ελληνική μουσική
    718 online   ·  210.832 μέλη

    Γιατί μου τρώτε τις απαντήσεις;

    mary_omikron
    07.08.2011, 16:06

    Ποιά απάντηση και σε ποιό θέμα?

    Και επί τη ευκαιρία, μην χρησιμοποιείς κεφαλαία στις επικεφαλίδες σε παρακαλώ.. Οταν συμβαίνει θα διορθώνονται σε πεζά.


    inkve
    07.08.2011, 16:11

    Παράθεση:

    Το μέλος zeta490 στις 07-08-2011 στις 15:51 έγραψε...

    Δεν σας συμφέρουν; Διαμαρτύρομαι κύριοι διαχειριστές! Όταν απαντάω σε ερώτηση, θα ήθελα σας παρακαλώ η απάντηση μου να μπαίνει στις απαντήσεις και όχι να μου τις διαγράφετε!!!



    γιατι διαμαρτυρεσαι zeta490...???

    εσυ δεν εισαι υπερ του ελεγχου των γραπτων ολων των blog πανελληνιως?

    δεν μπορεις να ανεχτεις λιγο πετσοκομα απο μια απλη μουσικη δικτυακη κοινοτητα?

    στο εγραψα και στο αλλο thread...φασκεις και αντιφασκεις....και συμφωνα με την γνωμη σου περι επωνυμιας και ελεγχου δεν θα επρεπε να διαμαρτυρεσαι αυτη την στιγμη..

    και εμενα δε θα μου αρεσε να κοβονται μηνυματα μου ομως παραλληλα δε θα δεχομουν αγογγιστα εναν μπατσο στο μπλογκ μου οπως εσυ....

    μια ετσι μια γιουβετσι.....ο αυγουστος!!!!{#emotions_dlg.lol}


    -----------------
    Οταν η δυναμη της αγαπης υπερνικησει την αγαπη για δυναμη,ο κοσμος θα γνωρισει την ειρηνη. -Jimi Hendrix-

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : inkve στις 07-08-2011 16:12 ]


    mary_omikron
    07.08.2011, 16:52

    Ζέτα την απάντηση την πήρες στο άλλο ποστ σου.. Παρεμβάσεις γίνονται σε ήδη αναρτημένα ποστ.

    Απόβαλε την αίσθηση οτι μονίμως σε κυνηγούν μάγισσες και σκέψου οτι η γη γυρίζει γύρω από τον ήλιο, όχι γύρω από ένα άνθρωπο.

    Και επειδή η ερώτηση σου απαντήθηκε και σχολιάστηκε επαρκώς δεν έχει λόγο συνέχειας και κλείνει.