ελληνική μουσική
    901 online   ·  210.833 μέλη

    Τώρα που φεύγει ο Αύγουστος κι'έρχεται ο Σεπτέμβρης...

    Hastaroth
    30.08.2011, 18:31

    ...τί θα λέγατε να επαναλάβουμε το beach party;

    Η ιδέα "έπεσε" χθές το βράδυ στο Radio Chat,όπου ήμασταν μαζεμένοι ixthis,JimBar,Agia,Aitherovamonas και άλλοι,μαζί και ο υποφαινόμενος.

    Ημέρα:Σάββατο 3/9/2011 (τρείς τού Σεπτέμβρη,που λέει και το άσμα...)

    Τόπος,η γνωστή παραλία στην Γλυφάδα,όπου είχε γίνει και το προηγούμενο beach party τον Ιούλιο.

    Ωρα,γύρω στην δύση τού ηλίου-περίπου στις οκτώ.

    Συμφωνείτε ή διαφωνείτε;

    (αυτό ήταν τίτλος παλιάς τηλεοπτικής εκπομπής,πρό ελεύσεως τής ιδιωτικής τηλεόρασης).


    entexnorokas
    30.08.2011, 18:59

    Σας ζηλεύω, όλους εσάς που μένετε Αθήνα και έχετε την ευκαιρία να παρευρίσκεστε σε τέτοιου είδους εκδηλώσεις. Όσοι πάτε καλά να περάσετε. Εύχομαι κάποια μέρα να μπορέσω κι εγώ να δώσω το παρόν ώστε να γνωρίσω και εκ του σύνεγγες, ανθρώπους σαν κι εσένα Hastaroth!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : entexnorokas στις 30-08-2011 19:01 ]


    ixthis
    30.08.2011, 20:08

    Ειμαι μεσα αλβέρτο αρκει να δωσεις το πράσινο φως και να εχουμε συμμετοχή.


    SakisKouroupos
    31.08.2011, 14:55

    Συγνώμη παιδιά ....και γω το πρότεινα όπως και ο Φίλιππος για τέλος Αυγούστου και δεν έγινε..... επειδή όμως θα λείπω από 1/9/ έως 10/9 για δουλειές και θα ήθελα και γω να παρευρίσκομαι, όποτε θέλετε από 11/9 και μετά ....αγαπητοί μου Hastaroth kai ixthis .... ευχαριστώ ελπίζω να γίνει αποδεκτό....... και να τα πουμε από κοντά......

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : SakisKouroupos στις 31-08-2011 14:56 ]


    Hastaroth
    31.08.2011, 15:53

    Σάκη,δέν είναι σίγουρο ότι ο καιρός εκείνες τίς μέρες θα ευνοή να κάνουμε beach party-μπορεί να έχουν πιάσει τίποτε βροχές και να γίνουμε πάπιες {#emotions_dlg.biggrin}.Γι'αυτό πρότεινα αυτό το Σάββατο που τουλάχιστον ο καιρός είναι ακόμα ζεστός και αίθριος.

    Βέβαια θα γίνουν και άλλες συναντήσεις,σε κλειστούς χώρους πλέον,οπότε θα τα πούμε και μαζί από κοντά τότε

    Παράθεση:

    Το μέλος ixthis στις 30-08-2011 στις 20:08 έγραψε...
    Ειμαι μεσα αλβέρτο αρκει να δωσεις το πράσινο φως και να εχουμε συμμετοχή.

    Εγώ το πράσινο φώς το δίνω,συμμετοχές δέν βλέπω όμως ακόμα {#emotions_dlg.biggrin}

    Πρός το παρόν:

    -Hastaroth

    -ixthis (+Μιχάλης και Ερωφίλη,φαντάζομαι-τους έχεις ενημερώσει;)

     

     


    ixthis
    31.08.2011, 18:13
    η ερω εχει εξεταστική αλλα ο κλεα ειναι μέσα
    Hastaroth
    31.08.2011, 21:22

    Αλλους όμως δέν βλέπω να δηλώνουν...

    Three and the koukos band θα το κάνουμε μάλλον (και χωρίς κάν τον κούκο).....{#emotions_dlg.sad}

     


    SakisKouroupos
    31.08.2011, 22:25
    Κοίτα και λίγο καιρό .... από Παρασκευή μία εβδομάδα τοπικες βροχές και η επόμενη εβδομάδα πολύ ζέστη μέχρι το τέλος.....!!!!!
    despinakontogianni
    02.09.2011, 01:31

    Αφού οι καταστάσεις δε με ευνόησαν για το άλλο..είμαι μέσα. Ελπίζω να ψηθούν κι άλλοι.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : despinakontogianni στις 02-09-2011 01:31 ]


    Hastaroth
    02.09.2011, 15:30

    Πάντως άν δέν βρεθούν κι'άλλοι μέχρι σήμερα το βράδυ,δέν ξέρω κατά πόσον θα έχη νόημα να γίνη beach party.Πρός το παρόν είμαστε απλώς 4,δηλαδή ένα κουαρτέτο (ουχί εγχόρδων όμως)... 

    -Hastaroth

    -Ixthis+Mihalis_kle

    -Despinakontogianni