolf
    19.07.2011, 10:46

    Σωστή η επιλογή χορχε !!!

    εύχομαι και στην Μαίρη και στον Αντώνη το ίδιο σωστή εκτίμηση και συνετή χρήση :)

    Και καλο κουραγιο σας περιμένει πολύ δουλειά αλλα... το χεται ειμαι σιγουρος οτι θα τα καταφερετε πολυ πολυ πολυ πολυ καλά :)

     


    -----------------
    Η πραγματική Ευτυχία δεν κρύβεται στον προορισμό αλλά στον τρόπο που ταξιδεύεις. http://blogs.musicheaven.gr/alfawolf http://www.musicheaven.gr/live/101

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : AlfaWolf στις 19-07-2011 10:50 ]

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mary_omikron στις 20-07-2011 16:31 ]


    pastella
    19.07.2011, 20:28

    Καλως ορίσατε στην "κλίκα" Cool

    Καλή αρχή και καλό κουράγιο!


    Post αρνητικής αξιολόγησης
    mary_omikron
    19.07.2011, 21:41

    @Foidel... @Alfawolf... @Ixthis... @Ilio... @Pastella

    Σας ευχαριστώ πολύ ολους.

    Καταθέτω και εγγυώμαι την καλή διάθεση...για το καλάθι δεν ξέρω... ας είναι μικρό για σιγουριά και θα φανεί στην πορεία... Κι εγώ με δοκιμάζω {#emotions_dlg.biggrin}


    mary_omikron
    19.07.2011, 22:31

    @ Pentatonikos

    Κατόπιν εξηγήσεων εκεί που έπρεπε τo ποστ αποσύρθηκε ως μη ισχύον.

    Τα υπόλοιπα είναι καταχρηστικά και εκ περισσού.

    Τα "λαυράκια" είναι στην θάλασσα, τζάμπα αναλώνεσαι...Smile


    reteos
    20.07.2011, 08:44
    Mαιρη και Αντωνη , σας ευχομαι καλη επιτυχια , σ’ αυτη την «λεπτη» και υπευθυνη θεση του Συντονιστη Φορουμ. Ειμαι βεβαιος ,πως και εκει θα εισαστε εξ ισου αγαπητοι και συνετοι..
    antwnispatra
    20.07.2011, 14:57

    Ευχαριστούμε τον Χόρχε για την εμπιστοσύνη και τα υπόλοιπα παιδιά για τη στήριξη,με όποιο τρόπο και αν αυτή εκδηλώνεται.

    @Στέλλα...το δάχτυλο που σημαδεύει έχει τσακωθεί με το νυχοκόπτη...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : antwnispatra στις 20-07-2011 15:01 ]

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mary_omikron στις 20-07-2011 15:07 ]


    Kristalo
    20.07.2011, 22:34

    Αντε βρε σιδεροκέφαλοι με τις κοτρωνες που θα μαζευετε απο το φόρουμ{#emotions_dlg.biggrin} και πάντα άξιοι σε τέτοια πόστα!{#emotions_dlg.clap}! Εγω υπόσχομαι να μαι καλο κορίτσι και να μην παρεκτρέπομαι όταν με πατάνε στο λαιμό!{#emotions_dlg.whistling}!!! Α πάρτε και μπόλικο ξύδι γι΄αυτούς που θα τα βάζουν μαζί σας!{#emotions_dlg.smartass}


    kwstasagas
    21.07.2011, 00:19

    Παιδιά, να μην ξεχνάτε τα ... βασικά "προσόντα", που πρέπει να διαθέτει ένας moderator, όχι μόνο στο ΜΗ αλλά σε οποιδήποτε φόρουμ, είναι τα εξής : ουδετερότητα και αμεροληψία !!!

    Σε όλους μας συμβαίνει κάποιους συμφορουμίτες να τους συμπαθούμε περισσότερο από κάποιους άλλους. Όμως, ας μην ξεχνάμε ότι ακόμη κι αυτοί, που έχουν κερδίσει τη συμπάθειά μας, ενδέχεται να έχουν και τις "άσχημες στιγμές τους" εδώ στο ΜΗ !!! Σε αυτές τις περιπτώσεις χρειάζεται να .... ξεχάσει ο moderator ότι αυτός που "παρεκτράπη" είναι φίλος του, ότι τον συμπαθεί κλπ και .... να τον "επαναφέρει στην τάξη" !!! Ξέρω, είναι, ίσως, δύσκολο, είναι "άχαρο", είναι "οδυνηρό" κλπ, αλλά ... τι να κάνουμε, αυτά είναι τα "καθήκοντα" του  moderator ....


    -----------------
    How can we Dance when our earth is turning / How do we sleep while our beds are burning ??? [Midnight Oil - Beds Are Burning]

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mary_omikron στις 21-07-2011 00:28 ]


    mary_omikron
    21.07.2011, 00:49

    @Κristalo

    Ενα βαλσάμικο Trebbiano από την Μοντένα θα προσθέσει άραγε κύρος? {#emotions_dlg.confused1}

    @Kwstasagas

    Πολύ σημαντική η επισήμανση για ουδετερότητα και αμεροληψία στα καθήκοντα. Το εκτιμώ απεριόριστα κι ευχαριστώ.

     


    -----------------
    αυτός ο κόσμος μπορεί ν΄αλλάξει Κεμάλ..μέσα στις καρδιές, στις πλατείες, σε γραφεία οβάλ..θέλει σωστοί χιλιάδες να΄ναι στους τροχούς, να΄ναι η ψυχή η νύφη και γαμπρός ο νους...(ετεροχρονισμένη απάντηση του Ρασούλη στο αριστούργημα του Γκάτσου)

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mary_omikron στις 21-07-2011 07:35 ]