ελληνική μουσική
    806 online   ·  210.833 μέλη

    Bon Jovi - Σχόλια, εντυπώσεις, video, φωτογραφίες

    Foidel
    28.07.2011, 10:17

    Θα βγει τα Χριστούγεννα...


    metalkristi
    28.07.2011, 10:24
    εχω τροπο να την βρω αλλιως αν παιζει εξω μονο που δεν θα εχει υποτιτλους αλλα αμα παιζει ο μπον ποιοσς νοιαζετε? ξερουμε και αγγλικα αααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!!!!!!!!!!!!
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    AIDONOGLOUNEKTARIA
    29.07.2011, 14:14

    Παράθεση:

    Το μέλος billpanasteros στις 25-07-2011 στις 16:16 έγραψε...

    Στα 30 χρόνια που πηγαίνω σε συναυλίες, είναι από τις λίγες φορές που οι εντυπώσεις μου είναι τόσο ανάμικτες. Οι Bon Jovi είναι μία αξιοσέβαστη μπάντα και στο ΟΑΚΑ, ενώ έπαιξαν πολύ καλά και πραγματικά "ίδρωσαν" για το κοινό τους και έδειξαν να το απολαμβάνουν, είχαν απελπιστικά κακό ήχο σε σημείο απόλυτου ξενερώματος. Κρίμα για ένα τόσο μεγάλο σχήμα. Βρισκόμουν στο κέντρο της αρρένας, όπου ο ήχος έπρεπε να "σκοτώνει". Στο ίδιο στάδιο πρίν δύο χρόνια οι AC/DC, είχαν τον απόλυτο ήχο!

    Ακριβώς αυτό!!!!!!!!!!!!!!

    Ήμουν & γω στο κέντρο της αρένας στους AC/DC & ο 'ΗΧΟΣ ΤΑ ΈΣΠΑΓΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Καμία απολύτος σχέση!!!!!!!!!!!!!!

    Και όσον αφορά το show δεν νομίζω ότι είδαμε & κάτι τόσο θεαματικό!!!!!!!!!!

    Δεν ξέρω τι ήταν οι U2 & η Madonna αλλά κανένας δεν κατέβασε μια τεράστεια καμπάνα για να κρεμαστεί, ούτε έβγαλε κανόνια για να αποχαιρετήσει, ούτε ανέβηκε σε μιά τεράστεια πλαστική¨γκόμενα¨, ούτε έβγαλε κανένα τρένο, ούτε είχε έναν τεράστιο διάδρομο που έτρεξε για να ανέβει σε μια πλατφόρμα ΜΕΣΑ στον ΚΟΣΜΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Και τολμώ να πω ότι ήταν πιο οικονομικό!!!!!!!!!!!!!!!


    -----------------
    ΑΗΔΟΝΟΓΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ Καθηγήτρια Κλασσικής Κιθάρας & Ανώτερων Θεωρητικών Μουσικής

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mary_omikron στις 29-07-2011 17:20 ]


    Foidel
    29.07.2011, 22:55

    Ίσως η MetalΚristi με σκοτώσει αλλά είχε πολλή πλάκα!Δείτε!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Foidel στις 29-07-2011 22:56 ]


    philipposj
    31.07.2011, 14:39

    Tο ''never say goodbuy'',  '' lay your hands on me''


    metalkristi
    01.08.2011, 08:46

    μικρουλι μου εχω αρκετο χιουμορ μην ανησυχεις παρολο που ο μπον ειναι ο αντρας της ζωης μου!!!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mary_omikron στις 01-08-2011 10:01 ]