ελληνική μουσική
    635 online   ·  210.846 μέλη

    Red Hot Chili Peppers - John Fruciante vs Josh Klighoffer

    musicloverpiano123
    28.07.2011, 22:06

    πραγματικα απορω πως δεν υπηρχε ηδη τοπικ με αυτο το θεμα.

    η δικη μου γνωμη: ο τζον ειναι θεοοςςςςς παιζει τελεια και ηταν ο καταλληλος για τη θεση του κιθαριστα στους rhcp πραγματικα στενοχωριεμαι που εφυγε...εχει ξανααφησει το συγκροτημα αλλα αυτη την φορα ειναι οριστικο

    απο την αλλη ο τζος εχει συνεργαστει μαζι τους και πιστευω πως μονο αυτος μπορει εστω να καλυψει το κενο του τζον....αφου ειναι πολυ καλος κιθαριστας και κανει και φωνητικα

    αλλα μου λειπει ηδη ο τζον...πολυ κριμα...

    ολες οι αποψεις δεκτες περι του θεματος και οτι επιπλεον πληροφοριες για το αγαπημενο μου συγκροτημα θα χαρω να διαβασω!!!!!!!!{#emotions_dlg.biggrin}


    tallos
    30.07.2011, 02:12

    εμενα μου αρεσε πολυ ο φρουσιαντε στο σεξ ματζικ .....αλλα περισσοτερο μου αρεσε ο ντειβ ναβαρο στο ουαν χοτ μινουτ .αυτο το αλμπουμ ηταν τελειο κατα την αποψη μου και πολυ αντιεμπορικο.μετα το καλιφορνικεισιον δεν ξαναακουσα πεπερσ γιατι νομιζω οτι επαναλαμβανουν τον εαυτο τους.


    MikeGnR
    04.08.2011, 11:40
    Δεν νομίζω πως τον επαναλαμβάνουν... 10 ξεχωριστά αλπμπουμ - 10 ξεχωριστές συνθέσεις. Και το τόπικ, φίλε μου δεν υπήρχε πιο πριν για ευνόητους λόγους: δεν μπορεί να συγκριθεί ο John με τον πιτσιρικά...
    musicloverpiano123
    08.08.2011, 02:29

    οχι φιλε μου φιλη μου:pεμενα το αγαπημενο μου αλμπουμ τους ειναι το stadium arcadium...για το θεμα με τον τζον μου λειπει ηδη ηταν τρομερο ταλεντο κριμα που παραιτηθηκε μακαρι να ξαναγυρισει...αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα ακουω δικες του συνθεσεις