ελληνική μουσική
    543 online   ·  210.840 μέλη
    toukaki
    09.09.2011, 16:09

    Καλησπέρα σε όλους! Είναι πλέον Σεπτέμβριος, αρχίζει η νέα χρονιά και εγώ ενδιαφέρομαι να ξαναξεκινήσω μαθήματα πιάνου! Είχα σταματήσει πριν πολύ καιρό, 10 χρόνια στην Α Ανωτέρα και ενδιαφέρομαι να συνεχίσω. Σε πρώτη φάση να κάνω κάποια προετοιμασία έτσι ώστε στη συνέχεια να δώσω κατατακτήριες. Μένω στα όρια Άνω κυψέλης και Γαλατσίου οπότε θα με ενδιέφερε  κάτι καλό και κοντά μου ή εναλλακτικά και πιο μακριά, πχ Χαλάνδρι, Νέα Ιωνία, Μαρούσι ή και Κηφισιά μιας και είναι η δουλειά μου εκει. Κέντρο επίσης αλλά ίσως να προτιμήσω κάτι να είναι εύκολα προσβάσιμο με το αυτοκίνητο. Έχετε κάτι να μου προτείνετε? Ευχαριστώ πολύ!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : toukaki στις 09-09-2011 16:10 ]

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 09-09-2011 16:12 ]


    jorge
    09.09.2011, 16:13

    Κάποια - λίγα - ωδεία, πάνω σε χάρτη, θα βρεις στο MusicSchools.gr


    toukaki
    09.09.2011, 19:34
    Ευχαριστω πολυ, μηπως γνωριζει καποιος ομως και ποια ωδεια κανουν καλη δουλεια? Κατα κυριο λογο με ενδιαφερει να ειναι καλο το ωδειο, αν ειναι και κοντα στο σπιτι μου ακομη καλυτερα!
    toukaki
    09.09.2011, 19:34
    θα ηταν πολυτιμη η βοηθεια σας μιας και βιαζομαι να βρω ενα καλο ωδειο, ειναι η περιοδος των εγγραφων αυτες οι μερες και θα ηθελα πολυ να ξεκινησω αμεσα!
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    chrisdr
    24.09.2011, 17:54

    Παράθεση:

    Το μέλος toukaki στις 09-09-2011 στις 19:34 έγραψε...

    θα ηταν πολυτιμη η βοηθεια σας μιας και βιαζομαι να βρω ενα καλο ωδειο, ειναι η περιοδος των εγγραφων αυτες οι μερες και θα ηθελα πολυ να ξεκινησω αμεσα!

     

    Καλησπέρα και απο μένα!Μάλλον όμως πρέπει να στραφείς προς κάποιο ιδιωτικό ωδείο όμως απο όσο φαντάζομαι!Αφού λοιπόν μάλλον απο ότι κατάλαβα και εσύ το ίδιο έχεις στο μυαλό σου,ρίξε μια ματιά σε αυτό

    http://www.odeioopera.gr/?gclid=CNCwiPOPtqsCFcO-zAod1jyFfg

    Είναι κοντά στην περιοχή που ανέφερες και απο γνωστούς έχω ακούσει οτι δεν είναι άσχημο!Δεν χάνεις κάτι να επικοινωνήσεις μαζί τους,και να πάρεις μια ιδέα.Και αν θες ρίξε μια ματιά και εδώ

    http://www.vres.gr/company.php?company_id=352018

    Καλη επιτυχία και καλή συνεχεια στις σπουδές!